Proč byste měli jako milovníci módy a trendů nakupovat na Mall.cz? Možná ani nevíte, co vše si zde do šatníku pořídíte.

Internetový e-shop Mall.cz si možná ještě pamatujete pod starým názvem, kdy se o váš šatník staral spíše tím, že vám prodal kvalitní pračku, sušičku na prádlo nebo třeba žehličku. Už dávno se však proměnil v nákupní galerii, kde nechybí ani módní zboží. Přiznám se, nakoupila jsem zde už kde co – od bílé techniky přes krmení pro psy a kočky, ale ještě nikdy ne módu. A tak mne napadlo podívat se, jestli bych si zde něco na sebe vybrala či nikoliv.

Kupujte na Mall.cz módu a oblečení. Zkusila jsem to – podívejte se, jak jsem si vybrala. Nebo nevybrala?

Kupujte na Mall.cz módu a oblečení. Zkusila jsem to – podívejte se, jak jsem si vybrala. Nebo nevybrala?

Mall.cz nabízí mé milované barvy

Přiznám se, zažila jsem překvapení, že na Mall.cz koupím i svoji oblíbenou značku zářící pestrými barvami a vzory – Desigual. Pravidelně si svůj šatník doplňuji především Desigual šaty. Ale zrovna letos jsem se rozhodla, že se přestanu trápit v lodičkách a tak bych si mohla i k oblečení této značky pořídit pestré Desigual espadrilky nebo vzorované dámské tenisky. Internetový obchod Mall.cz je nabízí, stejně jako velké množství nádherných multibarevných vzorovaných kabelek.

Desigual móda z Mall.cz.

Desigual móda z Mall.cz.

Značkový Mall.cz

Na Mall.cz koupíte i další zajímavé módní značky. Mustang, S.Oliver, Pepe Jeans a další. Dámské, pánské a dětské oblečení doplňuje obuv pro ženy, muže a děti, včetně obuvi sportovní, nechybí kabelky, tašky, aktovky a zavadla, stejně tak, jako módní doplňky, hodinky a šperky. A jestli mne na Mall.cz zaujala i jiná móda, než Desigual? Bohužel ano 🙂 Nikdy totiž neodolám ničemu, co má námořnické proužky. Plavat jsem se naučila až v 18 letech, ale námořnickou módu miluji, jako bych byla ryba!

Špetka námořnické módy z Mall.cz.

Špetka námořnické módy z Mall.cz.

Proč na Mall.cz nakupuji já?

Rozhodně nebudu tvrdit, že nikde jinde než na Mall.cz nenakupuji. Rozhodně zde nejsou vždy nejlevnější. Ale… Když pořádně sledujete akce, Internetový obchod Mall.cz umí často nabídnout cenu přece jen nejvýhodnější. A tak se mi právě zde podaří jednou ročně nakoupit nejlevněji svoji značku krmiva pro mé feny (obvykle ještě s nějakým tím bonusem navíc), o různé audio technice či kuchyňských spotřebičích nemluvě. Mall internetový obchod teď budu sledovat i kvůli mému oblíbenému Desigualu. Není to nejlevnější značka a jsem zvědavá, jestli si ji nakonec nezačnu kvůli dobrým cenám kupovat právě zde.

Zdroj obrázků: FL, repro e-shop Mall.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail