Konečně je tady zdravá láhev pro horké i studené nápoje. Ikonická My Bottle láhev přišla z Japonska a hodí se pro sport i denní pitný režim.

Dodržovat pitný režim… ono se to řekne. Jenomže z čeho pít a v čem skladovat dávku tekutin během dne, aby to bylo zdravé a samozřejmě abychom vypadaly stylově? Z Japonska se rozšířila móda, které je dostupná i u nás: zdravá láhev My Bottle. Je to kráska vyrobená z materiálu, jenž nejenže stylově uchová naše tekutiny pro pitný režim, ale navíc zajistí, že se z láhve nebudou uvolňovat žádné škodlivé látky do nápoje. Což vám žádná klasická PET láhev nezajistí!

My Bottle je zdravá láhev na horké i studené nápoje.

My Bottle je zdravá láhev na horké i studené nápoje.

My botte láhev jako módní ikona

My bottle láhev je zdravá, krásná a ekologická. Láhev má ideální velikost 0,5 litru. Je tedy vhodná k tomu, aby nás provázela během celého dne. Vejde se do kabelky, dobře se nosí v ruce, je perfektní i jako sportovní láhev. Skvěle se z ní pije a tak nahradí i váš hrnek na pracovním stole, který je permanentním rizikem, že si opět už poněkolikáté polijete v lepším případě „jen“ klávesnici, v tom horším celý notebook! A že nás pak ten nápoj vyjde pěkně draze! S My bottle lahví toto nehrozí.

Láhev My Bottle je průhledná a díky tomu se s ní dá doslova kouzlit. Tedy přesněji řečeno – s jejím obsahem. Vyniknou v ní ovocné džusy, fresh z ovoce a zeleniny, louhující se bylinky, kostky ledu i plavající větší částečky ovocných a sypaných čajů. Díky tomu, jak umí skvostně měnit svůj outfit, se láhev stala doslova fashion star sociálních sítí. Ve svých „převlecích zevnitř“ okouzluje a drásá dnes a denně naše chuťové buňky. Čerstvý pomeranč, lísky máty, jahody plavající v bublinkách – „mladý“ svět doslova žízní po My bottle a z lahve se stala módní ikona.

Ikonická My Bottle láhev přišla z Japonska a hodí se pro sport i denní pitný režim.

Ikonická My Bottle láhev přišla z Japonska a hodí se pro sport i denní pitný režim.

♥ TIP

My Bottle láhev se skladá ze tří částí. Z průhledné láhve, víčka a podvíčka, které umí zachytit všechny větší ingredience nápojů, včetně větších sypaných částí. K lahvi si lze pořídit i speciální textilní sáček na nošení lahve ve velice unikátním vintage designu. Originál My Bottle pořídíte na www.mybottlelahev.cz >>

Zdravá a ekologická láhev

O tom, jak je skladování nápojů v PET lahvích problematické ze zdravotních důvodů, se mluví docela často. O neekologičnosti rovněž. My Bottle láhev je na tom zcela jinak. Je stejně lehounká a praktická jako plast, avšak je vyrobena z trinanu, což je materiál, jemuž se říká zdravý i bezpečný plast. Tritan je odolný teplu a nevylučuje žádné škodlivé BPA látky. Do láhve z tritanu lze nalít nejen studené nápoje, ale i horký čaj nebo kávu. Hodí se totiž pro teploty od -40 do +100 stupňů Celsia. Láhev nereaguje ani na kyseliny z ovocných a zeleninových nápojů.

A v čem tkví ekologie této lahve? Vydrží vám dlouho a v průměru tak dokážete přírodu ochránit až od šesti PET lahví týdně!

GALERIE: My Bottle – jak ji používáte vy

Zdroj obrázků: Mybottlelahev.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail