Paris Fashion Week se honosí největší prestiží mezi všemi týdny módy. Podívejte se na nejlepší modely! Móda z kolekcí je pro sezónu jaro a léto 2015.

Pařížský Fashion Week je vždy tím nejočekávanějším. Značky a tváře, jakými jsou Chanel a Karl Lagerfeld, Dior, Valentino a Jean Paul Gaultier zastíní všechny ostatní. Notoricky známé značky však rozhodně nejsou jediné, které z Paris Fashion Week stojí za to. Naopak. Mnohdy daleko více žasneme nad zcela jinými kolekcemi, i když u těch Paříži rozhodně nelze říct, že neznámými. Móda z pařížských módních mol je ohromující.

Fascinující móda z Paris Fashion Week. Módní kolekce z RTW kolekcí pro jaro a léto 2015.

Fascinující móda z Paris Fashion Week. Módní kolekce z RTW kolekcí pro jaro a léto 2015.

Když sleduje jednu přehlídku vedle druhé zjišťujete, že mezi nimi není žádná, která by vás něčím nedostala.  Úžasný Elie Saab už není dokonalý jen na Haute Couture přehlídkách. Jeho akvarelové šaty s černobílými strohými kontrasty jen stěží nebudou někoho fascinovat. Podobně jako akvarelovo rozpité neonové látky na části kolekce Chanel, jejíž přehlídku Lagerfeld pojal jako velkou feministickou manifestaci v ulicích Paříže. Balmain a Stella McCartney vás dostanou prostotou kombinovanou s neuvěřitelnými nápady vtisknutými do střihů. Nad kolekcí Alexander McQueen, kterou má „na svědomí“ Sarah Burton, jen fascinovaně povzdechnete.

FOTOGALERIE: Móda z Paris Fashion Week pro jaro a léto 2015

12...6

Projít si několik desítek módních přehlídek jenom z Paris Fashion Week (nehledě na další významné týdny módy), je velice náročné. Proto jsme pro vás udělali výběr toho nejlepšího. Celkem 250 úchvatných modelů představí módu každého z návrhářů, který na na Paris Fashion Weeku S/S 2015 objevil. Fotogalerii jsme rozdělili do dvou dílů, aby se vám v ní lépe listovalo. Nezapomeňte se pak podívat i na druhý díl článku. Móda, kterou vám v obou článcích a galeriích představujeme, je určena pro sezónu jaro a léto 2015. Jde o takzvané Ready-to-wear módní kolekce.

Zdroj obrázků: RTW kolekce Paris Fashion Week S/S 2015

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail