Už od ledna 2015 vás i u nás v Česku bude moci nalíčit váš chytrý telefon! L’Oréal Paris totiž přichází se speciální aplikací Make-up Genius.

Make-up Genius od L´Oréal Paris je speciální aplikace pro chytré telefony, která už od ledna 2015 může být vaším osobním vizážistou. V lednu si totiž i u nás v Česku budete moci tuto unikátní aplikaci stáhnout do svého smartphone a nalíčit se jinak než doposud. Nová aplikaceMake-up Genius od L’Oréal Paris je založena na stejném principu jako 3D filmy – na technologii RT Track 64. Jejímu vývoji se věnovali vědci více než 10 let. Jedná se o patentovaný algoritmus mapující rysy a pohyby obličeje pomocí zrcadlového fotoaparátu. Ten zachycuje 64 úhlů obličeje a téměř 100 různých výrazů. Při zkoušení aplikace navíc není nutné nečinně stát – aplikace zachycuje pohyby v rozsahu 60°. Vaše líčení se tak pohybuje s vámi, jako ve skutečném zrcadle.

Co stálo za vznikem aplikace Make-up Genius? Značka L´Oréal Paris zkombinovala dostupné znalosti o spotřebitelích a barvách s technologiemi, které dokáží monitorovat obličejovou mimiku. Tímto způsobem se pak podařilo vyvinout ideální algoritmus, který dokáže vytvořit velmi reálnou podobu lidského obličeje a to v reálném čase, pouze za použití fotoaparátu na chytrém telefonu.

Co stálo za vznikem aplikace Make-up Genius? Značka L´Oréal Paris zkombinovala dostupné znalosti o spotřebitelích a barvách s technologiemi, které dokáží monitorovat obličejovou mimiku. Tímto způsobem se pak podařilo vyvinout ideální algoritmus, který dokáže vytvořit velmi reálnou podobu lidského obličeje a to v reálném čase, pouze za použití fotoaparátu na chytrém telefonu.

Make-up Genius od L’Oréal Paris přichází ze skutečnou revolucí v líčení

Make-up Genius vám postupně umožní vyzkoušet si celé portfolio líčidel L’Oréal Paris, ale také všechny aktuální módní looky, nebo třeba najít to správné líčení k vašemu outfitu. Pokud si navíc nebudete vědět rady, jak doporučený look vytvořit, aplikace vám prostřednictvím profesionálních tutoriálů ukáže, jak na to. Aplikace Make-up Genius od L’Oréal Parisnabízí i možnost oskenovat čárový kód konkrétního produktu přímo v prodejně, každá žena tedy ihned uvidí, jak by vypadala po jeho použití, tedy „před“ a „po“ .

Jedním z hlavních nadcházejících trendů v oblasti krásy je nabídnout zkušenost virtuální reality, která umožní spotřebitelkám jednoduše vyzkoušet a personalizovat produkty a navíc vidět okamžitý výsledek. Aplikace Make-up Genius od L´Oréal Paris přesně toto nabízí.

Jedním z hlavních nadcházejících trendů v oblasti krásy je nabídnout zkušenost virtuální reality, která umožní spotřebitelkám jednoduše vyzkoušet a personalizovat produkty a navíc vidět okamžitý výsledek. Aplikace Make-up Genius od L´Oréal Paris přesně toto nabízí.

Samozřejmě, jde přímo o aplikaci L’Oréal Paris, takže pokud si budete chtít vyzkoušet make-up jiných firem, budete muset sáhnout také na aplikace od jiných firem. Rozhodně existují a například Mary Kay tu svoji launchovala již před časem. Na ty nejlepší se podíváme a můžete se těšit na velký test make-up aplikací pro chytré telefony a tablety. Avšak Make-up Genius od L’Oréal Paris patří rozhodně mezi ty nejlepší.
Nová aplikace Make-up Genius od L’Oréal Paris bude pro chytré telefony k dispozici i v České republice a na Slovensku. Za vznikem této aplikace stála velmi jednoduchá úvaha – „krása“ je jedním z nejvíce googlovaných témat na světě, s přibližně 4 miliardami hledání za rok. Značka se proto rozhodla vyjít vstříc svým spotřebitelům a nabídnout jim tento zcela unikátní nástroj, s jehož pomocí se chytrý telefon stane doslova zrcadlem a každá žena pak svou vlastní make-up designérkou. Tváří této aplikace se pro Čechy a Slovensko stala zpěvačka Celeste Buckingham.

Tváří aplikace Make-up Genius od L´Oréal Paris se pro Čechy a Slovensko stala zpěvačka Celeste Buckingham.

Tváří aplikace Make-up Genius od L´Oréal Paris se pro Čechy a Slovensko stala zpěvačka Celeste Buckingham.

Make-up Genius chce nabídnout více než jen virtuální realitu!

Původně existovaly simulátory líčení, které ukazovaly, jak bude vypadat daný look na statickém modelu. Nyní make-up vstupuje do virtuální éry a nabízí neskutečně realistické výsledky. „Můj nalíčený obličej se hýbe podle toho skutečného – jako ve skutečném zrcadle. Všechny výrazy obličeje jsou detekovány a reprodukovány v chytrém telefonu. Zkrátka jako bych se opravdu nalíčila“, říká o aplikaci Make-up Genius Celeste Buckingham.

Jak začít používat aplikaci Make-up Genius?
  1. Aplikace Make-up Genius od L’Oréal Paris je zdarma ke stažení na App Store nebo pro Android na Google play.
  2. Po stažení nejprve pečlivě oskenujete svůj obličej a následně si vyberete look nebo produkt, který chcete vyzkoušet. 100 looků můžete vyzkoušet během několika vteřin.

Zdroj obrázků: L’Oréal Paris

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail