Relaxace při malování pomáhá překonávat podzimní deprese. Ty sice podle psychologů nemají žádné opodstatnění, ale kdo z nás nezažil špatnou náladu, jakmile se začnou zkracovat dny a mnohdy několik dnů zpod zamračené oblohy vůbec nevykoukne sluníčko? Pojďte se naučit efektivně relaxovat. Zábavné malování podle čísel baví dospělé každého věku i děti.

Omalovánky podle čísel zná asi každý. Nejde o spojovačky, ani o klasické antistresové omalovánky. U omalovánek podle čísel máte předtištěné plošky s čísly, do kterých doplňujete barvu podle vzorníku. Tato zábava se však dá povýšit na mnohem vyšší úroveň. Profesionální obrazy podle čísel jsou totiž vytištěny na malířské plátno a malují se akrylovými barvami a štětcem. Plátno si lze pořídit dokonce již napnuté, takže dostanete vše pro malování na klíč. Ani barvy si nekupujete. Pokud bude váš obraz potřebné malovat 30 barvami, tak těchto 30 barev a odstínů rovnou i dostanete. A k tomu několik vhodných štětců.

Zábava pro každý věk

Malování podle čísel baví ženy i muže, dospělé, děti i seniory. U děti pomáhá rozvíjet jemnou motoriku, učí je trpělivosti i chápat umění. Pro dospělé je antistresovou zábavou. Seniorům zas pomáhá udržet si kognitivní schopnosti do vysokého věku, ale třeba i rehabilitovat po různých úrazech či zdravotních příhodách.

Obraz jako dárek

Přemýšlíte nad dárky pro své známé a blízké? Objednejte jim obraz pro malování a přidejte vzkaz: „Maluj podle čísel!“ Obraz lze darovat nevymalovaný, opět samozřejmě jako kompletní balíček včetně akrylových barev a štětců, ale též coby hotové umělecké dílo, které již vymalujete vy. Jako dárek je oblíbený obraz malování podle čísel podle vlastní fotografie. V e-shopu Malujsi.cz vám připraví fotografii na plátno s očíslovanými ploškami i vám dodají opět veškeré potřebné barvy. Takto lze namalovat obraz se svatební fotografií, nebo třeba krásný portrét svých dětí či dětí se starými rodiči. Jen stěží vymyslíte krásnější dárek.

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail