Movember přichází – dnes se holíte naposled!

Movember (listopad) mění vzhled mužů po celém světě. Napříč celou zeměkoulí se dnes muži přestávají holit a nechávají si narůst knír!

Slavte Movember – nechte si narůst knír!

Slavte Movember – nechte si narůst knír!

Vydržíte se 30 dnů neholit? Pokud ano, dnes se naposled oholte a od zítřka slavte Movember. Movember je hnutí, které se zasazuje o návrat kníru do pánské módy – pro pobavení, proti každodenní šedi, ale také jako charitativní počin.

Protože z každého z vás se může po dobu 30 dnů – přesně tolik dnů má Movember / listopad – stát chodící reklama otevírající prostor pro konverzaci na téma mužské zdraví. Právě na tento účel se totiž prostředky získané z akce Movember věnují. Přispět může každý!

Zapoj se do Movembru – jako Mo Bro nebo Mo Sista!

Kdo je Mo Bro? Mo Bro je každý, kdo se rozhodne do akce Movember zapojit změnou vlastního vzhledu. Nech si narůst po dobu 30 dnů knír a změň tak tvář mužského zdraví! Navíc máš konečně výmluvu, proč si můžeš nechat narůst knír a zjistit, jak by ti slušel!

Kdo je Mo Sista? Mo Sista je žena, která miluje kníry. Ne samozřejmě vlastní! Stačí se zavázat, že budete zvyšovat povědomí o akci Movember a pomáhat vybírat příspěvky na mužské zdraví. Knírové sesterstvo pomáhá Movembru růst! Zapojte se také!

Movember z vás udělá knírače! Pěstujte si knír a pomozte mužskému zdraví!

Movember z vás udělá knírače! Pěstujte si knír a pomozte mužskému zdraví!

Movember má svá pravidla – znáte je?

  1. Změň tvář mužského zdraví! Přihlas se na movember.com.
  2. Od 1. listopadu začni s čistě oholenou tváří pěstovat svůj knír. Pěstuj jej 30 dnů.
  3. Gentlemani nepodvádí! Žádné plnovousy, žádné bradky nebo falešné kníry!
  4. Využijte moc kníru a pomozte rozpoutat diskuzi o problematice zdraví mužů a získat finanční prostředky pro boj s rakovinou prostaty a varlat.
  5. Za všech okolností se každá Mo Bro musí chovat jako opravdový gentleman
Movember má svá pravidla - znáte je?

Movember má svá pravidla – znáte je?

Nebuď osamělým kníračem!

Buď týmový hráč a ne osamělý knírač! Šiř myšlenku Movember dál a hledej další Mo Bro, kteří si také nechají narůst knír! Vytvořte si mezi kamarády soutěž, koho knír bude na konci Movembra největší, nejvtipnější nebo nejhezčí! Udělej povyk mezi svými kolegy, kamarády, v rodině či na sociálních sítích – ať je kníračů co nejvíce.

♥ TIP: Všechno o akci Movember najdeš zde >>

Zdroj obrázků: FL, cz.Movember.com

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail