Seznamte se s pěticí kosmetických zázraků od francouzské značky přírodní kosmetiky L´Occitane, které by rozhodně neměly chybět ve vaší prázdninové výbavě.

Horko, slunce, voda, písek… Evokují vám tato slova jen samé krásné letní zážitky? Vaše pleť a vlasy by možná mluvily jinak – letní žár, mořská sůl a slunce totiž přispívají k jejich vysušování a poškození. Seznamte se proto s pěti kosmetickými výrobky od francouzské značky přírodní kosmetiky L´Occitane a nezapomeňte si  je přidat do své kosmetické výbavy letošního léta.

Hydratační sprej Andělika od L´Occitane

L´Occitane hydratační sprej Andělika oceníte zejména v horkých letních dnech. Jemná sprška z výtažku této mimořádné rostliny poskytne pleti okamžité osvěžení a hydrataci. Sprej L´Occitane můžete použít kdykoli a kdekoli – ve městě, v kanceláři, v letadle, na pláži nebo třeba při odchodu z fitcentra. Sprej také zajistí dlouhotrvající vzhled líčení, které se vám nebude v horku rozpíjet.

Cena L´Occitane hydratační sprej Andělika: 320 Kč

Cena L´Occitane hydratační sprej Andělika: 320 Kč

Výživný olej na suché a poškozené vlasy od L´Occitane

Máte po dovolené u moře oslabené, vysušené nebo poškozené vlasy? Tento víceúčelový vlasový olej L´Occitan jim dodá novou sílu, lesk a energii. Vaše kštice se v péči přírodního mandlového oleje, pěti esenciálních olejů, vitamínů a omega-9 mastné kyseliny rozzáří novým životem a bude dokonale zregenerovaná a chráněná.

Cena oleje L´Occitan na suché a poškozené vlasy: 585 Kč

Cena oleje L´Occitan na suché a poškozené vlasy: 585 Kč

Zeštíhlující tělový olej Mandle od L´Occitane

Tento tělový olej patří ne náhodou mezi nejoblíbenější výrobky značky L´Occitane. Jeho síla spočívá v obsahu přírodních aktivních složek, které zpevňují pokožku a přinášejí jí dlouhodobou hebkost. Olej z růžového pepře a esenciální oleje ze slaměnky, palmarosy, máty, mrkve a cypřiše pomáhají vyhlazovat pomerančovou kůži, tvarovat křivky a dodávají pokožce tónovaný nádech. Kombinace křemíku a výtažku z citrónu s mikropeelingovými účinky pokožku vyhladí, mandlový olej ji zase vyživí a zpevní.

Cena zeštíhlujícího tělového oleje Mandle od L´Occitane: 995 Kč

Cena zeštíhlujícího tělového oleje Mandle od L´Occitane: 995 Kč

Ochranné tělové mléko Jenipapo od L´Occitane

Ať už se chystáte na dovolenou do exotických dálek, nebo jen na chatu u jihočeského rybníka, nezapomeňte si přibalit tělové mléko, které vás spolehlivě ochrání před slunečními paprsky. Lehká, nemastná, gelovo-krémová konzistence a SPF 20 tělového mléka L´Occitanes výtažky z brazilského stromu jenipapo vám poskytne nejen potřebnou ochranu a hydrataci, ale také provoní vaši pokožku delikátně svěží květinově-ovocnou vůní.

Cena ochranného tělového mléka Jenipapo od L´Occitane: 680 Kč

Cena ochranného tělového mléka Jenipapo od L´Occitane: 680 Kč

Toaletní voda Vášnivá verbena od L´Occitane

Léto, dovolená a prázdniny mají svou nezaměnitelnou vůni. Hledáte-li toaletní vodu, která vám bude ještě dlouho připomínat neopakovatelné letní zážitky, sáhněte v prodejně L´Occitane po zeleném flakonku z nové limitované edice Vášnivá verbena. Tato výjimečná toaletní voda voní jako nádech svěžího letního rána v neposkvrněné přírodě. Dopřejte si spojení čerstvě řezaných verbenových lístků a citrusových plodů a zahalte se do veselé letní vůně, která vás přenese do pohádkového kraje francouzské Provence.

Cena toaletní vody Vášnivá verbena od L´Occitane: 1190 Kč

Cena toaletní vody Vášnivá verbena od L´Occitane: 1190 Kč

O značce L’Occitane

Značku L’OCCITANE založil Olivier Baussan v Haute-Provence v roce 1976. Od svého vzniku má L’OCCITANE silné vazby s tímto regionem a hlavně s přírodou. Složení a vůně produktů se silně inspirují životním stylem ve Středomoří tak, aby svým zákazníkům přinášely pocity relaxace a potěšení. Složení produktů je z velké části přírodní dle zásad fytoterapie a aromaterapie. Při vývoji výrobků se L’OCCITANE snaží umělé látky nahrazovat těmi na přírodní bázi všude, kde je to možné. Například využívá rostlinné oleje místo petrochemických, protože přírodní snadněji pronikají do struktur pleti. Značka L’OCCITANE se navíc rozhodla dodržovat přísné zásady s cílem postupně snižovat dopady své výroby na životní prostředí. V rámci eco-designu si L’OCCITANE vybírá materiály, které méně zatěžují přírodu nebo pocházejí z již recyklovaných zdrojů.

Zdroj obrázků: L´Occitane

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail