Kam pro levný iPhone? Nebo jak jinak při nákupu iPhone ušetřit? Zkuste zánovní nebo bazarové modely. Získejte i slevu za váš starý model.

Levný iPhone je realita – kupte si použitý

Někteří z nás po jiné značce mobilu ani nepošilhávají. Jsme značce iPhone či Apple obecně věrní. Co však odrazuje je cena nových modelů. Kdo nedostane iPhone v práci jako pracovní telefon, čeká jej poměrně vysoká investice. Někdy však zcela nový model ani nepotřebujeme. Kam pro levný iPhone? Nebo jak jinak při nákupu iPhone ušetřit?

Vlastnit iPhone není rozhodně jen o prestiži. Může to tak být mezi dětmi a teenagery, ale jako dospělí uživatelé si uvědomujeme i další benefity těchto zařízení. Kdo Apple produkty používá dlouhodobě, ví, že rozhodně stárnou pomaleji než jiné značky. Platí to pro chytré telefony i třeba pro notebooky (MacBook).

Pokud nechcete neustále měnit svoji mobilní a PC techniku, je Apple dobrou volbou. Ale vsadit na iPhone či MacBook je dobrou volbou i v případě, že si naopak chceme neustále dopřávat nové modely. To proto, že tato značka do svých produktů doslova implementovala antiageing geny.

Zatímco mobil od většiny značek je po půl roce opotřebovaný, s nepřehlédnutelnými znaky používání, iPhone vypadá jako nový. Stačí, že jsme se o něj alespoň malinko starali a nenosili jsme jej třeba po kapsách spolu s klíčky a bez obalu. I starší iPhone proto dokážete dobře prodat. Vykoupí jej od vás e-shop Jablkolevne.cz. Ten se specializuje na výkup iPhone zařízení i jejich prodej současně. Nabídne vám odkup vašeho starého iPhone a současně vám dá slevu na nový. Takto můžete neustále obnovovat váš mobilní park, nejen osobní, ale třeba i rodinný.

V rodině se hodí používat jednotný ekosystém techniky

Často v rodinách dochází k tomu, že se celá přeorientuje na Apple ekosystém. Má to své nesporné výhody v rámci kompatibility zařízení. Navíc ať je to jakkoliv, kvalita Apple je skutečně stále vysoká. Problém je, když pak potřebujeme Apple produkty koupit všem dětem. Dost to ukrajuje z rodinného rozpočtu, a ne vždy lze uplatnit metodu, že děti po nás „podědí“ naše stará Apple zařízení.

Kupte dětem použitý iPhone. Je levnější, přitom pořád funkční a v Jablkolevne.cz se snadno zorientujete v kvalitě nabízeného zařízení. Firma používá označovaní kvality toho kterého zařízení písmenky A, B a C. Ty označují stav zařízení. E-shop navíc nabízí i zánovní zařízení. Vždy jde o originální produkty, žádné skládačky ani repase. Použitý iPhone si tak pořídíte jako pro vás nejlepší variantu cena/výkon (tedy cena/stav).

Kupte si levný iPhone 11 Pro

Chcete skutečně kvalitní, ale levný iPhone? Kupte si model iPhone 11 Pro. Patří mezi nejžádanější modely. Má kvalitní OLED display, rychlý procesor a osvědčený fotoaparát. Koupíte jej s plným výkonem baterie. Jablkolevne.cz prodává telefony vždy s baterií, která podporuje maximální možný výkon zařízení, což je podle Apple baterie v alespoň 80% kondicí. Kupujete tedy telefon s kondicí mezi 100 až 80 %. K zařízení získáváte i roční záruku.