Darovat šperk znamená věnovat luxus. Hledáte-li tipy na luxusní vánoční dárky 2018, věnujte unikátní šperky Tous s charakteristickým medvídkem.

Šperky jsou ideálními dárky, když chceme věnovat luxus, krásu i noblesu. Letošní Vánoce budou ve znamení medvídka – na český trh totiž přichází e-shop prestižní španělské značky TousA právě minimalistický, až dětsky působící medvídek, je hlavním motivem této prestižní klenotnické značky. Na špercích se objevuje v celé řadě zajímavých modifikací – zlatý, stříbrný, mnohdy osázen drahými kameny. Je to motiv, který působí téměř jako antiageing a umí nás ženy doslova omladit. Přitom šperky s medvídkem se hodí jako dárek pro všechny věkové kategorie. Od našich malých princezen, které se tak rády parádí, až po zralé ženy, pro které je symbolem krásných vzpomínek na dětství.

Roztomilý medvídek je symbolem značky Tous.

Roztomilý medvídek je symbolem značky Tous.

Tous, to jsou samozřejmě i další šperky

Portfolio šperků Tous je skutečně široké. Náušnice, náramky, řetízky, náhrdelníky, přívěšky, prsteny – to vše jsou šperky, které vynikají svým unikátním designem. Žádné tuctové kousky. Luxus Tous šperků není jen v použitých materiálech. Je o nápadech jejich tvůrců a o precizním zpracovaní každého klenotu, který značka „vypustí do světa“.

Značka Tous přináší luxus už od roku 1920

Historie značky začala před téměř sto lety. Tehdy si v malém španělském městečku Manresa založila rodina Tous malé hodinářství. Hodinky v sortimentu firmy nechybí ani dnes. Postupem času se však sortiment Tous rozšiřoval o unikátní šperky, jejichž symbolem se stal malý medvídek. Zajímavostí je, že i když firma prošla a prochází obrovskou expanzí, pořád je v jejím vedení rodina Tous. Dnes značku vede paní Alba Tous, spolu se svými sestrami, a profesionálním týmem dalších spolupracovníků. Cílem společnosti je stoleté výročí vzniku oslavit především rozšířením svého působení na nových trzích. V Česku tak značku najdeme již nejen jako e-shop, ale i v několika pražských a ostravských značkových prodejnách.

Hodinkami značka začínala a nechybí v jejím sortiment ani v současnosti.

Hodinkami značka začínala a nechybí v jejím sortiment ani v současnosti.

Celosvětovou tváří Tous je Gwyneth Paltrow

Za krásnou značkou stojí i krásná tvář. Žena, která symbolizuje doslova dětskou nevinnost, i když již dávno dosáhla středního věku. Gwyneth Paltrow je symbolem nestárnoucí ženy, která umí i šperk využít doslova jako antiageing. Není však jedinou tváří, které se se značkou spojila. České zákazníky oslovuje i další kráska: nestárnoucí modelka Daniela Peštová.

Luxusní vánoční dárky 2018 – šperky Tous nemohou zklamat

Tipů na luxusní dárky najdete v sortimentu Tous skutečně mnoho. Zůstaneme u šperků, i když pokud budete číst dál, zjistíte, že šperky nejsou jedinými luxusními dárky, které vám Tous nabídne. Vybrala jsem pár tipů na krásné Tous dárky, které značku charakterizují a mohou být tím správným luxusním dárkem, jenž hledáte.

Luxusní dárky patří i pod vánoční stromek.

Luxusní dárky patří i pod vánoční stromek.

Zlatý přívěšek Tous Bear nejen na řetízek

Krásný a pro značku tak charakteristický přívěšek Tous Bear je šperk, který lze věnovat samostatně, ale také v kombinaci například s řetízkem. To je ale docela samozřejmá kombinace. Zajímavější informace je, že přívěšek lze použít i na náušnice (zlaté kroužky), nebo třeba na náramek. Vtipnou může být právě kombinace různých medvídků, které lze nosit společně. Díky tomuto krásnému dárku dokážete vytvořit doslova tradici Tous dárků k různým příležitostem.

Nádherné šperky s medvídkem už uchvátily i ženy v České republice.

Nádherné šperky s medvídkem už uchvátily i ženy v České republice.

Nádherné Tous náramky patří mezi bestsellery značky

Náramky s medvídkem jsou velice oblíbené. Ať již jde o černý pletený kožený náramek nebo o náramek v podobě sítě z chirurgické ocele kombinovaný s medvídkem a zapínáním z 18karátového zlata. Náramky jsou skutečnou pýchou značky a co šperk, to zcela unikátní nápad. Jako například u náramku, který je celý z korálků z různých drahých kamenů, včetně symbolu značky – malého medvěda.

Tous náušnice, náramky, řetízky, náhrdelníky, přívěšky, prsteny – to vše jsou šperky, které vynikají svým unikátním designem. 

Tous náušnice, náramky, řetízky, náhrdelníky, přívěšky, prsteny – to vše jsou šperky, které vynikají svým unikátním designem. 

Tous, to nejsou jen šperky

E-shop Touscesko.cz je skvělým místem i pro nákup dalších dárků. Nenabízí jen šperky. Pořídíte zde celou řadu módních doplňků pro ženy, muže i děti, včetně bohatého sortimentu, kterým jsou kabelky Tous. Vždy jde o produkty značky. Jako hodinářská firma nabízí samozřejmě i Tous hodinky pro ženy, muže i děti. A k tomu všemu vlastní značkové parfémy Tous.

Šperky jako dárek nakoupíte v e-shopu ihned. A pak už se můžete těšit na Vánoce.

Šperky jako dárek nakoupíte v e-shopu ihned. A pak už se můžete těšit na Vánoce.

Potřebujete poradit s výběrem dárků pro Vánoce 2018?

Podívejte se třeba na bestsellery značky. Anebo si prolistujte nabídku, kterou Tous eshop aktuálně má. Rychle zjistíte, že nabízí luxusní vánoční dárky 2018 pro všechny už od kojenců: pro děti, muže a samozřejmě ženy všech věkových skupin. Zamilujte se stejně jako já do Tous. Tyto krásné šperky si naši lásku a obdiv určitě zaslouží.

Zdroj obrázků: Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail