Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Nosit hodinky už není nutností. Z praktického hlediska je v podstatě zcela nahradily mobilní telefony. Dokonce i tzv. chytré hodinky mají ukazatel času jako jednu z nejméně podstatných funkcí.  A přesto hodinky na významu neztrácí. Zejména ne luxusní hodinky, které jsou šperkem, znakem prestiže i výbornou investicí.

Značkové hodinky jako šperk

V první řadě jsou hodinky módním šperkem, u mužů vlastně spolu se snubním prstenem téměř jediným bez omezení společensky přijatelným. Za šperk jsme ochotni utratit nemalé peníze a stále častěji si zvykáme to udělat, i pokud jde o hodinky. I jejich hodnota je daná uměleckým provedením, použitým materiálem a samozřejmě značkou. Jsme ochotni zaplatit více za speciální a limitované edice. Též milujeme série, které na sebe navazují. Pánské i dámské luxusní hodinky rádi ukážeme na prestižních jednáních a společenských událostech. Obvykle ve společnosti, o které víme, že je na nás nepřehlédne a umí jejich hodnotu i náš výběr ocenit.

Luxusní hodinky Chopard. Luxusní hodinky Chopard.

♥ TIP:

Toužíte po hodinkách, které budou oceňovány jako šperk, ale nejsou příliš drahé? Řešením jsou bižuterní hodinky Swarovski.

Hledáte luxusní dámské hodinky za nižší cenu? Vsaďte na hodinky Swarovski. Hledáte luxusní dámské hodinky za nižší cenu? Vsaďte na hodinky Swarovski.

Luxusní hodinky jako prestiž

Luxusní hodinky jsou o společenské prestiži. Kdo chce obstát v určité společnosti, musí se podle toho rovněž chovat a oblékat. Platí to i u nás, ale zejména v mezinárodním kontextu ještě více. Na prvním dojmu skutečně záleží. A při jednání s různými mezinárodními partnery jsou mnohdy právě hodinky tím, čím děláme dojem. Chybujeme v jazyku,  mnohdy i ve společenských normách dané země. Ale pomoci nám mohou malé drobnosti, jakými jsou právě hodinky. Například pokud jde o Švýcarsko, jsou hodinky jasným ukazatelem naší společenské prestiže.

Luxusní pánské hodinky Girard-Perregaux.

Luxusní pánské hodinky Girard-Perregaux.

Oplatí se luxusní hodinky jako investice?

Kvalitní luxusní hodinky se mohou s minimální údržbou dědit z generace na generaci a stát se tak zajímavou investicí v rámci rodinného majetku. Správně zvolené hodinky jako investice umí stoupat na hodnotě. Nejen kvůli tomu, že mohou být stejně zlaté jako šperk, či osázené diamanty. Růst umí zejména hodinky prestižních značek, zdařilé a žádané modely, a mnohdy zejména různé limitované edice. S výběrem investičních hodinek si však rozhodně nechte vždy poradit od odborníků.

Značkové hodinky Zenith.

Značkové hodinky Zenith.

Jak se vyznat v hodinkách

Nejvíce samozřejmě napoví značka a cena hodinek. Avšak pozor, fake výrobky se najdou stále častěji i mezi hodinkami. Proto je důležité nakupovat vždy tam, kde máme jistotu, že kupujeme originál. Je to nevyhnutelné i proto, že cena luxusních hodinek je srovnatelná s cenou auta, a i luxusní hodinky potřebují svůj značkový servis. Pražská prodejna luxusních hodinek BENY a její e-shop Hodinky-beny.cz jsou přesně těmi místy, kde vám poradí s výběrem hodinek i s jejich servisováním. Ať již hledáte ty, které budete hrdě nosit jako krásný šperk, nebo si chcete pořídit hodinky pro zvýšení své prestiže či jako investici. 

O společnosti BENY

Firma BENY je dlouholetý prodejce hodinek prestižních a luxusních značek. V sortimentu najdete značky Arnold&Son, Baume&Mercier, Bell&Rose, Chopard, Buben&Zōrweg, Corum, CVSTOS, Fortis, Franck Muller Geneve, GRAHAM, Girard-Perregaux, Frederique Constant, Gucci, Hamilton, Longines, ORIS, Mont Blanc, Maurice Lacroix, Parmigiani, Paul Design, Perrelet, Scatola del Tempo, Raymond Weil, RADO Switzerland, Swarovski, TAG Heuer, Tissot či Zenith.

Zdroj obrázků: BENY, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail