Nastartujte detoxikační kúrou svůj metabolismus! Mine vás jarní únava a pokud bojujete s váhou, konečně budete mít šanci zhubnout.

I když se možná svému tělu nevěnujeme tak, jak bychom měli, alespoň jednou ročně bychom mu měli dopřát detoxikační kúru. Obvykle se doporučuje s příchodem jara, ale není to podmínka. Detox organizmu si lze dopřát kdykoliv během roku a to i opakovaně – vaše tělo si rozhodně stěžovat nebude, právě naopak. Co si ale přesně pod termínem detoxikační kúra představit? Nejde jen o očistu těla, jak si detox obvykle představujeme. Důležité je především to, že detoxikace je způsob, jak nastartovat metabolismus a přesvědčit jej, aby nám opět dobře sloužil. Dobře fungující metabolismus je totiž první předpoklad našeho zdraví i krásy!

Jarní únava si nevybírá. Víte, že ji má na svědomí nesprávně fungující metabolismus?

Jarní únava si nevybírá. Víte, že ji má na svědomí nesprávně fungující metabolismus?

Detoxikace organismu je proces, který nám pomocí určitých opatření v životosprávě pomůže očistit organizmus a nastartovat v něm ozdravné procesy. Během detoxikace se tělo zbavuje usazených toxických látek, které vznikají v našem metabolismu jako nežádoucí zplodiny. Nejvíce se na nás těmito jedy zanesený organismus projevuje na jaře. Pociťujeme únavu, která dokonce dostala své jméno – jarní únava. Jsme popudlivější, náchylnější k onemocnění, často nás trápí bolesti zad, kloubů, svalů, dostavují se bolest hlavy a migrény, horší se nám kvalita pleti i vlasů, zhoršuje se zažívání a trpíme nechutenstvím, nebo naopak až nezvládnutelnou chutí k jídlu. Nejsme schopni se soustředit a jsme roztěkaní, nevýkonní a unavení. To jsou signály, že naše tělo volá po detoxikaci. Jak tedy na správnou detoxikaci?

Jarní detoxikaci pomůže Metabolik – nastartuje náš metabolismus!

Jarní detoxikace si po nás žádá odříkání a disciplínu. Jenomže to je o to těžší, oč víc je náš organismus zanesen a následně vyčerpán. Proto je dobré detoxikaci zahájit nenásilně a přitom účinně. Na pročištění organismu skvěle funguje komplex bylinných extraktů a ovocných šťáv, který je pečlivě vybrán z bylin a ovoce jenž mají pozitivní vliv na náš metabolismus a na pročištění organismu. Přípravek, který nám při detoxikaci pomůže – a nejen na jaře – se jmenuje Metabolik.

Probuďte se! Lék proti jarní únavě existuje!

Probuďte se! Lék proti jarní únavě existuje!

Místem očisty našeho těla jsou ledviny a játra. Proto přírodní přípravek Metabolik od Liftea obsahuje extrakt z listů břízy bílé, celerové nati a smetanky lékařské, které umí podpořit správnou funkci ledvin a jater. Pozitivně ovlivnit naše zažívání má extrakt z tamarindu, který je bohatým zdrojem vlákniny, přírodních kyselin a užitečných cukrů podporujících zažívání. Kdo tuto rostlinku nezná, tak na vysvětlenou: tamaring indický (Tamarindus indica) je stálezelený (někdy poloopadavý) strom pocházející z tropických oblastí Afriky. Dnes se pěstuje v tropech po celém světě, zejména avšak v Indii. Dužina plodů dává například charakteristickou chuť worcestrové omáčce. Dobrému trávení, nebo spíše vyprázdňování, napomáhá švestková šťáva. Antioxidační účinky získává přípravek Liftea Metabolik z extraktu zeleného čaje a vysoce ceněných plodů aronie. Zdraví našich jater nakonec podpoří extrakt z řapíku artyčoku a semen ostropestřce mariánského.

Metabolik od Liftea nastartuje váš metabolismus a pomůže vám s jarní detoxikací.

Metabolik od Liftea nastartuje váš metabolismus a pomůže vám s jarní detoxikací.

Detoxikace je dobrý způsob, jak nastartovat tělo na hubnutí

Mávnete nad detoxikací rukou a šeptáte si, že vy potřebujete hlavně zhubnout? Tak pozor – raději zpozorněte! Častou příčinou toho, že se vám hubnout nedaří nebo že vás trápí nechvalně proslulý jo-jo efekt, je absence očistného procesu, čili detoxikace, před zahájením hubnutí. Detoxikace umí nastartovat dlouhodobý pokles hmotnosti i být rychlejší cestou k hezčím křivkám těla. Takže nezapomeňte, než se pustíte do další diety, úmorného cvičení a úpravy svého jídelníčku, nasaďte si detoxikační kúru, která nastartuje váš metabolismus a přepne vaše tělo do režimu „hubnu“.

Metabolik od Liftea – pomocník nejen pro hubnutí!

 • Metabolik vám zjednoduší poměrně náročný proces detoxikace a zvýší její účinek.
 • Umí nastartovat proces hubnutí s dlouhodobými účinky.
 • Účinně nastartuje metabolismus.
 • Redukuje celulitidu.
 • Napomáhá při odvykání kouření a rychlejší regeneraci organismu.
 • Je skvělým prostředkem pro jarní detoxikační kúry a tlumí jarní únavu.
 • Má schopnost redukovat negativní účinky prostředků pro růst svalové hmoty, což ocení hlavně za svaly se honící pánové.
Je čas na jarní detox – nastartujte svůj metabolismus pomocí přípravku Metabolik!

Je čas na jarní detox – nastartujte svůj metabolismus pomocí přípravku Metabolik!

Užívat Metabolik při očistné kúře je snadné

Přípravek Metabolik koupíte jako sirup v balení 250 ml. Užívá se v dávce jedna polévkové lžíce denně tak, že si jej rozpustíte ve vodě a popíjíte postupně v průběhu dne po doušcích. Metabolik se doporučuje užívat po dobu 14 dnů. Poté si dejte na týden přestávku a opět si dvoutýdenní kúru zopakujte.

Jarní detoxikační kúra – jak na ní?

S detoxikační kúrou můžete začít kdykoliv, ale jelikož se blíží jaro (první jarní den je 20. 3. 2016) a s ním i jarní detoxikace, uděláme si jednoduchý plán na jarní detox, který nám pomůže nenechat se překvapit jarní únavou, nepřijít o energii a třeba i konečně nastartovat naši účinnou redukční dietu. Celý detoxikační proces jsem rozdělila na pět týdnů. Nebojte se, nejde o nijak zákeřné metody. Ale pokud vám někdo bude tvrdit, že detoxikaci organizmu dosáhnete po jednodenním půstu nebo týdenní dietce, rozhodně mu nevěřte! Našich pět týdnů vás však rozhodně dostane do pohody, jarní únava se letos zapomene dostavit a co víc, budeme krásnější a zdravější.

Prvních 14. dnů detoxikační kúry nastartuje náš metabolismus

 1. Pořiďte si přípravek Metabolik od Liftea. 250 ml balení vám vystačí na ca 14ti denní kúru. Jelikož se má kúra po týdenní přestávce opakovat, pořiďte si rovnou dvě balení sirupu.
 2. Zahajte detoxikační kúru. Optimálně jednodenní dietou. Silnější nátury si vystačí s vodou. Pokud si na toto netroufáte, můžete si dát dietní den postaven na zeleninových a ovocných šťávách. Nejlepší je si je vlastnoručně odšťavnit. Skvělá a cenově dostupná je kombinace jablečné šťávy s mrkví, červenou řepou a celerem. Tuto šťávu pak můžete do svého jídelníčku doplňovat i během celé detoxikační doby.
 3. Upravte si na prvních 14 dnů detoxikace svůj jídelníček. Pokuste se vyloučit kompletně uzeniny, alkohol, bílé pečivo, sladké mléko, sladkosti a méně solte. Snažte se jíst potraviny, které mají zásaditý charakter. Ale nenechte se zmást. Ten nepoznáte podle chuti – vždyť většina ovoce je zásaditá. Ale pozor na zavařeniny. Ty se v našem těle chovají přesně naopak a navíc obsahují hodně cukru a někdy dokonce konzervanty. Jezte více zeleniny a ovoce.
 4. Stravu doplňujte pitím čerstvé ovocně-zeleninové šťávy.
 5. Dodržujte pitný režim jako v horkém létě. Pijte vodu – ano, zcela obyčejnou vodu z kohoutku. Nebo balenou, ale nemineralizovanou a bez bublinek. Po celou dobu užívejte ve vodě rozpuštěný přípravek Metabolik od Liftea.
 6. Přidejte do své stravy syrové nesolené ořechy a semínka – například lněná, tykvová, sezamová apod.
 7. Pokud máte čas, nakličujte. Pořiďte si mungo fazole (pozor, normální fazole vhodné nejsou), čočku, vojtěšku, řeřichu a jiná semena k nakličování a jezte klíčky. Ale pozor! Klíčící semínka musíte dvakrát denně proplachovat, aby nechytla plíseň nebo nezačala kvasit! Klíčky máte naklíčené do 3 dnů.
Čerstvé zeleninové a ovocné šťávy jsou skvělým pomocníkem při detoxikační kúře. Prospívají dobře fungujícímu metabolismu.

Čerstvé zeleninové a ovocné šťávy jsou skvělým pomocníkem při detoxikační kúře. Prospívají dobře fungujícímu metabolismu.

Třetí týden detoxikace – metabolismus se zlepšil, zvolněte

 1. Zkuste zachovat nastolený zdravější životní styl – zejména pokud jde o stravu.
 2. Pokud chcete zahájit redukční dietu, je ta pravá chvíle.
 3. Přípravek Metabolik tento týden neužívejte.

Čtvrtý a pátý týden detoxikace

 1. Pozitivní účinky detoxikace a zlepšení metabolismu byste již měli pociťovat.
 2. Přidejte fyzickou aktivitu. Takovou, která vás baví. Bazén, procházky nebo si jděte zatančit. Každý pohyb se počítá. A nemusíte se ani zapotit.
 3. Opět užívejte ve vodě aplikovaný Metabolik ve stejné dávce a stejným způsobem, jako prvních 14 dnů.
Přípravek Metabolik od Liftea nastartuje váš metabolismus při detoxikační kúře. Užívá se jako sirup rozmíchaný ve vodě.

Přípravek Metabolik od Liftea nastartuje váš metabolismus při detoxikační kúře. Užívá se jako sirup rozmíchaný ve vodě.

Zdroj obrázků: FL, Liftea

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail