Letní nápady pro interiér a exteriér 2021: Malé polštářky mohou znamenat velkou změnu

S příchodem léta se naše bydlení mění. Náš domov se otevírá směrem ven alespoň prostřednictvím oken. Rádi si uděláme pohodlí třeba válením se na zemi s dobrou deskovkou. Pokud máme terasu či balkon, stěhujeme se na ni. Ti šťastní, se zahradní pergolou, pod ni, nebo vysedáváme přímo pod širým nebem. Skvělými a současně estetickými partnery nám umí být dekorační polštářky. Letní nápady pro interiér a exteriér 2021 s nimi počítají. Víte, kde je využít?

Domov dělají maličkosti. Můžete mít sebelépe zařízený byt či dům a nemusíte se v něm cítit komfortně ani pohodlně. Atmosféru umí dělat vhodně použité potahové látky i drobné polštářky. Nejde o žádné zbytečné lapače prachu. Jsou to pomocníci, díky kterým se budeme cítit pohodlně i na tvrdé plovoucí podlaze. Pojďte se podívat na letní nápady pro interiér a exteriér 2021, které lze vykouzlit díky dekoračním polštářkům.

Zahrada krásná od jara až do podzimu

Kdo má zahradu, určitě nezapomíná ani na místa, kde si lze na zahradě odpočinout, posedět, pokochat se pohledem na kvetoucí krásu. Laviček a odpočinkových zakutí není nikdy dost. Dejte jim styl za pomoci dekoračních polštářků. Když máte před sebou krásný den na zahradě, prostě je rozneste na všechna místa, kde si rádi posedíte vy nebo další členové rodiny. Před ušpiněním dovede polštářky ochránit dobrá impregnace textilu. Nejúčinnější je nano impregnace. Mějte též k ruce místo, kam pak polštářky ze zahrady ukládat. Ideální je venkovní bedna na polstrování.

Terasy, kde se lze natáhnout

Nemusíte kupovat drahý zahradní nábytek, ani budovat různé pergoly. Velkou parádu uděláte několika starými paletami, na které natlučete pár venkovních palubek. Pak už si vystačíte jen s dekoračními polštářky a kdykoliv se můžete pohodlně natáhnout. Takovéto miniterásky jsou levné, snadné na výrobu a velice efektní. Dá se na nich odpočívat, číst, cvičit i hrát.

Nádherná pergola

Pokud již pergolu máte, nebo jste na ni předělali starou stodolu, dejte jí šarm pomocí barevných potahových látek a polštářků. Léto pod pergolou budete milovat. Látku lze využít jako závěsy, pověsit ji jako podhled, můžete si ušít různé polstrování i vše dozdobit dekoračními polštářky. Pokud použijete polštáře s povlaky na polštářky, máte možnost design prostoru pod pergolou dokonce měnit podle ročního období či aktuální nálady. Snadněji se též udržují čistými, protože stačí vyprat povlak na polštář.

Dejte bytu letní styl

I naše byty ocení vyletnění. Opět nám v tom bude nápomocný bytový textil. Ten svede nechat byt rozkvést levandulemi, růžemi i jinou flórou. Nádherné dekorační polštářky vytvoří pohodlí kdekoliv bytě, kam je dáte. Na sedačce i na podlaze, v obýváku, v jídelně, v ložnici i v dětském pokojíku.

Bytový textil z Bytema.cz

Ať již si chcete dekorační polštářky ušít z potahových látek, nebo oceníte spíše hotové dekorační polštářky, v mnoha vzorech je koupíte v e-shopu Bytema.cz. Je jen na vás, po jakých vzorech sáhnete. Hitem jsou gobelínové polštáře a gobelínové dekorační látky. Vybrat si lze fotopotisky, polštářky v selském či provence stylu, nechybí polštáře se zvířátky, ale ani s květinami. Letní nápady pro interiér a exteriér 2021 najdete právě v e-shopu Bytema.cz.