Bolí vás doslova celý člověk? Jste v psychické nepohodě? Dopřejte si masáž. Klidně přímo u sebe doma – díky službě mobilní masáže Praha FyzioDomu.

Asi to znáte. Ztuhlá šíje, nesnesitelné bolesti zad nebo bolest hlavy z krční páteře. Někdy zase bolest svalů. Jediné, po čem toužíte je, aby bolest odezněla. Nepomáhají prášky a cvičení nemá dostatečně rychlý nástup účinku. Nejste schopen sedět, stát, chodit ani ležet. Tady je na místě využít služby maséra nebo ještě lépe fyzioterapeuta. Není totiž masáž jako masáž. Představím vám mobilní masáže Praha, které „přijedou“ přímo za vámi. A nebude to žádný masér se zcela čerstvým papírem o absolvovaní rekvalifikačního kurzu. Masáže Fyziodomu.cz totiž nabízí služby profesionálních vystudovaných fyzioterapeutů, kteří mají navíc ze zákona povinnost celoživotně se vzdělávat a doplňovat si znalosti z oboru.

Není nad masáž přímo doma. Mobilní masáže do domu Praha FyziDomu za vámi přijedou kamkoliv po Praze.

Není nad masáž přímo doma. Mobilní masáže do domu Praha FyziDomu za vámi přijedou kamkoliv po Praze.

Mobilní masáže Praha pro každého

Hodinové až dvouhodinové masáže vám fyzioterapeut ušije na míru. Při první terapii v rámci mobilní masáže Praha je první půlhodina věnovaná stanovení vaší anamnézy. Fyzioterapeut stanoví cíl terapie a doporučí vám typ i rozsah masáží. Mobilní masáže Praha FyzioDomu probíhají vždy u vás doma. Pouze v případě, že fyzioterapeut zjistí závažný zdravotní problém, který nelze vyřešit profesionální masáží, doporučí vám objednat se ke specialistovi. Ceny mobilních masáží jsou od 900 Kč za hodinu, až po 1600 Kč za dvě hodiny masáže. Za zvýhodněnou cenu si lze koupit balíček masáží v ceně 8000 Kč za 10 hodin. Obvykle doporučovaná délka masáže je 60 minut při částečné masáži a 90 až 120 minut při masáži celotělové.

Masáže FyzioDomu

Mobilní masáže Praha nabízí všechny osvědčené a využívané typy masáží. Pro odstranění svalového napětí a únavy se doporučuji v Evropě oblíbená Švédská masáž. Jde o masáž se středním tlakem a lze ji aplikovat na vybraných partiích těla, nebo jako celotělovou masáž.

Řadu bolestivých stavů dokáže odstranit hloubková cílená masáž na tzv. spouštěcí body nazývané trigger pointy. To jsou místa v těle, které způsobují přenášení bolestí na zcela jiné části těla. Obvykle si je ve svalech nahmatáme jako různé uzlíky nebo kuličky. U tohoto druhu masáže se obvykle tlak uzpůsobuje toleranci klienta. Trigger pointy jsou považovány za jednu z nejčastějších příčin bolestí pohybového aparátu a po jejich ošetření dochází v poměrně krátké době k výraznému úlevě od bolesti.

V dnešní rychlé době plné stresu jsou velice oblíbené relaxační masáže. Odstraňují nejen svalové ztuhnutí a bolest zad, ale i únavu a psychické vypětí. Masáž je jemnější, využívá menší nebo střední tlak na masírované partie. K masáži se využívají aroma-terapeutické oleje.

Mezi speciální relaxační masáže patří i Hawaiská masáž, u které fyzioterapeut nemasíruje pouze pomocí prstů a dlaní, ale i za pomoci celého předloktí a paží. Hlavním cílem tohoto druhu masáže je uvolnění energetických bodů v těle.

Dalším type relaxačních masáží jsou masáže pomocí horkých lávových kamenů. Ty se nahřívají v horké lázni na teplotu 45 až 55°C a postupně se přikládají na tělo. Většinou se tato technika používá na předehřátí organismu a následně se pokračuje dalšími masážními technikami – například hloubkovou masáží.

Masáže doma jsou nejideálnější. Před masáží si nahřejte tělo v horké sprše a po masáži v klidu dlouho odpočívejte.

Masáže doma jsou nejideálnější. Před masáží si nahřejte tělo v horké sprše a po masáži v klidu dlouho odpočívejte.

Dokonce i známou Dornovu masáž lze dělat přímo u vás doma. Dornova metoda, při které se zjednodušeně řečeno vracejí do správné polohy obratle a klouby, je rovněž standardní nabídkou služby FyzioDomu. Nejčastěji se jí srovnává nestejná délka končetin, skolióza nebo posuny kostrče.

Specialitou služby jsou masáže pro těhotné. Masáž se nastávajícím maminkám doporučuje od čtvrtého měsíce těhotenství. Díky ní se vám zmírní bolesti ztuhlých svalů v bederní oblasti, bolesti šíje i ramenných pletenců. Pomoci dokáže při otoku dolních končetin i při celkové relaxaci a to nejen budoucí maminky, ale i plodu.

Mezi luxusní procedury, které mobilní masáže Praha FyzioDomu nabízí, patří Křišťálová masáž obličeje a dekoltu. Využívá léčivé vibrace drahých kamenů. Mix relaxačních technik dokáže harmonizovat a regenerovat celé tělo.

Masáž horkými lávovými kameny je skvělá jako první fáze celkové masáže.

Masáž horkými lávovými kameny je skvělá jako první fáze celkové masáže.

 

Zdroj obrázků: FL

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail