Pojďte levně nakupovat! Nákupy na Aliexpress v rámci Aliexpress Day, české dny bez poštovného i Black Friday jsou ještě levnější s cashback nákupy.

Pohlídejte si nejvýhodnější nákupy už před Vánocemi. Na slevy není nutné čekat, ani nákupy odkládat až po svátcích. Už v listopadu máte několik možností, jak nakoupit mnohem výhodněji. Pořád je ještě čas, aby vám zimní zboží nebo vánoční dárky 2016 dorazily i z Aliexpressu. Výhodné nákupy na Aliexpress nejsou ale jediné. Ve speciálních termínech na nás čekají i výhodné nákupy v Česku. Když k nim navíc připočtete bonus, který získáte díky cashback systému, jaký nabízí služba Plná Peněženka, ušetříte hned dvakrát. Ale hezky po pořádku.

Výhodné nákupy s cashback na Plná Peněženka

Výhodné nákupy s cashback na Plná Peněženka

Výhodné nákupy s cashback na Plná Peněženka – do Vánoc hned 3x hypervýhodně!

Znáte cashback systémy? Jestli ne, tak vězte, že chybíte mezi již 200 000 zákazníky PlnaPenezenka.cz. Přes tento speciální systém máte možnost nakupovat na různých českých, ale i zahraničních e-shopech. Uděláte sice dva kliky navíc, protože nekupujete přímo, ale na daný e-shop musíte přijít přes Plnou Peněženku, avšak rozhodně se vám to vyplatí. Získáte totiž zpátky velice zajímavá procenta z ceny vašeho nákupu.

Přes Plná Peněženka máte možnost ušetřit až na 400 e-shopech. Co proto musíte udělat? Stačí se do služby zaregistrovat, vytvořit si zde svůj účet, a pak už jen na daných e-shopech nakupovat vždy tak, že do nich vstoupíte po přihlášení skrz stránky PlnaPenezenka.cz. Takto dokážete získat zpátky mnohdy až 15 % z ceny nákupu. Proč byste tedy nakupovali jinak?

Nákupy na Aliexpress: Slevy až 50 % v rámci akce Aliexpress day už 11. 11.

Znáte Aliexpress? Nákupy na Aliexpress umožňují nakupovat mnohem levněji přímo v Číně, než s velkými přirážkami u obchodníků, kteří stejné zboží přivezou k nám do Česka. Že na něco podobného nemáte odvahu? Vůbec se není čeho bát. První co vás přesvědčí, jsou až neuvěřitelně nízké ceny za všemožné zboží. Obvykle ani neplatíte dopravu – ta bývá na rozdíl od českých e-shopů zdarma. Ano, doprava zdarma až z Číny! No a o šířce sortimentu ani nemluvě! Pro nákupy na Aliexpress je sice typická o něco delší doba dodání, zejména pokud chcete využít dopravné zdarma, ale obvykle své zboží dostanete do 3 týdnů, maximálně do 30 dnů. Levně zde nakoupíte především oblečení, bižuterii a šperky, obuv, kabelky a tašky, ale i příslušenství pro mobilní telefony, nebo klidně i samotné mobily, tablety, či jinou elektroniku. Příliš velké věci se zde nakupovat neoplatí. U nich již doprava zdarma není a ani nižší cena výrobku nevyváží cenu za dopravu velkého zboží.

Nákupy na Aliexpress: Slevy až 50 % v rámci akce Aliexpress day už 11. 11.

Nákupy na Aliexpress: Slevy až 50 % v rámci akce Aliexpress Day už 11. 11.

A kdy se nákupy na Aliexpress vyplatí nejvíce? Každoročně se na Aliexpress.com pořádají předvánoční svátky nakupování – Aliexpress day. Ty jsou už nyní, 11. 11. 2016, na den Sv. Martina. Obrovské množství zboží se nabízí se slevou 50 %. Když k tomu ještě připočtete možnost získat v rámci cashback služby PlnaPenezenka.cz zpátky dalších 5 % z ceny nákupu, rozhodně se vám tyto nákupy vyplatí.

15. a 16. listopad 2016 jsou českými dny nákupů s dopravou zdarma

Dalšími prima dny pro nákupy vánočních dárků, ale třeba i jen zimní módy či čehokoliv, co vaše domácnost potřebuje, je 15. a 16. listopad 2016. To je den, kdy se velká část českých e-shopů zapojuje do akce – nákupy bez poštovného, neboli nákupy s dopravou zdarma. Když k tomu ještě přidáte výhody, které nabízí cashback portál PlnaPenezenka.cz, jsou to ideální dny pro předvánoční nákupy.

Black Friday – další slevy nás čekají 25. listopadu 2016

Nákupní svátek Black Friday k nám přišel ze zahraničí. Měsíc před Vánocemi 2016 nám opět nabídne možnosti levnějších nákupů. A to i v e-shopech – českých i zahraničních. Nezapomeňte opět využít cashback výhody na www.PlnaPenezenka.cz a Black Friday si užít na některých ze 400 e-shopů, ze kterých vám portál vrátí zpátky část ceny vašeho nákupu. Každá ušetřená koruna znamená bohatší Vánoce.

Pojďte levně nakupovat! Nákupy na Aliexpress v rámci Aliexpress Day, české dny bez poštovného i Black Friday jsou ještě levnější s cashback nákupy.

Pojďte levně nakupovat! Nákupy na Aliexpress v rámci Aliexpress Day, české dny bez poštovného i Black Friday jsou ještě levnější s cashback nákupy.

O službě portálu Plná Peněženka

PlnaPenezenka.cz je jedničkou na trhu mezi českými cashback portály. Její služby již využilo přes 200 tisíc uživatelů a na odměnách se jim připsalo přes 19,5 milionů Kč! Jak cashback funguje? Plná peněženka funguje jako obchodní partner e-shopů, kterým přivádí zákazníky a za to od e-shopů získává provizi. Její část pak Plná Peněženka na oplátku vrací zákazníkům zpátky za to, že přes ni nakoupili. Registrovaným uživatelům tak portál vyplácí více než 50 % své provize získané od e-shopů. Zbývající částku využívá pro pokrytí svých provozních nákladů. Provize je u různých e-shopů jinak vysoká, zákazníci však mají možnost získat zpátky až 15 % ceny svých nákupů. Mezi 400 e-shopy propojenými s cashback portálem Plná Peněženka najdete například Mall.cz, Bonprix.cz, ale i zahraniční Aliexpress.com nebo Booking.com.

Zdroj obrázků: Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail