Kam letos na lyže? Co si tak dopřát zimní dovolenou skutečně na úrovni – s dostatkem sněhu a skvělými službami? Lyžování v Rakousku to řeší!

U nás v Čechách máme krásné kopce. Jak jen to jde, vyrazíme s rodinou bez otálení na lyžovačku. Několik sezón už jsme tudíž prořádili, a tak začíná docházet inspirace kam tentokrát. Už druhý rok si pohrávám s myšlenkou, že si uděláme zimní prázdniny tak trochu jinak, ve velkém.

Jako překvapení bude lyžování v Rakousku určitě působivé. Že se někam pofrčí, to je asi všem doma jasné, ale až uvidí můj letošní plán, budu za hvězdu! Nějaké tipy už mám nasbírané od odborníků na slovo vzatých – nejlepší reklama je ještě pořád nadšené doporučení, takže na něj dám.

Lyžování v Rakousku se specialisty

Pár přátel a známých se shodlo na tom, že nejkompletnější informace najdu v Travelleru s.r.o. Ucelený přehled nejsvůdnějších lyžařských letovisek je na jejich webu jako na dlani. Stačí si vybrat oblast, a to už buď podle vzdálenosti od domova nebo v závislosti na přednostech, které každé z nich nepochybně má. Já jsem se rozhodla, že když už, tak rozhodně lyžování v Rakousku se skipasem a s plnou parádou. Koukám, že třeba v oblasti Lofer můžeme mít až 15 % slevu – přeci jen je nás pořádná banda. Takže jen musím zadat počet dnů a pak kolik bude dospělých, kolik dětí, plus jejich věk – to je hračka. A podle aktuálního kurzu platím v korunách.

Moc se mi líbí, že v téhle cestovce respektují různorodost možností a přání. Po zadání požadavků si můžu nechat vypracovat nabídku na míru, a ač já to zas tak zapeklitě nevidím, jistě jsou mezi výletníky a sportovci i nestandardní nároky na kvalitu pobytu.

Po vlastní ose

Někdo dává přednost hromadným svozům, my jsme zase radši, když je cesta v naší režii. Kdykoliv si zastavit na něco dobrého nebo protáhnout kosti. Lyžování Rakousko nám neuteče, ani nám ho nikdo nevezme. Pohodlně tam, stejně i zpátky a hezky v soukromí hned za čerstva probrat všechny sněhové zážitky!

Zdroj obrázků: Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail