Čím dál tím více oblíbená značka představuje svoji novou kolekci pro jaro a léto – jsou tady první kampaňové fotky s kolekcí MOHITO 2015.

Prodejny MOHITO sice zatím najdete pouze v Praze v Centru Černý Most a na Václavském náměstí, ale zajít si sem na nákupy se rozhodně vyplatí. Věřím, že vás o tom přesvědčí pohled na novou kolekci MOHITO 2015 pro jaro a léto. Na kampaňových fotkách dokonale vynikne elegance i noblesa, kterou se nás MOHITO chystá v nové sezóně zasáhnout. Nová kolekce je sebevědomá i poutavá –přesně taková, jakou je žena, pro kterou je určená. Žena, která si je vědoma své krásy a také svých kvalit.

Jako paleta malíře, který se barvami a štětcem rozhodl zachytit jarní atmosféru – tak vypadají dvoudílné šaty z nové kolekce MOHITO 2015 pro jaro a léto.

Jako paleta malíře, který se barvami a štětcem rozhodl zachytit jarní atmosféru – tak vypadají dvoudílné šaty z nové kolekce MOHITO 2015 pro jaro a léto.

Nádherné barvy a svůdné vrstvení – šaty z nové kolekce MOHITO 2015 pro jaro a léto.

Nádherné barvy a svůdné vrstvení – šaty z nové kolekce MOHITO 2015 pro jaro a léto.

MOHITO 2015 přináší sebevědomou sezónu jaro/léto 2015

Barvy, které nelze přehlédnout i ženskost zdůrazňující střihy se nesou novou kolekcí MOHITO 2015 pro jaro a léto. Sezóna přichází v zářivě modré, červené, žluté a bílé barvě. Kolekce MOHITO jaro/léto 2015 kombinuje kontrasty zmíněných barev a kontrasty materiálů. Velice propracované oblečení je při tom za dostupné ceny.

Propracované linie s minimalistickým střihem dávají kolekci MOHITO 2015 pro jaro a léto punc luxusu.

Propracované linie s minimalistickým střihem dávají kolekci MOHITO 2015 pro jaro a léto punc luxusu.

Jaro odhaluje. Stejně tak jako svůdný zip na nádherné žluté sukni MOHITO.

Jaro odhaluje. Stejně tak jako svůdný zip na nádherné žluté sukni MOHITO.

MOHITO přidává v také sportovně laděné střihy. Či už jde o asymetrické modré šaty s extra hlubokým výstřihem připomínající plavky i oblečení z neoprénu, nebo halenky ve střihu sportovních mikin či kousky se sportovní síťoviny.

Jaro odhaluje. Stejně tak jako svůdný zip na nádherné žluté sukni MOHITO.

Jaro odhaluje. Stejně tak jako svůdný zip na nádherné žluté sukni MOHITO.

Zdroj obrázků: MOHITO, kolekce jaro/léto 2015

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail