Desigual je značka, kterou mám ráda. Čiší z ní energie a radost a když letos na sebe nechávalo jaro a pak i léto dlouho čekat, vyrazila jsem si nakoupit pozitivně laděné vzorované a pestré kousky do Desigual. Víte ale, že Desigual nabízí také obrovský sortiment pro děti? A věřím, že ty pestrost kolekce dokáží ocenit ještě mnohem více, než mi konzervativní dospělí!

Říci, že letošní léto připravil Desigual pro děti pestré vzory a barvy je skutečně zbytečné. Takový je Desigual vždy. Přesto rozhodně není vždy stejný a i v jedné sezóně najdete hned několik designových linií. Tak je tomu i letos v létě. Dětské oblečení Desigual, které vám teď představím, se nabízí pro věkovou kategorii 4 až 14 let. Najdete zde především dívčí oblečení, protože Desigual se i u dospělých zaměřuje více na oblečení pro ženy. Přesto však chlapecké oblečení nechybí a i zde pěkné kousky najdete. Zpátky ale k dívčí módě a unikátním letním kolekcím Desigual.

Dětský Desigual je pestrý a hravý. Více ale fandí dívčí než chlapecké módě.

Dětský Desigual je pestrý a hravý. Více ale fandí dívčí než chlapecké módě.

FOTOGALERIE: Desigual pro děti – léto 2013

12...5

Letní Desigual pro děti: Geometrická móda

První sérií tvoří kolekce letního oblečení s dalo by se říct umělecky volně pojatou geometrií. Kruhy jsou nepravidelné, jakoby si někdo kreslil barevné kruhy na vodě v barvě duhy. Objevují se čtverečkové a obdélníkové pestré potisky, ale také náznaky 3D geometrie v podobě vzorů koulí. Tato geometrie je pak doplňována pestrými květinovými vzory. Pokud chcete mít ze své holčičky skutečnou fashion star, je tato série Desigual tou pravou, co byste jí měly do šatníku pořídit.

Geometrická móda

Geometrická móda

Letní Desigual pro děti: Psychedelické léto

Tento název série oblečení pro děti může znít až trochu nevhodně. Tak jej ale nazval dětský e-shop Melijoe a myslím, že docela trefně. Vzory na této sérii Desigual připomínají výjevy po užití halucinogenních látek a tak trochu nás vrací do pestrých a free šedesátek minulého století a doby hippies. Své dítě touto kolekcí od Desigual rozhodně nesvedete na drogové scestí. Naopak. Dodáte mu pozitivní pohled na svět.

Psychedelické léto

Psychedelické léto

Letní Desigual pro děti: Safari chic potisky

Zvířecí potisky v provedení Desigual pro děti jsou trochu jiné, než na které jsme zvyklí třeba od Cavalliho. Jsou pestré, crazy a nepostrádají dětskou naivitu pohledu na svět. Slon, lev, žirafa i zebra – to je safari podle Desigual kombinované s papouškovitě pestrou barevností a crazy vzory africké divočiny. Oblečení jako v předchozích sériích doplňují také dívčí tašky a kabelky ve sladěných vzorech a barvách.

Safari chic potisky

Safari chic potisky

Letní Desigual pro děti: Rozkvetlá zahrada

Další série dětské kolekce Desigual pro letošní léto 2013 staví na motivu květin. Těch je ale na potiscích tolik a v mnoha typech, že už nemluvíme o květinách, ale o rozkvetlé zahradě. Pestré růžové a červené květiny na bílém podkladě doplňují zelené, tyrkysové, žluté a další barvy na proužcích, kostičkách nebo na pestrých slovních nápisech.

Rozkvetlá zahrada

Rozkvetlá zahrada

Letní Desigual pro děti: Fashion blues

Poslední letní dívčí série Desigual staví na námořnickém trendu a mořských motivech. Námořnické pruhy tak doplňují téměř akvarelově namalované mořské rybky, mořští koníci, hvězdice nebo medúzy. Základní barevnou tříkombinací je modro-bílo-růžová. Pestré dětské plavky, šatičky, sukýnky a doplňky v podobě šátků nebo tašek doplňuje také úchvatná bílá bunda džínsového střihu s proužkovaným límečkem a exkluzivním srdíčkem na zádech.

Fashion blues

Fashion blues

Letní Desigual pro děti: Ve stylu grafity

Po všech dívčích sériích letní Desigual dětské módy se konečně dostáváme také k něčemu pro kluky. Opět jde o oblečení pro věkovou kategorii 4 až 14 let. Celá je založená na vtipném nápadu, přenést grafity scénu na trička, bundy a klukovské košile. Chlapecká série oblečení je hezká, ale s dívčími se srovnávat nedá. Dívky prostě Desigual umí obléct lépe!

Ve stylu grafity

Ve stylu grafity

Zdroj obrázků: Desigual.com, Melijoe.com

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail