Představím vám dvě služby, díky kterým zažijete na vlastní kůži ráj levného nakupování. Nákupy z Číny na Aliexpress a cashback Tipli.

Možná je pravidelně využíváte, nebo jste o nich už slyšeli – nákupy z Číny. Doslova rájem pro levné nakupování je nákupní tržiště Aliexpress. Na Aliexpress.com najdete mnoho různých prodejců, kteří nabízí neuvěřitelné množství zboží za neuvěřitelně nízké ceny. Že si neumíte představit, kolik musí stát dopravné? Tady ty neznalé z vás překvapím. Obvykle je totiž zdarma. Klidně si objednejte džínsy, leginy, sponku do vlasů nebo kabelku, a pokud vám nevadí doba dopravy cca 14 dnů až měsíc, máte dopravu zcela zdarma. Cena zboží je přitom nesrovnatelně nižší s nákupy u nás. A sortiment stejný jako u většiny tuzemských prodejců. Vždyť jej taky většina z nich nakupuje na stejném místě. Když ještě nákupy z Číny na Aliexpressu spojíte s cashback portálem Tipli.cz, dokážete ušetřit ještě o dalších až 8 % více.

Nákupy z Číny na Aliexpress.com – kvalita dobrá, ceny nízké, doprava obvykle zdarma

Nákupy z Číny na Aliexpress.com – kvalita dobrá, ceny nízké, doprava obvykle zdarma

Nákupy z Číny na Aliexpress.com – kvalita dobrá, ceny nízké, doprava obvykle zdarma

Aliexpress.com je skutečným rájem pro nákupy módy. Koupíte zde běžné oblečení, ale i večerní šaty, módní doplňky, obuv, kabelky, šperky a bižuterii. Směle zde oblečete svůj mobil do nového fashion obalu, nebo si tady ten mobil koupíte. Stejně tak jako další menší elektroniku.

Srovnáte li ceny za stejné zboží nabízené u nás, jsou poloviční a mnohdy ještě mnohem nižší. Nejvíce šokuje, že zatímco vás český prodejce nechá za dodání zaplatit nemalé poštovné či dopravné, nákupy z Číny vám zboží o tuto nepříjemnou položku rozhodně nepodraží.

Nejčastějším argumentem proti nákupům z Číny je kvalita zboží. Nesouhlasím s nimi. Ano, existuje super luxusní a kvalitní zboží, ale většina klasických módních řetězců u nás nenabízí sortiment o nic kvalitnější než ten, který koupíte na Aliexpress.com. Za to však za zcela zásadně vyšší cenu. Na Aliexpressu si musíte umět vybrat. U módy je třeba vhodné hlídat si materiál. Stejné šaty se nabízí levněji z polyesteru a dráž třeba z hedvábí. Ty z hedvábí jsou pak samozřejmě mnohem luxusnější. Stejně tak jako třeba kozačky, kde stejný model koupíte levněji z umělé usně a dráž z pravé kůže.

Cashback Tipli – odměny za nákupy, díky kterým ušetříte

Cashback Tipli – odměny za nákupy, díky kterým ušetříte

Cashback Tipli – odměny za nákupy, díky kterým ušetříte

Další možností, jak při nákupech, a to nejen při těch z Číny, dokážete ušetřit, jsou cashback služby, jaké nabízí Tipli.cz. Cashback portál funguje tak, že spolupracuje s různými e-shopy a za to, že jim přivádí zákazníky, získává od nich provizi. Jejich velkou část vám pak vrátí. Podmínkou je, že se registrujete na portálu Tipli.cz a nákupy na jednotlivých e-shopech realizujete přihlášení a skrz odkliky z Tipli. Tak vás portál dokáže identifikovat a vrátit vám pak část útraty za nákup v podobě cashback částky. Tipli.cz dnes nabízí více než 250 obchodů, kde máte možnost využít cashback výhod. A mezi nimi i nákupy v Číně na Aliexpress.com.

Nákupy na Aliexpressu jsou nejvýhodnější právě přes Tipli.cz

Nejlevnější Aliexpress nákupy z Číny zrealizujete právě prostřednictvím služeb Tipli. Tipli.cz je totiž cashback portál, který nabízí všem uživatelům až 8% cashback zpět z nákupu na Aliexpress.com. Což je v současné době nejlepší nabídka na českém trhu. Konkurence totiž nabízí průměrně jen 4-5% cashback. U Tipli získáte dvojnásobek.

Zdroj obrázků: Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail