Hledáte kvalitní tiskárnu, která je ofsetová, digitální, velkoformátová a umí UV i lentikulární tisk? Speciální tisky nabízí tiskárna UV STAR Praha.

Velkoplošné obrazovky sice již často nahradily klasické reklamní plochy a online publikování poráží klasický tisk, ale přesto. Pořád se tiskne. A tiskne se mnohem moderněji a s efekty, které kdysi neexistovaly nebo byly příliš drahé. Hledáte-li specialisty na speciální tisk, určitě se obraťte na pražskou tiskárnu UV STAR printing company s.r.o. Její specializací jsou právě speciální tisky: lentikulární tisk, UV ofsetový tisk, UV-LED digitální tisk ale i 3D tisk. Do své prezentace a podpory prodeje tak lze vnést moderní tiskové technologie a potenciální zákazníky přilákat efektnější a současně efektivnější propagací. UV STAR vám na jednom místě nabídne veškeré materiály pro tisk papíry, kartony, speciální metalické a holografické papíry, krabičky, podtácky, všechny druhy samolepek a etiket, bílé i čiré plastové fólie, podložky i wobblery, které se používají jako reklama v místě prodeje. Současně lze využít služby lentikulárního tisku, zadat si tisk velkoformátové reklamy, tisk na plastové desky nebo 3D tisk či 3D vakuování.

Tiskárna UV STAR Praha nabízí lentikulární tisk ofsetem i digitálním tiskem.

Tiskárna UV STAR Praha nabízí lentikulární tisk ofsetem i digitálním tiskem.

Kvalitní UV ofsetový tisk se hodí pro větší náklady

Tiskárna UV STAR Praha nabízí kvalitní ofsetový tisk s UV technologií. Hodí se pro větší náklady. Umí tisknou nejen na běžné materiály, ale i na nesavé podklady, jakými jsou například fólie, PVC samolepky, lentikulární fólie, na metalické povrchy i holografické materiály. Samozřejmostí je tisk bílou barvou. Výhodou UV barev je jejich okamžité vytvrzení a dlouhá životnost tištěných ploch i v náročném venkovním prostředí.

Tiskárna UV STAR Praha nabízí kvalitní ofsetový tisk s UV technologií. Hodí se pro větší náklady. Umí tisknou nejen na běžné materiály, ale i na nesavé podklady, jakými jsou například fólie, PVC samolepky, lentikulární fólie, na metalické povrchy i holografické materiály. (Ukázka tisku samolepek)

Tiskárna UV STAR Praha nabízí kvalitní ofsetový tisk s UV technologií. Hodí se pro větší náklady. Umí tisknou nejen na běžné materiály, ale i na nesavé podklady, jakými jsou například fólie, PVC samolepky, lentikulární fólie, na metalické povrchy i holografické materiály. (Ukázka tisku samolepek)

UV STAR nabízí i velkoformátový UV digitální tisk

Pro velkoformátový tisk v šířce až 1600 mm od jednoho kusu nabízí firma UV STAR tisk na tiskárně Fuji Acuity LED 1600. Tisknout lze na klasická rolovaná média, ale i na PVC a vinilové desky, fólie, pěnové PVC desky (Forexy), na tapety a různé reklamní materiály. Tisk je ve fotokvalitě, opět je k dispozici tisk bílou barvou a máte možnost tisknout i lentikulární velkoplošní obrazy.

Hledáte kvalitní tiskárnu, která je ofsetová, digitální, velkoformátová a umí UV i lentikulární tisk? Speciální tisky nabízí tiskárna UV STAR Praha.

Hledáte kvalitní tiskárnu, která je ofsetová, digitální, velkoformátová a umí UV i lentikulární tisk? Speciální tisky nabízí tiskárna UV STAR Praha.

Tiskárna UV STAR Praha nabízí kvalitní ofsetový tisk s UV technologií na metalické povrchy i holografické materiály.

Tiskárna UV STAR Praha nabízí kvalitní ofsetový tisk s UV technologií na metalické povrchy i holografické materiály.

3D lentikulární tisk ofsetem i digitálně

Specialitou UV STAR printing company je již zmíněný lentikulární tisk. Tuto technologií tiskne firma jak pomocí ofsetu (lentikulární tisk ofsetem) a to již v množství od 100 kusů, tak digitálně (lentikulární digitální tisk) v množství od jednoho kusu. Lentikulární tisk je skvělým vizuálním oživením reklamy a poutačů. Vytváří 3D prostorové efekty, které jsou kombinované s výměnou obrazů i s animacemi. Lentikulární tisk lze využít jako tisk na malé formáty – kartičky, pravítka, samolepky, magnetky nebo pohledy a to i možností různých tvarových výseků, nebo jako tisk velkoplošný od formátu A3. Velkoformátové lentikulární stěny se skládají z menších panelů obvykle o velikosti 125×250 cm a je možné je použít i pro umístění na podlahu.

Ukázka 3D prostorového efektu

Zdroj obrázků: Uvstar.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail