Hledáte praktické a módní leginy? Zvažujete, že za ně vyměníte své oblíbené džíny? Leginy Calzedonia vypadají jako pravé džínsy nebo jako kůže!

Dennodenně si oblékáme do práce nebo do školy džíny, ale ruku na srdce, jsou skutečně tím nejpohodlnějším oblečením? Neproseděla byste raději den na židli v pohodlných teplácích nebo leginách? Ty přitom mohou být od džínsů k nerozeznání. Nevěříte? Podívejte se na takzvané jeggins ze sortimentu Calzedonia. Leginy Calzedonia jsou od džínsů k nerozeznání a dokonce napodobují i horké džínové hity.

Leginy Calzedonia vypadají jako pravé džíny – je to přitom pouze super módní fake!

Leginy Calzedonia vypadají jako pravé džíny – je to přitom pouze super módní fake!

Leginy Calzedonia vypadají jako pravé džíny – je to přitom pouze super módní fake!

Leginy Calzedonia vypadají jako pravé džíny – je to přitom pouze super módní fake!

Leginy Calzedonia – vypadají jako džíny s módními dírami i zdobením!

V šedé i módní barvě, s efektem děr, záplat, s módním zdobením i s potisky – přesně jako pravé módní strečové džíny vypadají i leginy Calzedonia. Někdy mají v pase gumu, někdy více sofistikovaně napodobují zapínání jako na pravých džínách nebo kalhotách. Calzedonia leginy Nádherně obepínají nohu, ale pro větší efekt připomínající pravé džíny si můžete pořídit také volnější model. Dokonce takový, který se dá jako pravé džíny ohrnout. Více modelů leggins najdete v katalogu Calzedonia.

FOTOGALERIE: Katalog Calzedonia – jaro a léto 2014

VIDEO: Leginy Calzedonia vypadají jako pravé džínsy

Leginy napodobující kožené kalhoty jsou hitem pro podzim/zima 2014/2015

Dalším módním hitem sezóny podzim/zima 2014/2015 je ještě jeden fake – leginy, které vypadají jako pravé kožené kalhoty. U těch byste však nikdy nedosáhly tak dokonalé obepnutí nohy a zadečku, a vůbec ne takové pohodlí. Pseudo kožené leginy Calzedonia dokonce napodobují tradiční prošívání kožených oděvů. Zatímco u džíny napodobujících leginy bylo lepší zachovat co nejvíce úzký vzhled, kožené leginy si můžete koupit také zateplené. Malinko hmoty navíc je ještě více připodobní pravým koženým kalhotám.

Leginy Calzedonia dokonale napodobují sexy kožené kalhoty. Kožené fake kalhoty jsou hitem sezóny podzim/zima 2014/2015.

Leginy Calzedonia dokonale napodobují sexy kožené kalhoty. Kožené fake kalhoty jsou hitem sezóny podzim/zima 2014/2015.

Co si obléct k leginám?

Doufám, že mezi námi není nikdo, koho by napadlo si do legin zastrčit triko nebo košili – pokud ano, tak to skutečně ne! I když máte sebelepší postavu, sebedelší nohy a sebemenší břicho či zadeček, vždy je lepší pas legin, který bývá často jen do gumy, ukrýt. Guma vypadá lacině a i když mají leginy pas jako pravé kalhoty, nemusíme v nich s naší postavou vypadat stoprocentně. Přes leginy je dobré nosit delší košile, dlouhé topy, svetry nebo pulovry. Když vrchním dílem zakryjete celý zadeček, je to ideální délka pro každého.

Jak se nosí leginy? Podívejte se na elegantní outfity s leginami od MM6 Maison Martin Margiela a Helmut Lang.

Jak se nosí leginy? Podívejte se na elegantní outfity s leginami od MM6 Maison Martin Margiela a Helmut Lang.

Leginy vypadají dobře s podpatky – či už s kozačkami nebo s lodičkami, ale v nové sezóně jim sluší také takzvané couture tenisky. To jsou tenisky, které rozhodně nejsou sportovní, ale naopak, bohatě zdobené a odvážně nahrazující luxusní obuv. Pokud vám ale leginy příliš protvarovaly a zdůraznili ne příliš štíhlé lýtka, raději je zakryjte vyššími kozačkami.

V podobných outitech dokážou leginy Calzedonia nahradit džíny i drahé a luxusní kožené kalhoty. Den strávíte v pohodlí a také v teple.

Zdroj obrázků: leginy Calzedonia – katalog podzim/zima 2014/2015

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail