S novým ložním povlečením získá ložnice druhý dech. A to dokonce i v případě, že se nevrhnete na předražené nákupy. I levné povlečení udělá parádu.

Naše novoroční předsevzetí bývají různá – někdo chce zhubnout, jiní z nás se chtějí více soustředit třeba na jazykové vzdělávání a mnozí mají tendence konečně udělat něco se svým bydlením. Začněte v ložnici. Nemusíte kupovat nový nábytek, hýbat s ním ve stylu feng shui, malovat, a dokonce ani příliš investovat do různých doplňků. Vyměňte pouze staré povlečení za nové. Ložnici dodá novou barevnost i atmosféru. A že to není zrovna malá investice? Omyl! I levné povlečení dokáže být kvalitní a atraktivní.

Sladké sny zajistí i levné povlečení. Nádherný design s motivem galaxie či noční oblohy nabízí e-shop Rodinnebaleni.cz.

Sladké sny zajistí i levné povlečení. Nádherný design s motivem galaxie či noční oblohy nabízí e-shop Rodinnebaleni.cz.

I levné povlečení vytvoří luxusní ložnici

Využijte aktuální nabídku levného povlečení z e-shopu Rodinnebaleni.cz. V nabídce jsou výrobky českých i zahraničních výrobců. Unikátní vzory dotvoří atmosféru klasické, hypermoderní i vintage ložnice. Nechybí levné dětské povlečení. Slevy aktuálně dosahují obvykle 50 %, a tak za cenu, za kterou byste povlékli jen jednu postel, dnes pořídíte povlečení hned dvě.

Rodinnebaleni.cz nabízí design povlečení pro světoběžníky. Ať už milujete cestování, nebo jste milovníky architektury, určitě jako osvěžení ložnice přivítáte nádherné 3D vzory světových metropolí a jejich architektonických skvostů.

Rodinnebaleni.cz nabízí design povlečení pro světoběžníky. Ať už milujete cestování, nebo jste milovníky architektury, určitě jako osvěžení ložnice přivítáte nádherné 3D vzory světových metropolí a jejich architektonických skvostů.

Ložní povlečení z Rodinnebaleni.cz je velice kvalitní a s dlouhou životností. Vybrat si lze bavlněné povlečení, a to jak v podobě hladkého provedení, tak i jako oblíbené a lehce udržovatelné krepové povlečení. Dalším bavlněným povlečením je damaškové ložní prádlo. To se honosí nejen elegantním a luxusním vzhledem, podobně jako saténové povlečení, ale především skutečně dlouhou životností. Pro zimní měsíce oceníte flanelové povlečení, nebo hřejivé povlečení z mikroflanelu. To je velice hebké na dotek a díky hustým chloupkům úžasně hřejivé i v méně vytápěných ložnicích. Šok ze studené postele s ním skutečně nezažijete.

Dejte své ložnici nové barvy a vzory. Ložní povlečení to hravě zvládne i bez výměny nábytku či malování.

Dejte své ložnici nové barvy a vzory. Ložní povlečení to hravě zvládne i bez výměny nábytku či malování.

Speciality do ložnice

Velkým hitem poslední doby je bambusové povlečení. I to na Rodinnebaleni.cz koupíte jako levné povlečení. Doporučuje se pro alergiky, protože právě bambusové vlákno je považováno za antialergické – tedy odolávající plísním i bakteriím. Navíc jej ocení všichni „biomilci“, protože už jen samotné pěstování bambusu se považuje za mnohem více ekologické než pěstování bavlny.

Ložní povlečení levně koupíte i ve speciálních velikostech. Rodinnebaleni.cz má v nabídce prodloužené povlečení 140×220, nebo francouzské povlečení. To nabízí povlečení na velké přikrývky 200×220 cm.

Zdroj obrázků: Shutterstock, e-shop Rodinnebaleni.cz, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail