Existují hračky pro děti, na které vzpomínáme celý život. Takovými jsou i dětské kuchyňky, které děti milují – a to jak holky, tak kluci.

Malé děti rády okoukávají, co jejich rodiče běžně v domácnosti dělají, a ze všeho nejradši se vším pomáhají. Vyndávají prádlo z pračky, skládají utěrky, zametají, ale největším magnetem je kuchyně se spoustou přístrojů a hejblátek. Tam to vždycky krásně voní a připravují se tam dobroty. Domácí kuchyně jsou ale přece jenom přizpůsobené velkým dospělým lidem, takže děti mnohdy ani nevidí na kuchyňskou linku. Proto je lepší dětská kuchyňka. Tam mají svůj prostor, kde mohou vládnout, a přitom je manipulace s ní bezpečná.

 Dětské kuchyňky jsou oblíbenými hračkami pro holky i kluky.

Dětské kuchyňky jsou oblíbenými hračkami pro holky i kluky.

Dětské kuchyňky podporují dětskou fantasii

Velký hitem mezi dětmi jakou takové kuchyňky pro děti, které jsou na pohled reálné, ale přesto nesou punc barevnosti a hravosti. Kromě kuchyněk s veškerým zařízením mají děti k dispozici i samostatně prodejné sady dětského nádobí, hrnců a potravin. Děti totiž ocení, pokud pracují se zmenšeninami takových potřeb a potravin, které používají i jejich rodiče. Přesně takové výrobky nabízí na českém trhu například společnost StepTwo, v jejímž eshopu můžete naleznout výrobky z řady Step2. Do té patří nejen dětské kuchyňky, ale také pískoviště, domečky nebo odrážedla.

Být kuchařem je „in“. Děti hru s dětskou kuchyňkou milují nejen proto, že napodobují své rodiče, ale i televizní kuchařské hvězdy.

Být kuchařem je „in“. Děti hru s dětskou kuchyňkou milují nejen proto, že napodobují své rodiče, ale i televizní kuchařské hvězdy.

Co dnes uvaříme k obědu?

Kuchyňka, která je zároveň hračkou, rozvíjí u těch nejmenší i větších dětí fantazii. Mohou se tak vyrovnat mámě nebo tátovi a zároveň si hospodaří ve svém vlastním prostoru. Kuchyňky pro děti vypadají přesně tak, jako ty pro dospělé, takže ví, co se v ní dá dělat. Díky roli kuchařky nebo kuchaře děti simulují dennodenní rutinní práci rodiče a můžou si hrát se svými sourozenci nebo kamarády na opravdový nedělní oběd nebo setkání při čaji. Hračky v podobě dětské kuchyňky jsou vhodné pro kluky i holky, protože dívky se rády podobají svým maminkám, kluci si tu zase díky kutilství najdou svoje hobby. Na rozdíl od velké kuchyně tu nejsou žádné nástrahy v podobě ostrých nožů, žhavých ploten či ucházející horké páry. Rodiče tak mohou být v klidu, že se jejich ratolest nezraní.

Hra s dětskou kuchyňkou je pro děti bezpečná. Nebudou se zkoušet realizovat v pravé kuchyni, kde na ně číhá řada nebezpečí.

Hra s dětskou kuchyňkou je pro děti bezpečná. Nebudou se zkoušet realizovat v pravé kuchyni, kde na ně číhá řada nebezpečí.

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail