Základem zdravého životního stylu je i správný pitný režim. Bez láhve s vodou či jiným vhodným pitím vždy po ruce si řada z nás neumí představit den. Pokud k tomu ještě sportujeme a obecně žijeme aktivním životním stylem, tekutiny po ruce jsou nezbytností. Ideální z finančního, ekologického, ale i z praktického hlediska je mít po ruce vlastní zdravé pití. Jak ale vybrat vhodnou, zdravotně nezávadnou a praktickou láhev?

Zdravé láhve Tritan

Vždy, když se objeví zpráva o tom, že opět nějaká láhev na vodu obsahovala problematické a toxické látky, obvykle zpozorníme a po očku zkontrolujeme, zdali to není ta naše. Koupit novou láhev je pro nás často neřešitelný problém – nekupujeme opět další láhev, která bude naše tělo doslova bombardovat jedovatými látkami? Pátrali jsme, abyste již nemuseli hrát při nákupu příruční láhve vabank. Láhve na vodu Tritan splňují vše, co má zdravá a současně moderní láhev nabízet.

Hledáte láhev, která je BPA free?

Při výrobě Tritan láhví nebyl Bisfenol A, což je celý název pro tuto problematickou látku, použit. Látka BPA se pořád zkoumá, ale z řady šetření plyne podezření na jeho toxicitu. Jestliže si pořídíte láhev Tritan, nemusíte se tímto problémem zabývat.

Čím jsou ještě Tritan láhve zajímavé? Jsou vyrobeny z patentovaného materiálu Tritan od společnosti Eastmen Chemical Company. Tento materiál byl vyvinut pro lékařské účely a zdravotní nezávadnost je proto u něj na prvním místě. Materiál Tritan umí aktivně udržovat prostředí láhve bez plísně a je též vhodný pro používání v moderních domácích spotřebičích, kterými jsou myčka nádobí i mikrovlnná trouba.

Titan láhve na teplé i studené nápoje

Ne všechny láhve jsou přizpůsobeny použití pro studené a současně horké nápoje. Tritan láhve to umí. Hodí se pro studené i horké nápoje do teploty 90 °C. Poradí si tak i s vašim horkým čajem nebo kávou. Nemusíte proto již řešit jinou láhev na teplé a na studené nápoje.

Praktické krásky

Láhve Tritan jsou hezké i praktické. Moderní design je samozřejmostí a motivy láhví se odkazují na aktivní životní styl. Některé z láhví jsou přímo určeny milovníkům outdoor aktivit. Zdobí je třeba návody na šest typů táborových ohňů, na jiné láhvi najdete hned návod na osm typů uzlů, osm přístřešků z celty či šest tipů na potřeby pro kempování. Sloužit tak mohou i jako tzv. lama karty neboli taháky k různým aktivitám.

 

550 ml a 1 litrové láhve se nabízí v mnoha velice povedených barvách. Nechybí na nich odměrka v ml (ev. v americké unci). Díky širokému hrdlu (až 54 mm) lze láhev plnit snadno i bez trychtýře a rovněž bezproblémově čistit. Součástí láhve je i praktické vyndávací sítko a poutko na víko (praktické proti ztrátě). Kvalitní, pevné a ultralehké láhve Tritan jsou jedny z nejlepších láhví, které vám pomohou dodržovat váš zdravý a pravidelný pitný režim.

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail