Značka Mango v létem prohřáté Barceloně převedla, co nám na podzim naštosuje do regálů svých butiků. Jste zvědaví? Není toho málo!

Na novou kolekci Mango nebudeme muset dlouho čekat, protože jde o oblečení Mango F/W 2014/15, čili pro letošní podzim a zimu. A tyto kolekce jsou do měsíce na pultech, takže koukejte a vybírejte! Mango si vyrazilo na módní setkání designérů a značek a ve španělské Barceloně na přehlídkách 080 Barcelona předvedlo oblečení pro ženy, muže a také doplňky. První dojmy z kolekce? Trochu málo barev, ale to zas není pro Mango netypické.

Módní kolekce Mango pro podzim a zimu 2014/15 – méně barev, více textur.

Módní kolekce Mango pro podzim a zimu 2014/15 – méně barev, více textur.

FOTOGALERIE: Mango: podzim/zima 2014/15

12...5

Kolekce je postavena na texturách kombinovaných s nadrozměrnými velikostmi oblečení. To je to co konkrétně ve mne vyvolává rozpaky. Já mám raději oblečení, které sedí, než to co si hraje na hadříky po tatínkovi. Ale mnohým bude rozhodně vyhovovat. Na vysokých štíhlých dívkách vypadá úchvatně, těm méně štíhlým zamaskuje nějaké to kilo navíc. Na nás malých holkách, které nepřerostly na výšku ani vlastní mámu – nic moc. Jsem zvědavá… V Mangu nakupuji každou sezónu, rozhodně si půjdu kolekci zkusit.

VIDEO: Módní přehlídka Mango pro podzim/zima 2014/15

Dámská móda Mango pro podzim a zimu 2014/15

Textury a velké střihy jsem už zmínila. Teď vypíchnu několik hezkých kousků z kolekce. Nejdříve z té pro ženy. Mango sice nepřichází s ničím světoborným, ale zas řekněme si, po jakém kousku teď toužíte? Já po tom, ve kterém jsou viděla Angelinu Jolie na červené koberci a pak ještě pár dalších hvězd. Po dámském smokingu. Už se v něm vidím v práci. Rozhodně s podpatky! Dámský smoking je hit a i když se móda dnes mění strašně rychle, smoking tak dvě-tři sezóny vydrží. Vždyť nejdříve si jej musíme koupit, aby se nám mohl okoukat!

Dámská móda Mango pro podzim a zimu 2014/15.

Dámská móda Mango pro podzim a zimu 2014/15.

Pánská móda Mango pro podzim a zimu 2014/15

Co hezkého si pro podzim a zimu nachystalo Mango pro muže? Pochválit musím zdařilé parky z flauše. Krátké pánské kabáty vypadají velice slušivě a snad muže odnaučí nosit ve městě lyžařské bundy. Dobře vypadají také obleky pro muže. Na přehlídce jsme mohli vidět také křížení dress code, kdy k černým džínsům Mango směle obléklo sako od smokingu. Muž Mango je ležérní, ale elegantní a ve smokingu? Hotový agent 007!

Pánská móda Mango pro podzim a zimu 2014/15.

Pánská móda Mango pro podzim a zimu 2014/15.

Zdroj obrázků: 080 Barcelona – módní kolekce Mango pro podzim/zima 2014/15

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail