Levný nábytek dokáže drahému konkurovat i designem. Hledáte levné designové kousky? Tady je pět tipů na zahřátí před pořádnými nákupy nábytku.

Taky milujete designový nábytek, ale dost ošklivě se podepisuje na stavu vašeho účtu? Ne každý moderní a hezký kousek do bytu musí být drahý. I levný nábytek umí nabídnout designové kousky. A je jedno, jestli jde o židli, křeslo, stůl, komodu, postel nebo různé bytové doplňky. Minule jsem sama nakupovala nábytek online a tak jsem se rozhodla dát i vám pár tipů na nákupy toho, co by se líbilo mne samotné, ale bohužel, nafukovací byt zatím nemám.

Začněte měnit své bydlení: ani designové kousky nábytku nemusí být drahé. Stačí vědět, kde nakoupit hezký levný nábytek.

Začněte měnit své bydlení: ani designové kousky nábytku nemusí být drahé. Stačí vědět, kde nakoupit hezký levný nábytek.

Stylový taburet, který je praktický i rozesměje

Vyložte si nohy na pohodlnou kravičku. Úžasný taburet z plyšové tkaniny připomínající kravičku bude nejen hezkým designovým kouskem do bytu, ale udělá radost i vašim dětem, které na něm budou chtít určitě jezdit. Že děti nemáte? Nevadí. Taburet okouzlí každou návštěvu a pokud mu dáte jméno, nejspíš s ním i vy občas prohodíte pár vět. A není to jen lapač prachu. Nejenže si na něj pohodlně vyložíte nohy, ale poslouží i jako odkládací prostor třeba pro tablet, čtečku nebo rozečtenou knížku. (Taburet ve tvaru kravičky, cena: 990 Kč, prodejce: ATAN nábytek)

Levný nábytek: Plyšový taburet v podobě kravičky s odkládacím prostorem.

Levný nábytek: Plyšový taburet v podobě kravičky s odkládacím prostorem.

Pořiďte si stylovou designovou židli

Milujete designové židle? Já jsem si oblíbila tu, která tak trochu připomíná židle ve starých tramvajích. S hezkým dřevěným podnožím a efektními kovovými spojovacími vzpěrami. Jenomže do jídelny jich potřebuji osm, a to se trochu prodraží. Tedy pokud je jako levný nábytek nekoupíte mnohem levněji. Navíc s příjemně pohodlným čalouněním z ekokůže, takže ještě ušetříte za polstry. (Retro jídelní židle, cena: 790 Kč, prodejce ATAN nábytek).

Levný nábytek: Bílá retro židle s čalouněním z ekokůže, s dřevěným podnožím a kovovými vzpěrami.

Levný nábytek: Bílá retro židle s čalouněním z ekokůže, s dřevěným podnožím a kovovými vzpěrami.

Designový stůl i pro menší byty

U mne tento nádherný designový bílý stůl s dřevěnýma nohama v liniích 60. a 70. let místo nenašel. Překvapivě kvůli tomu, že je malý. Ale do většiny bytů sháníte přesně tento typ stolu. Má rozměry 120×80 a skvěle doplní designovou židličku, kterou jsem vám již představila. (Bílý stůl 120×80 cm, cena: 2390 Kč, prodejce: ATAN nábytek)

Levný nábytek: Bílý jídelní stůl 120x80 cm v oblíbeném retro stylu.

Levný nábytek: Bílý jídelní stůl 120×80 cm v oblíbeném retro stylu.

Dětský rostoucí stůl, který nezruinuje rozpočet

Jakmile dítě udrží v ruce pastelku a začne se zajímat o to, že tato pastelka dokáže vylepšit vaše bílé zdi, je na čase pořídit mu vlastní stůl. Dítě ale roste, a tak se nám může stát, že se nám budou doma hromadit dětské stolky od nejmenších po ty větší a čekat na to, že třeba přijde i další potomek. To není praktický přístup. Raději svému dítěti pořiďte rostoucí stůl, který s ním vydrží po mnoho let. Levný nábytek se bude hodit i nyní. (Dětský rostoucí stůl Baru, cena: 2366, prodejce: ATAN nábytek)

Rostoucí stůl pro děti je ideální řešení na mnoho let. I kvalitní lze pořídit levně.

Rostoucí stůl pro děti je ideální řešení na mnoho let. I kvalitní lze pořídit levně.

Sladké sny stylově

Nakonec vás nechám nahlédnout do svých snů. Potřebuje vaše ložnice nebo vaše záda novou postel? Pokud pošilháváte po designové čalouněné posteli, nejspíš vás doposud vždy před koupí varovala její cena. Avšak levný nábytek ATAN nabízí i tyto typy postelí. A přestože jsou za zlomek ceny tohoto typu postelí prodávaných jinde, vypadají bezvadně. (Čalouněná postel Flexy 160×200 cm, cena: 6809 Kč, prodejce: ATAN nábytek).

Čalouněné postele jsou velkým hitem posledních let. Pořiďte si ji v moderním designu.

Čalouněné postele jsou velkým hitem posledních let. Pořiďte si ji v moderním designu.

Levný nábytek vám umožní doslova zážitkové nákupy

Představte si, že si bude moci z každé výplaty o něco vylepšit svůj byt. To hraničí se zážitkovým nakupováním. Vaše bydlení se tak dokáže během krátkého času proměnit v místo plné designových kousků. Pojďte si užít nákupy levného nábytku na Atan.cz.

Zdroj obrázků: Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail