Do českých prodejen Marks&Spencer letos poprvé dorazí také skutečně to nejlepší z britské módy – kolekce pod názvem M&S Best of British.

Marks&Spencer začíná konečně i u nás v Česku nabízet kolekci M&S Best of British. V čem se liší od stávajícího sortimentu módního butiku M&S? Best of British je kolekce oblečení a doplňků prvotřídní kvality a je také ztělesněním toho nejlepšího z britské módy. Kolekce Marks&Spencer Best of Britsh nejenže představí různé ikonické módní kousky, ale ty budou ušité z prvotřídních materiálů. Tato kolekce značky M&S je oslavou britského umění a kreativity.

M&S Best of British přináší skutečnou britskou kvalitu a eleganci.

M&S Best of British přináší skutečnou britskou kvalitu a eleganci.

Celkem nabídne kolekce Marks&Spencer Best of British letos na podzim kolem 50 kousků oblečení. Nebudou chybět zdařilé kabáty Marks&Spencer, kvalitní kožené doplňky a také boty Marks&Spencer. Kolekce Best of British je specifická rovněž tím, že nejde o produkty šité v Číně nebo v jiném textilním ráji. Celá kolekce byla ušita přímo ve Velké Británii.

V kolekci Marks&Spencer Best of Britsh nebude chybět ani kvalitní pánské móda.

V kolekci Marks&Spencer Best of Britsh nebude chybět ani kvalitní pánské móda.

FOTOGALERIE: Lookbook M&S Best of British

M&S Best of British přináší módu jako modernizovanou tradici

V sezóně podzim/zima 2014/15 se ke slovu v kolekci M&S Best of British přihlásí tradiční britské vzory avšak v modernizované podobě. Svoji novou tvář představí květovaný žakár, vzor rybí kostry i káro. Tyto vzory si skvěle rozumí s výraznými siluetami střihů v kolekci i s důrazem na detail. Barevnou paletu vytváří zemité tóny, se kterými se snoubí jemná námořnická modrá i teplejší rezavé odstíny v kombinaci se žhavou červenou a královskou modří v luxusní podzimní variantě.

Základ celé kolekce M&S Best of British je postaven na vybraných tkaninách britských dodavatelů a tak je téměř samozřejmé, že mezi modely v kolekci nebudou chybět ani proslulé skotské pleteniny, manšestrové kabáty Marks&Spencer nebo velice kvalitní obuv z Northamptonshire.

Dámská kolekce Marks&Spencer Best of British nabídne kabáty, šaty, sukně, halenky, módní doplňky i boty.

Dámská kolekce Marks&Spencer Best of British nabídne kabáty, šaty, sukně, halenky, módní doplňky i boty.

FOTOGALERIE: Móda z kolekceM&S Best of British

Poprvé se móda Marks&Spencer Best of British bude dát koupit také v Česku. První kousky této fashion kolekce dorazí do na pulty českých butiků M&S již v půlce září. Nedostanou se do všech butiků. V Česku to bude bohužel jenom pražská prodejna v Melantrichu na Václavském náměstí, což je největší prodejna Marks&Spencer v Česku vůbec.

FOTOGALERIE: Boty a doplňky z kolekceM&S Best of British

Pokud si tedy skutečně potrpíte na kvalitní oblečení, máte rádi anglickou eleganci a také vám je blízká anglická móda a kvalitní britské textilní materiály, neměli byste si tuto speciální kolekci M&S Best of British nechat ujít. Marks&Spencer je už sám o sobě synonymem kvalitní elegantní a také nadčasové módy a když se ještě přidá „dvakrát podtržený“ přívlastek britská“ tak je to skutečně móda, kterou byste si neměli nechat ujít. Rozhodně uspokojí vaši potřebu po kvalitním oblečení do zaměstnání a do kanceláře i po oblečení pro další příležitosti. Nakonec ještě zdůrazním, co už je vám nejspíš patrné z prvních ukázek kolekce – že M&S Best of British to není jen dámská móda, ale také pánská móda.

Zdroj obrázků: Marks&Spencer

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail