Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

To, že může být půjčka zdarma, není jen pohádka! Těm zodpovědným dokáže Mikro půjčka Ferratum zdarma „vytrhnou trn z paty“.

Ne každý má tak vysoký plat, aby dokázal na účtě co měsíc navyšovat svoji finanční rezervu. Zato nečekané výdaje si umí počíhat na každého. A nemusí jít jen o marnotratnost, co se týče nákupů „hadříků“ či útraty v restauracích. Najdete si lepší bydlení, ale potřebujete na kauci. Zubař se vám sice postaral o nalomený přední zoubek, jenomže si to taky nechal hezky zaplatit. S firmou, kde pracujete, vyrážíte na teambuldingový sportovní výlet – a ejhle, že nemáte co na sebe není jen hledáním výmluv, jak si vyrazit na nákupy, ale holým faktem. Ve vytahaných teplácích se tam určitě ukázat nemůžete! Výhodou pro nečekané výdaje je dnes existence mikropůjček. Zejména pokud víte, že je dokážete z nejbližší výplaty splatit, nemusí vás vlastně stát ani korunu navíc. Podobně jako mikro půjčka Ferratum, kde si lze půjčit až do částky 9000 Kč na 30 dnů bez navýšení vracené dlužné částky.

Když dojde finanční rezerva i v prasátku, pomůže rychlá půjčka do výplaty. Chytře zvolená mikro půjčka vás dokonce nemusí stát ani korunu navíc.

Když dojde finanční rezerva i v prasátku, pomůže rychlá půjčka do výplaty. Chytře zvolená mikro půjčka vás dokonce nemusí stát ani korunu navíc.

Mikropůjčky? Klidně, vyžadují však odpovědnost!

Neprodělat na mikropůjčce jak se říká „i kalhoty“ samozřejmě znamená splnit své závazky skutečně včas. Obecně totiž platí, že jsou mikropůjčky dražší než dlouhodobé půjčky. Takže zbytečným nákladům předejdete chytrým financováním, jehož předpokladem je včasná splátka. Tyto podmínky má i mikro půjčka Ferratum.

Pokud přece jen nezvládnete půjčku splatit, dá se její splatnost prodloužit až o 60 dnů. Splatnost mikro půjčky Ferratum, které se říká i micro půjčka, krátkodobá půjčka, rychlá půjčka před výplatou, nebo třeba finská půjčka, je vždy v jedné splátce najednou.

Dostáváte se do problémů s nedostatkem peněz před výplatou častěji? Vyřiďte si Ferratum Flexi půjčku!

Pokud jsou vaše měsíční výdaje natolik variabilní, že se do problémů s financemi před výplatou dostáváte opakovaně, vyřiďte si Flexi půjčku do 35 000 Kč, kterou Ferratum nabízí. Lze ji čerpat opakovaně, čerpání splácíte vždy po 30 dnech, a to v minimální výšce 1815 Kč. Až dvakrát v roce si v případě potřeby máte možnost dopřát tzv. platební prázdniny. Samozřejmě platí, že čím rychleji čerpané prostředky z Ferratum Credit Flexi půjčky vrátíte v plné výši, tím méně půjčku přeplatíte. Mít však finanční rezervu není na škodu a určitě se bude nejednou hodit.

Mikro půjčka rozhodně není zlaté vejce, ale pomoc, která vám při krátkodobých finančních potížích vytrhne trn z paty.

Mikro půjčka rozhodně není zlaté vejce, ale pomoc, která vám při krátkodobých finančních potížích vytrhne trn z paty.

Když potřebujte jednorázově finance, hodí se spotřebitelský úvěr

Spotřebitelský úvěr lze mnohdy mnohem jednodušeji a hlavně rychle získat právě u poskytovatelů micropůjček. Produkt Ferratum Plus nabízí spotřebitelský úvěr ve výši do 25 000 Kč, kde měsíčně hradíte přesně stanovenou částku, a to po dobu splatnosti, která je od 2 měsíců až po jeden rok. Výhodou půjčky je, že do 15 000 Kč nemusíte dokládat příjmy, takže minimálně nemusíte o toto potvrzení žádat vaši firemní účtárnu. Což není vždy příjemné. Vždyť komu je co do toho, že potřebujete malou „finanční injekci“.

Klidně si půjčujte – ale zodpovědně a chytře!

Nemusíte být zrovna člověk sdílící názor, že nejvýhodnější je pořídit si vše hned a žít na dluh, abyste v životě narazili na nutnost půjčit si. Důležité je předem vědět, jestli a jak rychle budete schopni dluh splatit, počítat i s nepředvídatelnými okolnostmi a při zřizování půjčky se vždy ptát, co by to v daných situacích pro vás znamenalo. Hlídejte si, jestli jste schopni splatit půjčku či mikro půjčku i s avizovaným navýšením a cenou za poskytnutí úvěru. Ano, za získání půjčky obvykle platíte poplatek, který ještě navyšuje celkovou cenu půjčky. Takže si hlídejte, jak to u které půjčky je, a hledejte tu nejvýhodnější. Třeba mikro půjčka Ferratum nabízí první půjčku pro nové klienty zdarma.

Zdroj informací a obrázků: KS, Shutterstock

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail