Malování podle čísel – to je ideální podzimní zábava a relaxace

Relaxace při malování pomáhá překonávat podzimní deprese. Ty sice podle psychologů nemají žádné opodstatnění, ale kdo z nás nezažil špatnou náladu, jakmile se začnou zkracovat dny a mnohdy několik dnů zpod zamračené oblohy vůbec nevykoukne sluníčko? Pojďte se naučit efektivně relaxovat. Zábavné malování podle čísel baví dospělé každého věku i děti.

Omalovánky podle čísel zná asi každý. Nejde o spojovačky, ani o klasické antistresové omalovánky. U omalovánek podle čísel máte předtištěné plošky s čísly, do kterých doplňujete barvu podle vzorníku. Tato zábava se však dá povýšit na mnohem vyšší úroveň. Profesionální obrazy podle čísel jsou totiž vytištěny na malířské plátno a malují se akrylovými barvami a štětcem. Plátno si lze pořídit dokonce již napnuté, takže dostanete vše pro malování na klíč. Ani barvy si nekupujete. Pokud bude váš obraz potřebné malovat 30 barvami, tak těchto 30 barev a odstínů rovnou i dostanete. A k tomu několik vhodných štětců.

Zábava pro každý věk

Malování podle čísel baví ženy i muže, dospělé, děti i seniory. U děti pomáhá rozvíjet jemnou motoriku, učí je trpělivosti i chápat umění. Pro dospělé je antistresovou zábavou. Seniorům zas pomáhá udržet si kognitivní schopnosti do vysokého věku, ale třeba i rehabilitovat po různých úrazech či zdravotních příhodách.

Obraz jako dárek

Přemýšlíte nad dárky pro své známé a blízké? Objednejte jim obraz pro malování a přidejte vzkaz: „Maluj podle čísel!“ Obraz lze darovat nevymalovaný, opět samozřejmě jako kompletní balíček včetně akrylových barev a štětců, ale též coby hotové umělecké dílo, které již vymalujete vy. Jako dárek je oblíbený obraz malování podle čísel podle vlastní fotografie. V e-shopu Malujsi.cz vám připraví fotografii na plátno s očíslovanými ploškami i vám dodají opět veškeré potřebné barvy. Takto lze namalovat obraz se svatební fotografií, nebo třeba krásný portrét svých dětí či dětí se starými rodiči. Jen stěží vymyslíte krásnější dárek.