Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Je málo trendů, pro které se vždy znovu a znovu nadchneme se stejným nadšením, jako pro letos opět módní navy, nebo chcete-li námořnický styl. Ten už ale dávno není jen o bílo-modrém pruhovaném tričku kombinovaném s bílými nebo tmavě modrými kalhotami. Móda inspirována láskou k moří se vlní na několika vlnách a přidávají se nové vzory či barvy, které už „syrový“námořnický styl připomínají jen velice decentně. Takové kousky najdeme i v jarní a letní kolekci KLiNGEL. Chcete-li se vymanit z módní šedi, vyberte si některý z trendy outfitů v navy stylu.

Láska k vodě a především k moři se odráží na módním námořnickém stylu této sezónymnohem více, než jen inspirace námořnickými uniformami. Takže klasické námořnické proužky jsou sice stále vítané, ale ne bezpodmínečně nutné. V outfitech KLiNGEL vidíme, že potisk může připomínat třeba jen proudící bubliny vody nebo barevné mořské dno. Také barevnost nového navy stylu je méně konzervativní a vidět vedle modré a bílé navíc červenou, zelenou nebo žlutou není nic neobvyklého.

KLiNGEL představuje zcela nový pohled na námořnický styl. „Na vlnách“ se můžete nést i bez pruhů a v netradičních barvách či barevných kombinacích.

KLiNGEL představuje zcela nový pohled na námořnický styl. „Na vlnách“ se můžete nést i bez pruhů a v netradičních barvách či barevných kombinacích.

Moderní námořnické outfity KLiNGEL potěší i ty z nás, které se zrovna na námořníky hrát nechtějí!

Moderní námořnické outfity KLiNGEL potěší i ty z nás, které se zrovna na námořníky hrát nechtějí!

FOTOGALERIE: Klasický i inovativní pohled na námořnickou módu

Zanevřít na proužky by samozřejmě byl nesmysl. K námořnickému stylu proužky patří, avšak v této sezóně s nimi můžete točit – už nemusí být pouze vodorovné, ale třeba diagonální. Krásnou hru s proužky představuje ve své jarní a letní kolekci KLiNGEL. Sako ve třech základních barvách – v bílé, červené nebo tmavě modré zdobí kontrastní šikmé proužky a také kontrastní lemování.

Sako z kolekce KLiNGEL zůstává věrné tradičním proužkům, hraje si ale s jejich orientací. Vodorovné proužky už nejsou neměnný úzus.

Sako z kolekce KLiNGEL zůstává věrné tradičním proužkům, hraje si ale s jejich orientací. Vodorovné proužky už nejsou neměnný úzus.

Tím ale námořnické hrátky KLiNGEL nekončí. Puntíky, volánky patchwork vzory nebo žlutá barva? I ty z vás letos udělají „námořníka“ . Vedle klasiky, jakou je například modrobílé pruhované tričko se zavazováním do kříže na dekoltu, najdete v kolekci KLiNGEL také odvážnou halenku s hvězdami a proužky zdobenou volány, jachtařsky žlutou mikinu nebo bílo-modro-žlutou patchwork halenku.

Jachtaři oblíbená žlutá patří také do módního námořnického stylu této sezóny. Tuto mikinu koupíte v e-shopu KLiNGEL.

Jachtaři oblíbená žlutá patří také do módního námořnického stylu této sezóny. Tuto mikinu koupíte v e-shopu KLiNGEL.

FOTOGALERIE: Námořnická móda v produktech KLiNGEL!

KLiNGEL přináší netradiční inspirace navy stylem – nebojí se patchworku ani romantických volánků!

KLiNGEL přináší netradiční inspirace navy stylem – nebojí se patchworku ani romantických volánků!

KLiNGEL myslí také na milovníky námořnické pruhované klasiky.

KLiNGEL myslí také na milovníky námořnické pruhované klasiky.

Zdroj obrázků: KLiNGEL, katalog jaro/léto 2014

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail