Armaniho make-up kolekce Eccentrico je překvapivou směsí pestrobarevných a slavnostních odstínů. Je to ideální kombinace barev líčidel, které mají schopnost zpestřit i barevně skoupé outfity, například tradiční kancelářské šedé kostýmky. Společnost Giorgio Armani Beauty se skutečně odvázala a s make-up kolekcí Eccentriko přichází na Armaniho nečekaně křiklavé barvy.

Překvapivá směs pestrobarevných a slavnostních odstínů – tuto zimu společnost Giorgio Armani Beauty otřásá pojmem konvence v základech. Očekávejte výrazné a křiklavé barvy. Ve snaze vytvořit tuto výjimečnou paletu výbušných odstínů čerpala specialistka na make-up značky Giorgio Armani Linda Cantello inspiraci z putovní přehlídky Giorgio Armani s názvem Eccentrico, která představuje 51 smělých a extravagantních modelů navržených samotným Giorgio Armanim.

Pro lednové číslo Vanity Fair, zachytil Norman Jean Roy tento nádherný skupinový portrét modelů představujících klíčové kousky z Armani putovní výstavní kolekce „Eccentrico“, která jako exponát cestovala do Milána, Tokia, Hong Kongu, Říma a do New Yorku. Kolekce nabízí další oblečení, šperky, boty a vůně z kolekcí Giorgio Armani a Armani Privé.

Pro lednové číslo Vanity Fair, zachytil Norman Jean Roy tento nádherný skupinový portrét modelů představujících klíčové kousky z Armani putovní výstavní kolekce „Eccentrico“, která jako exponát cestovala do Milána, Tokia, Hong Kongu, Říma a do New Yorku. Kolekce nabízí další oblečení, šperky, boty a vůně z kolekcí Giorgio Armani a Armani Privé.

Výsledkem je revoluční paleta svěžích a jasných tónů, které se vymykají tradičnímu kodexu módního domu Armani. Pleť rozzařuje výrazná směs jasných tvářenek. Rty i nehty se chlubí ladícími oslňujícími odstíny, přičemž nabízejí kontrastní matné a zářivé textury. Oči působí éterickým dojmem, jako by na nich nebyla žádná barva.

Výstřednost ještě nikdy nebyla tak stylová.  (Linda Cantello, Mezinárodní specialistka na make-up pro Giorgio Armani.)

Hvězdná paleta tvářenek Eccentrico umí kouzlit s vašim obličejem

Ve své rudé lakované krabičce odhaluje hvězdná paleta Eccentrico Giorgio Armani harmonickou škálu čtyř tvářenek v podobě mikroskopických pudrů. Jejich lehoučká struktura dokonale přilne k pleti. Jedním tahem štětce se čtyři odstíny Eccentrico smísí dohromady a vytvoří svěží, rafinovanou a univerzální tvářenku. Jednoznačný podpis Armani.

Make-up Giorgio Armani Eccentrico

Giorgio Armani Eccentrico nabízí nehty a rty v dokonalé harmonii

Lip maestro Giorgio Armani Eccentrico – nádherná matná barva na rty vstupuje do zimního období ve třech nových odstínech. Žluto-oranžová, oranžová a Rose Eccentrico zahalí rty do nepřehlédnutelné žádoucí barvy a vytvoří zářivý, živoucí a okouzlující úsměv.

Make-up Giorgio Armani Eccentrico

Laky na nehty Giorgio Armani Eccentrico přinášejí ty nejodvážnější odstíny sezóny. Ve spojení s účinky barev na rty vám laky na nehty umožní docílit živoucího a úchvatného efektu dokonale sladěného mixu. Vyzývavé a odvážné kombinace barev vyčnívají nad ostatní díky vysoce kontrastním texturám: intenzivnímu matu Lip Maestro na rtech a lesklému lakovanému povrchu nehtů.

Make-up Giorgio Armani Eccentrico

Paleta očních stínů Eyes to Kill Giorgio Armani Eccentrico dokonale nalíčí vaše oči

Paleta Eyes to Kill ozdobí každé víčko zářivými odstíny, například růžovou, korálově červenou, parmskou fialovou a perlově bílou. Jasné barvy zintenzivní pohled a odhalí nečekané stránky ženy Armani.

Jedinečný make-up Giorgio Armani Eccentrico je triumfem barev a imaginace

Ve snaze vzdát hold tomuto smělému počinu jsou kazety a palety zdobeny rudým lakem – působivou a rafinovanou rudou pro extravagantní a odvážnou kolekci. Celé kolekce šminek Giorgio Armani Eccentrico obsahuje:

 • Paletu Eccentrico blush v rudé lakované kazetě, která obsahuje čtyři mísitelné odstíny. Ty jsou vloženy do mosazné mřížky připomínající rozbité zrcadlo.
 • Paletu „Eyes to Kill Quads“ se čtyřmi očními stíny.
 • Tři druhy matujících rtěnek, neboli barev na rty – Lip Maestro: #302 Clash, #303 Dazzling, #505 Eccentrico.
 • Tři druhy laku na nehty s exkluzivním rudým lakovaným krytem, který perfektně ladí s odstíny laku Lip Maestro: #302 Clash, #303 Dazzling, #505 Eccentrico.

Ceny kosmetiky Giorgio Armani Eccentrico
 • Giorgio Armani Eccentrico XMAS FACE paletka: 2250 Kč / cca 84 €
 • Giorgio Armani Eccentrico Eyes to kill paletka očních stínů: 1650 Kč / cca 61 €
 • Giorgio Armani Eccentrico Lip Maestro 302: 990 Kč / cca 37 €
 • Giorgio Armani Eccentrico Lip Maestro 303: 990 Kč / cca 37 €
 • Giorgio Armani Eccentrico Lip Maestro 505: 990 Kč / cca 37 €
 • Giorgio Armani Eccentrico Nail Lacquer 302: 580 Kč / cca 22 €
 • Giorgio Armani Eccentrico Nail Lacquer 303: 580 Kč / cca 22 €
 • Giorgio Armani Eccentrico Nail Lacquer 505: 580 Kč / cca 22 €
Zdroj obrázků: L`Oréal / Giorgio Armani, Armani live, facebook Armani

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail