Hledáte ideální lak na přírodní nehty? Takový, který vydrží alespoň týden, perfektně se leskne a má spousty odstínů? Zkuste ENII WEEK POLISH.

Hledání ideální laku na nehty je nikdy nekončící příběh. Tedy byl! Nový lak na přírodní nehty ENII WEEK POLISH je nový celosvětový hit, který nám má výrazně ulehčit aplikaci laku, konečně přinést minimálně po dobu jednoho týdnu bezúdržbový lak na nehty, který je navíc ideálně lesklý a v mnoha módních odstínech. V tolika, aby si vybrala každá z nás a abychom si mohly užít celé spektrum aktuálně módních a krásných barev.

Lak na přírodní nehty ENII WEEK POLISH je skvělou novinkou – snadno se aplikuje, vydrží minimálně sedm dnů, je lesklý a v mnoha barvách.

Lak na přírodní nehty ENII WEEK POLISH je skvělou novinkou – snadno se aplikuje, vydrží minimálně sedm dnů, je lesklý a v mnoha barvách.

Skvělou vlastností nového laku je jeho vysoký lesk. Obvykle laky po aplikaci postupně zmatní. Nový lak na přírodní nehty ENII WEEK POLISH funguje přesně opačně. Vytvrdí totiž do vysokého lesku a to bez použití UV lampy pouze díky působení denního světla. Nehty vypadají jako čerstvě nalakované po dobu sedmi až deseti dnů. Jsou odolné vůči olupování i poškrábání a zvládnou s vámi během týdne bez poškození vykonávat mnohem více činností, než běžné laky na nehty.

Ne každá žena je příznivkyní umělých nehtů a právě lak na přírodní nehty ENII WEEK POLISH je řešením. Velice snadno se aplikuje a rychle schne. Chová se šetrně k našim nehtům a nepoškozuje je Je hypoalergenní a mohou jej nosit i těhotné ženy. nemusíte se bát, že by byly po aplikaci znatelné tahy štětcem. Lak je trvanlivý, neolupuje se a má vysoký lesk. Odstraňuje se velice snadno běžným acetonovým odlakovačem.

Ideální lak na přírodní nehty se jmenuje ENII WEEK POLISH.

Ideální lak na přírodní nehty se jmenuje ENII WEEK POLISH.

Barevná škála, kterou lak na přírodní nehty ENII WEEK POLISH nabízí, je velice široká. V nabídce najdete tmavé a syté odstíny, ale i něžně pastelové barvy laku. Žádná módní barva v nabídce nechybí! Kromě jednotlivých barev laku si můžete koupit také sadu, která obsahuje dvě barvy ENII WEEK POLISH dle vlastního výběru, jeden vrchní lak ENII WEEK POLISH TOP COAT k zafixování barevné vrstvy a acetonový odlakovač. Celá sada je nádherně zabalená do krabičky, takže je pěkná i jako dárek. Vybrat si můžete i komplexnější sadu s třemi barvami laku a dalšími pomůckami pro úpravu nehtů: s odstraňovačem kůžičky, odlakovacím korektorem, buničinou (250 ks), diamantovým pilníkem, olejíčkem na kůžičku a kopýtkem.

Základní sada ENII WEEK POLISH pro přírodní nehty.

Základní sada ENII WEEK POLISH pro přírodní nehty.

Jak aplikovat lak na přírodní nehty ENII WEEK POLISH

  1. Upravte si nehty a odmastěte je.
  2. Naneste vrstvu barevného laku na nehty ENII WEEK POLISH.
  3. Vrstvu nehte zaschnou po dobu 5 minut.
  4. Naneste druhou vrstvu barevného laku.
  5. Opět ji nechte zaschnout po dobu 5 minut.
  6. Aplikujte vrstvu TOP Coat a nechte zaschnout.
Vzorník laků na nehty ENII WEEK POLISH obsahuje 20 barev. Přírodní laky na nehty ENII WEEK POLISH jsou šetrné k našim nehtům i k přírodě Neobsahují formaldehydovou pryskyřici, formaldehyd, toluen, dibutylftalát ani kafr.

Vzorník laků na nehty ENII WEEK POLISH obsahuje 20 barev. Přírodní laky na nehty ENII WEEK POLISH jsou šetrné k našim nehtům i k přírodě Neobsahují formaldehydovou pryskyřici, formaldehyd, toluen, dibutylftalát ani kafr.

Zdroj obrázků: Eni-nails.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail