Léto naší koruně krásy – vlasům, příliš nesvědčí. Sluníčko se podepíše na kvalitě vlasů i na účesu jako takovém. Proto je dobré před létem dopřát vlasům zvýšenou péči a také nový letní účes. Velká fotogalerie letních účesů v našem článku vás bude inspirovat. Podívejte se na letní účesy 2014!

Letní účesy 2014, které jsme do fotogalerie vybrali, jsou určeny pro ženy se všemi délkami vlasů – pro dlouhé vlasy, pro krátké vlasy i pro středně dlouhé vlasy. V galerii najdete nápady pro blondýny i tmavovlásky, inspirující barvené účesy i dokonalé letní sestřihy, které umravní vaše vlasy a váš účes udrží vždy ve správném tvaru. Fotogalerie letních účesů vám představí 100 nápadů na letní účes.

Letní účesy 2014 – tipy na nový účes.

Letní účesy 2014 – tipy na nový účes.

♥ Tip: Další účesy, informace o vlasové kosmetice a o péči o vlasy najdete v našem magazínu Vlasyaucesy.cz
FOTOGALERIE: Letní účesy 2014 – nová fotogalerie letních účesů!

12...4

Letní účesy 2014 – triky, jak si správně vybrat

Léto je časem, kdy více než jindy můžete experimentovat. Jako studentka máte prázdniny, my dospělejší odjedeme na dovolenou a s novým účesem se budeme moci sžít, nebo jej třeba po dovolené ještě rychle upravit. Letní účesy 2014 vás budou inspirovat nejen co do střihu, ale také barvy. A právě pro inspiraci s barvou je léto ideální.

Barvení vlasů však může pro naše vlasy znamenat ujmu a zhoršení jejích kvality. Ale to jen v případě neodborného a nekvalitního barvení. V létě vždy spojte barvení s kvalitní postbarvící kúrou, která zajistí, že naopak vlasy na kvalitě získají.

Léto je obvykle čas, kdy se rozhodneme dát prostor nůžkám. Krátký účes je pro většinu z nás praktičtější. Ale to jen v případě skutečně dobře provedeného střihu. Proto opět – letní účesy nechte na profesionálech.

Ať už si z fotogalerie letních účesů vyberete kterýkoliv letní účes, nezapomeňte si na dovolenou přibalit svoji obvyklou vlasovou kosmetiku, na kterou jste zvyklá, nebo kterou vám k novému účesu doporučili v kadeřnictví. Zklamání z nového účesu by vám totiž mylně nemusel přinést nový účes, ale pouze nová vlasová kosmetika, která nesplní vaše očekávání. Mnoho značek už nabízí také praktické cestovní balení vlasové kosmetiky.

Letní účesy 2014 vás mohou inspirovat k výrazné změně barvy či střihu. Nezapomeňte, že nová barva vlasů nemusí být vhodná pro to, co máte ve svém šatníku a také nový střih účesu může stylově neladit s vašim obvyklým oblečením. Pokud nechcete měnit narychlo šatník, myslete na to při výběru nového letního účesu! Mahagonový odstín s vašim blankytně modrým kostýmkem zrovna ladit nebude a romantické volánkové šaty ke chlapeckému sestřihu také příliš ne.

Zdroj obrázků: účesy světových kadeřníků a firem

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail