Zdokonalte se a získejte poznatky z oblasti moderního managementu. MBA online zvládnete studovat vedle svého zaměstnání. Studovat lze navíc v češtině.

I když se fráze „neusnout na vavřínech“ může zdát poněkud otřepanou, pravdou je, že bychom ji rozhodně neměli ignorovat. Zejména, pokud pracujeme na manažerských pozicích – a nezáleží na tom, zda jde o nižší, střední nebo vyšší management. Rovněž pokud máme zájem stoupat v kariérním žebříčku, je třeba držet krok, nebo ještě lépe, být vždy o nějaký ten krůček napřed. A v tom pomáhá vzdělání. Nejen to klasické vysokoškolské, které by nás mělo připravit na obor, jemuž se v životě plánujeme věnovat, ale i vzdělávání manažerské. Moderním trendem je doplnit si manažerské vzdělání studiem MBA. Instituce nabízející manažerské vzdělávání upravují průběh studia tak, abych co nejméně zasahoval do profesního života studentů a výuka byla co nejvíce flexibilní. MBA se dá studovat i jako moderní online studium, navíc v češtině. Výhodu to přináší zejména těm, kteří ve svých jazykových dovednostech vsadili na jiné jazyky, než na pro studium MBA tak typickou angličtinu, nebo pro ty, kdo preferují soustředit se především na obsah samotného studia, než na zvládnutí angličtiny při výuce.

MBA online a česky nabízí European School of Business & Management SE

MBA online a česky nabízí European School of Business & Management SE

Titul MBA je již téměř povinný!

Titul MBA (Master of Business Administration) získáte úspěšným završením studia, které vychází z tradičního systému anglosaských zemí a má již i v České republice své pevné místo. Studenti v rámci studia získávají rozličné praktické dovednosti související s manažerským vzděláváním a následně pak výhodu na pracovním trhu. Ať už jde o lepší schopnosti řízení, rychlejší postup v kariérním žebříčku, nebo zvýšení šance na získání vysněného pracovního místa.

Investice do MBA studia se vyplatí nejen nám samotným, kdo chceme profesně a osobnostně růst, ale i našim zaměstnavatelům. Absolvent MBA studia dokáže být totiž pro firmu velkým přínosem při zkvalitňování existujících firemních procesů i při implementaci nových strategií a postupů. Studium MBA online navíc zaměstnavatele nepřipraví na čas o potřebného zaměstnance.

MBA online a česky nabízí European School of Business & Management SE

Ne každá škola nabízí MBA studium online a v češtině. Pokud se však rozhodnete titul MBA získat na prestižní European School of Business & Management SE, tuto možnost máte. Seminární práce i závěrečnou práci odevzdáváte rovněž v češtině. Škola je navíc plně uzpůsobená i slovenským studentům a práce je možné odevzdávat i ve slovenském jazyce.

Studium MBA na ESBM trvá celkem jeden rok. Studenti mají možnost vybrat si ke studiu jednu z osmi specializací. Studující navíc mají možnost zvolit si jednotlivé moduly, které se nejvíce blíží jejich zájmu, případně náplni práce.

Investice do MBA studia se vyplatí nejen nám samotným, kdo chceme profesně a osobnostně růst, ale i našim zaměstnavatelům.

Investice do MBA studia se vyplatí nejen nám samotným, kdo chceme profesně a osobnostně růst, ale i našim zaměstnavatelům.

Samotné studium lze zahájit kdykoliv během roku. Pevně dané termíny se vztahují jen na bloky spojené s prezenční formou studia. Studium MBA na European School of Business & Management SE je postaveno na oxfordském vzdělávacím systému, který vychází ze studia prezentovaného pomocí reálných případů z praxe. Vše je podpořeno moderním a efektivním e-learningovým systémem i špičkovým lektorským týmem, se kterým mají studenti možnost kdykoliv během studia cokoliv konzultovat.

Moderní online studium MBA pro každého

European School of Business & Management SE momentálně navíc nabízí pro každého studenta stipendium ve výši 30 000 Kč. Za studium tak místo standardní ceny 114 000 Kč zaplatíte pouze 84 000 Kč (bez DPH). Tato nabídka je ale časově omezená. Škola však umožňuje i další možnost financování studia. Konkrétně jde o rozložení platby školného do deseti splátek, a to bez navýšení celkové ceny studia. Díky European School of Business & Management SE máte možnost zahájit MBA studium ihned a studovat MBA online skutečně odkudkoliv.

Zdroj obrázků: FL

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail