Marks&Spencer představuje svoji kolekci pro jaro a léto 2015. Je odvážnější než dříve a vkusně se inspiruje módními 70. léty.

Nová dámská kolekce Marks&Spencer pro jaro a léto 2015 je silně nasáklá atmosférou módy 70. let. Střihy, barvy i vzory nás vracejí v čase zpátky, zní to trochu divně, ale ano, do minulého století – do 70. let. Móda Marks&Spencer se tentokrát prezentuje mnohem odvážněji, než jsme u britské elegance zvyklé. Ale přesto, pořád to zůstává přesně ta nonšalance, kterou u této značky hledáme.

Marks&Spencer představuje novou kolekci pro jaro a léto 2015.

Marks&Spencer představuje novou kolekci pro jaro a léto 2015.

Marks&Spencer – móda pro jaro/léto 2015

Dámská kolekce Marks&Spencer pro jaro a léto 2015 se představuje v několika trendech: The Orient, Summer of Love, Into the Blue, Uniformity a Modern Romance. Což nám alespoň trochu naznačuje, co bude mixem elegance a stylu v nové kolekci M&S jaro/léto 2015.

FOTOGALERIE: Marks&Spencer – móda pro jaro/léto 2015

Nejlepší kousky z jarní kolekce Marks&Spencer

Co byste v kolekci Marks&Spencer pro jaro a léto 2015 neměly přehlédnout? Doporučuji modely oblečení ze strukturovaných materiálů. Působí zvláštně hrubým dojmem, přitom jsou ale velice jemné a příjemné. Struktura materiálu ozvláštňuje i jinak třeba barevně strohé modely. I když ani barvy a ani vzory v Marks a Spencer nechybí. Teď bych vám rada představila, jaké máme favority v kolekci u nás v redakci. Některé jsou skutečně úžasné.

Šatový kabát Marks&Spencer

Tento kabát Marks&Spencer vypadá úžasně přepásaný černým páskem a v kombinaci s cigaretovými kalhotami a páskovými sandálkami. Pokud jej začnete nosit ještě za horšího jarního počasí, bude vypadat dobře i s kotníkovými botami. Má úžasnou barevnost. Možná byste řekly, že je spíše podzimní, ale motiv květin naznačuje, že v tomto kabátu z M&S uvítáte spíše jaro 2015.

Květinový šatový kabát z kolekce Marks&Spencer – jaro/léto 2015.

Květinový šatový kabát z kolekce Marks&Spencer – jaro/léto 2015.

Komplet jako z kůže

Nádhernou hnědou sukni v barvě velbloudí srsti a žlutý prošívaný top z k olekce Marks&Spence S/S 2015 si rozhodně musíte pořídit dohromady. Určitě půjdou kombinovat s dalšími kousky oblečení, ale právě takto vypadají naprosto dokonale. Imitují kůži, přitom je vyperete na programu pro jemné prádlo i doma v pračce.

Úžasný komplet top a sukně z Marks&Spencer – jako z pravé kůže.

Úžasný komplet top a sukně z Marks&Spencer – jako z pravé kůže.

Šaty z jarního katalogu Marks&Spencer

Šaty jsou v Markspencer, jak mu vtipně říkáme, to, z čehos se vybírá vždy nejhůře. Ne z nedostatku kvality a nápaditosti, ale právě naopak. Všechny vykoupit nemůžete. I jarní katalog Marks&Spencer pro rok 2015 je stejně problematický. Dokonalých šatů je v něm hned několik. Nakonec jsme se shody na krajkových dlouhých šatech s průhledností pro ty odvážnější a jako druhé bodovaly tylové šaty v modro-červeno-bílém provedení. Letní šaty z Marks&Spencer ale skutečně nabízí ještě mnohem více.

Letní šaty z katalogu Marks&Spencer pro jaro a léto 2014/2015.

Letní šaty z katalogu Marks&Spencer pro jaro a léto 2014/2015.

Hrubé struktury bodují

Materiály s hrubou strukturou jsem již zmínila jako téměř to nejlepší v kolekci Marks and Spencer pro jaro a léto 2015. Co je v kolekci nejúžasnější? Rozhodně krémově bílá zavinovací vesta, která se svazuje provazem. Druhou úžasnou záležitostí je outfit M&S s džínově působící bundičkou a pruhovanými šortkami. Ta žlutá kabelka je do tohoto outfitu skutečně skvělá!

Oblečení z materiálů s hrubou strukturou dává jarní módě M&S luxusní vzhled.

Oblečení z materiálů s hrubou strukturou dává jarní módě M&S luxusní vzhled.

Oblečení z materiálů s hrubou strukturou dává jarní módě M&S luxusní vzhled.

Oblečení z materiálů s hrubou strukturou dává jarní módě M&S luxusní vzhled.

Zdroj obrázků: Marks&Spencer

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail