Hledáte nové bydlení a máte pocit, že se bez služeb realitní kanceláře nemůžete obejít? Zkuste to jinak. Všechny služby vám nabídne realitní portál CinCink.cz. Najděte si nové bydlení se specialisty.

Při bližším zkoumání zjistíte, že CinCink není pouze další realitní portál postavený na zelené louce, se stejnou nabídkou jako desítky dalších. Nabízí víc! Vznikl jako projekt zaměstnanců Komerční banky, který má rozvíjet služby této finanční instituce a současně klientům banky, stávajícím i potenciálním, pomáhat nejen financovat nákup nemovitosti, ale i zrealizovat bezproblémovou koupi po technické či právní stránce.

CinCink – to není jen kvalitní realitní nabídka, ale i skvělé služby pro snadný obchod bez zbytečných chyb a investic. Najděte si nové bydlení se specialisty. Nebo nemovitost profesionálně nabídněte.

CinCink – to není jen kvalitní realitní nabídka, ale i skvělé služby pro snadný obchod bez zbytečných chyb a investic. Najděte si nové bydlení se specialisty. Nebo nemovitost profesionálně nabídněte.

CinCink.cz mezi realitními portály vyčnívá nejen skutečně širokou nabídkou zprostředkovávaných služeb, ale i svým názvem. Ukrývá radost, která nás čeká na konci poměrně zdlouhavého procesu zakoupení nemovitosti, když si slavnostně ťukneme skleničkami a oslavíme zdárný obchod.

Najděte si nové bydlení a kupte nemovitost bez rizika

Při koupi nemovitosti můžeme narazit na mnoho záludných problémů, se kterými si jako někdo, kdo kupuje nemovitost třeba poprvé a naposled v životě, neumíme poradit. Ještě horší jsou problémy, které se objeví posléze, a my se pak snažíme ve smlouvě, která je sepsána prodejcem jednoznačně pouze v jeho prospěch, najít něco, co by nám pomohlo. To už je ale obvykle pozdě. Mnohdy v procesu koupě nemovitost propadneme mylnému dojmu, že realitní kancelář či právník protistrany jsou nestrannými a snaží se pomoci i nám. Tak to ale není. Rozhodně se vyplatí nic podcenit a poctivě projít celým procesem bezpečného nákupu nemovitosti krok za krokem – od technické inspekce, přes úschovu peněz, kvalitní vyřízení případného hypotečního úvěru, veškerou smluvní dokumentaci, až po finální zápis v katastru nemovitostí.

Prodáváte nebo pronajímáte nemovitost? Nechte si s tím pomoci realitním portálem CinCink.

Prodáváte nebo pronajímáte nemovitost? Nechte si s tím pomoci realitním portálem CinCink.

Technická inspekce

Prověření si nemovitosti před koupí je jistotou, díky které ochráníte svoji investici. Technická inspekce nemovitosti dokáže odhalit různé skryté vady nemovitosti, které mohou být dokonce i neodstranitelnými, zcela zásadními pro možnost užívání nemovitosti, nebo výrazně snižovat její hodnotu. Řada lidí si myslí, že tyto vady dokáže odhalit sama, nebo že na ně přijde odhadce nemovitosti, který dělá odhad pro banku, jež poskytuje hypoteční úvěr na nemovitost. Tak to ale není. Kde však sehnat vhodného a zkušeného znalce? Objednejte si jej na realitním portálu CinCink.cz.

Daňový poradce

Víte, že jako kupující máte povinnost podat daňové přiznání a uhradit daň z nabytí nemovitosti? Tato povinnost se vás netýká pouze v případě, že kupujete novostavbu. Daňový poradce dokáže až v 95 % případů vyjednat výjimku, díky které nebudete muset finančnímu úřadu předkládat znalecký posudek. Jeho pořízení není ničím levným. Současně se vyhnete různým sankcím za pozdní či nesprávné podání daňového přiznání. I tuto službu si lze snadno objednat na CinCink.cz.

CinCink vám pomůže i s financováním nákupu nemovitosti.

CinCink vám pomůže i s financováním nákupu nemovitosti.

Hypoteční kalkulačka i pomoc s hypotékou

V neposlední řadě vám CinCink pomůže i se získáním hypotečního úvěru. Díky hypoteční kalkulačce si kdykoliv snadno spočtete splátky své hypotéky. Současně je vám portál CinCink schopen zajistit velice výhodné cenové podmínky, zrychlit vaši žádost, a díky využití služeb portálu pomoci hadce projít celým schvalovacím procesem.

Pomoc i když prodáváme nebo pronajímáme

Stejně odbornou pomoc získáte, i když stojíte, jak se říká, na opačné straně barikády. Přímo na portálu CinCink.cz si lze objednat odhad ceny nemovitosti, profi foto i vizualizaci interiéru, 3D plánek, realitního makléře i vyhotovení textace prodejního inzerátu. Objednáte si pouze ty služby, které potřebujete.

Zdroj obrázků: Cincink.cz,  Depositphotos.com, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

 

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail