Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Přijďte slavit narozeniny svých dětí do BRuNO family parku. Narozeninová oslava se pro vaše děti i jejich kamarády stane nezapomenutelným zážitkem.

Když za vámi vaše ratolest přijde s tím, že by si přála uspořádat narozeninovou oslavu, obvykle jí nabídnete, že si spolu vyrazíte do McDonaldu, nebo že domů na oslavu pozvete babičku a dědu. Jenomže děti mají o oslavě svých narozenin zcela jinou představu. Především na ní nesmí chybět jejich kamarádi nebo spolužáci, což je partička dost nebezpečná pro vaši hýčkanou sedačku nebo subtilně umístěné bytové dekorace. Rovněž příprava takovéto narozeninové party není nic jednoduchého ani nenáročného na čas. Jste-li však z Brna nebo okolí, máte velkou výhodu. Ideálním místem, kde se dá uspořádat dokonalá narozeninová oslava pro děti, je BRuNO family park.

Přijďte slavit narozeniny svých dětí do BRuNO family parku. Narozeninová oslava se pro vaše děti i jejich kamarády stane nezapomenutelným zážitkem.

Přijďte slavit narozeniny svých dětí do BRuNO family parku. Narozeninová oslava se pro vaše děti i jejich kamarády stane nezapomenutelným zážitkem.

Narozeninová oslava, na kterou vaše dítě nikdy nezapomene

BRuNO family park není připraven jen na zábavné trávení volného času s vašimi dětmi, ale i na parádní narozeninové oslavy. Malí oslavenci mají k dispozici až pět narozeninových salonků. Ty jsou tematické, takže si lze vybrat cirkusový nebo vesmírný salonek, stejně tak jako salonek s princeznami, s lesem a s formulemi. Pro nás rodiče jsou připraveny tři narozeninové balíčky, které nám pomohou snadno se zorientovat v možnostech, které BRuNO family park pro oslavy narozenin nabízí. Ty však lze samozřejmě velice snadno přizpůsobit konkrétním přáním oslavence.

Salónky se nachází přímo v prvním patře zábavního parku a oslava tak rozhodně nemusí skončit jenom v samotném salónku. Pro oslavence i jeho hosty jsou k dispozici veškeré dětské atrakce zábavního parku. A musím podotknout, že právě díky nim je zábavní park BRuNo skutečnou atrakcí, jakou nenajdete nikde jinde v České republice. Rozhodně se sem vyplatí vyrazit i z větší dálky.

O narozeninovou party pro děti se kompletně postarají profesionálové v BRuNO parku.

O narozeninovou party pro děti se kompletně postarají profesionálové v BRuNO parku.

A co by na žádné narozeninové party pro děti nemělo chybět? Rozhodně narozeninový dort, dětské šampaňské, balónky a perfektní zábava. A o nic z toho se jako rodiče nemusíte starat. Vše zařídí profesionálové v BRuNO parku. Dokonce si lze najmout i profesionálního animátora, který se zorganizuje pro děti lákavé a samozřejmě zcela bezpečné hry.

A zatímco se děti budou bavit na narozeninové party, vy a rodičovský doprovod kamarádů vaší ratolesti si to užijete rovněž  třeba v bistru Zobka, které je rovněž součásti BRuNO family parku.

Narozeninová oslava, na kterou vaše dítě nikdy nezapomene.

Narozeninová oslava, na kterou vaše dítě nikdy nezapomene.

Novinka pro Brňáky – přijďte na dobré jídlo do nové Restaurace Hnízdo

Gurmáni určitě neodmítnou nové možnost pro kulinářské zážitky. Nová restaurace Brno – Slatina je Restaurace Hnízdo. Má kapacitu až 90 míst, k tomu je k dispozici salónek s dvaceti místy. Zajít si sem lze na tradiční i méně známá jídla evropské kuchyně, restaurace je skvělým místem pro obchodní schůzky ale i pro objednané skupinové akce. Třeba opět ty firemní, ale i rodinné, jakými je třeba promoce, svatba nebo narozeninová oslava. Restaurace bude nově propojena s herním centrem BRuNO, ale má rovněž zcela samostatný vchod. K restauraci patří i dětské hřiště, zahrada a altánek.

Zdroj obrázků: FL, BRuNO family park

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail