Klíčovou a nejdůležitější složkou našeho týmu v rámci MS v hokeji 2016 budou zcela jistě zkušení hráči. Ti by ale neměli být jedinými, jelikož se aktuálně hovoří i o několika nováčcích.

Klíčovou a nejdůležitější složkou našeho týmu v rámci MS v hokeji 2016 budou zcela jistě zkušení hráči. Ti by ale neměli být jedinými, jelikož se aktuálně hovoří i o několika nováčcích.

Vše má samozřejmě v rukou výhradně náš trenér, kterým není nikdo jiný, než Vladimír Vůjtek. Je to právě on, kdo primárně bude rozhodovat o tom, kdo do Ruska v květnu pojede a kdo zůstane doma. A že se s nováčky opravdu bude počítat, to ukázala už i nominace na přípravný kemp, kde se objevila hned tři jména.

Mistrovství světa v hokeji 2016 se koná v Rusku – v Moskvě a v Petrohradě. Probíhat bude od 6. 5. 2016 do 22. 5. 2016. (Ilustrační foto)

Mistrovství světa v hokeji 2016 se koná v Rusku – v Moskvě a v Petrohradě. Probíhat bude od 6. 5. 2016 do 22. 5. 2016. (Ilustrační foto)

O jakých nových jménech se v rámci MS v hokeji 2016 mluví?

Pojďme si danou trojici nováčků představit blíže. Je totiž možné, že o nich v rámci šampionátu ještě uslyšíme a tak je dobré, abychom byli v obraze. Tím prvním, se kterým se na MS v hokeji 2016 může počítat, je Martin Dočekal, který aktuálně hraje v české extralize, a to za Kometu Brno. Zajímavostí je také to, že i další dvojice možných nováčků hájí barvy tohoto brněnského klubu. Už to může výrazně přispět k jejich lepšímu sehrání. Půjde o jména Jan Káňa a také Hynek Zohorna. Pokud vám je dané jméno povědomé, je třeba připomenout, že v nominaci je již Tomáš Zohorna, který je starším bratrem nováčka Hynka. Je vidět, že tato rodina má hokej v krvi.

Na MS v hokeji se setkáme i s řadou hráčů, kteří turnaj déle nehráli

Kromě již v podstatě základního inventáře se setkáme i s takovými hráči, kteří na velkém turnaji, nebo v reprezentačním dresu třeba i delší dobu nehráli. Pokud se podíváme na to, o jaké hráče může jít, je jedním ze jmen třeba Jakub Sedláček, který se dočkal reprezentační pozvánky po šesti letech. Podobně na tom bude v rámci MS v hokeji třeba také Josef Hrabal, který aktuálně hraje v Třinci. Velmi podobně na tom je i situace Bohumila Janka, který si v reprezentaci zahrál naposledy v dubnu, ale jenom v rámci přípravných zápasů na turnajích.

Zdroj obrázků: FL

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail