Více než 800 leteckých společností a 1 500 000 cenových nabídek za vás pravidelně monitoruje zajímavá online služba. Najděte si nejlevnější letenku!

Už z názvu online služby Levneletenkyzprahy.cz je jasné, že se zaměřuje na to, co nás zajímá nejvíce – na odlety z pražského letiště. Levné letenky z Prahy doplňuje nabídka odletů s akčními letenkami z dalších blízkých letišť. Nejlevnější letenky z Prahy a blízkých letišť do různých destinací v Evropě, v Severní i Jižní Americe, v Asii, Africe nebo v Oceánii, si lze nechat zasílat také do své e-mailové schránky a vždy tak mít přehled o akčních letenkách. A letět vždy právě tam, kde je to výhodně. Třeba za módními nákupy!

Levné letenky z Prahy využijete pro byznys, dovolené i nakupování.

Levné letenky z Prahy využijete pro byznys, dovolené i nakupování.

Globetrotter díky levným letenkám!

Mnoho lidí se dnes může označit za světoběžníky. Být globetrotterem je snadnější než kdy v minulosti. Najít výhodné ceny letů, včetně letenek přímo z Prahy, je velice snadné právě díky službě, jakou jsou Letenkyzprahy.cz. Nemusíte sledovat stovky nabídek po internetu a je jen malá pravděpodobnost, že byste přehlédli zrovna ponuku, která je jako šitá pro vás. Díky levným letenkám se mění turistika. Cestovat můžete často, na různá místa a klidně na kratší dobu. Není problém užít si prodloužený víkend v Paříži, ve Varšavě či v jiném evropském městě, na pár dnů si zaletět do New Yorku, nebo třeba Washingtonu. Také atraktivní dovolenkové destinace, jakými jsou Japonsko, Čína nebo Jižní Amerika, se stávají cenově mnohem dostupnějšími. Mnohdy byla na dovolené v těchto zemích nejdražší právě samotná cesta. Služba Levné letenky z Prahy však umožňuje levně i cestu na druhý konec světa a to bez toho, abyste nad hledáním levných letenek trávili hodiny a hodiny času.

Levné letenky z Prahy využijete i pro své „módní“ nákupy!

Zajet si nakoupit do Primarku v Londýně, užít si módu v italském srdci módy – v Milánu, nebo se alespoň na chvíli cítit jako pravá Pařížanka a „ochutnat“ nákupy v Le Bon Marché, v Galeries Lafayette i v kouzelných módních obchůdcích na Galeries Lafayette. Levné letenky jsou základ pro stále oblíbenější slevovou turistiku. Prostě si v době slev vyrazíte díky levné letence nakoupit. Například do již zmíněné Paříže. Nezapomeňte ale, že ve Francii jsou slevy limitované zákonem a tak na rozdíl od České republiky je mohou prodejci vyhlásit jenom dvakrát v roce. Vždy po Vánocích (začínají obvykle druhý lednový týden) a pak na přelomu června a července. Co si tedy přát letos k Vánocům? Levnou letenku z Prahy do Paříže a nějaké ty penízky na skvělé módní nakupování!

Zdroj obrázků: FL

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail