Připravte se na oblíbený sportovní svátek – již 6. května začíná MS v hokeji 2016 a my víme, kde nejlépe sledovat všechny aktuální události.

Hokej máme v Česku rádi. Takže či už jste zarytý sportovní fanda, nebo fandovství propadáte jen při těch největších sportovních událostech a utkáních, nebo dokonce až když se naši sportovci probojovali na míso, kde si už už sahají na některou z medailí, je dobré vědět, kde najít všechny aktuální události k dané sportovní akci. 6. května 2016 začíná MS v hokeji 2016. Kde jej budete sledovat? Můj tip pro vás zní – zkuste speciální portál Ms-v-hokeji.cz.

MS v hokeji 2016 začíná 6. května 2016. Sledujte jej na portálu Ms-v-hokeji.cz.

MS v hokeji 2016 začíná 6. května 2016. Sledujte jej na portálu Ms-v-hokeji.cz.

Už teď najdete na stránkách tohoto hokejového portálu program MS v hokeji 2016. Nechybí a nebude chybět kompletní zpravodajství týkající se MS v hokeji 2016 i tabulky skupin MS 2016. Před zahájením mistrovství světa v hokeji najdete na stránkách portálu rovněž zcela aktuální sestavu České republiky pro mistrovství světa. Kdo nebude mít v průběhu zápasu možnost sledovat aktuální průběh zápasu v televizi, pro toho existuje služba se živými textovými online přenosy z jednotlivých hokejových utkání. Samozřejmě nebudou chybět ani pozápasová videa se sestřihy jednotlivých utkání. Kdo chce tedy sledovat MS hokej 2016 aktuálně, pro toho je tady již zmíněný hokejový portál. Osvěžit si ale na stránkách lze i jak vše dopadlo v předchozích ročnících.

Mistrovství světa v hokeji 2016 se hraje ve dvou ruských městech – v Moskvě a v Petrohradě.

Mistrovství světa v hokeji 2016 se hraje ve dvou ruských městech – v Moskvě a v Petrohradě.

MS v hokeji 2016 – co o něm možná ještě nevíte

Letošní Mistrovství světa v hokeji 2016 se hraje v Rusku a to konkrétně v Moskvě a v Petrohradě. Zatímco v Moskvě bude zápas hostit nová víceúčelová sportovní hala VTB Ice palace postavena speciálně pro toto mistrovství, v Petrohradě se bude hrát v staré známé hale Yubileyny Sport Palace z roku 1967. Zatímco moskevská hala má kapacitu 12 100 diváků, hala v Petrohradě je zhruba poloviční a má kapacitu 7300 diváků.

Maskotem MS v hokeji 2016 je pes – sibiřský husky se jménem Lajka. Ano, je jmenovec přesně té Lajky, která se v roce 1957 dostala jako první živý tvor na oběžnou dráhu kolem Země.  

Zdroj obrázků: FL

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail