Šetřit na krmení štěňat se nevyplatí a vrátí se nám to na horším zdravotním stavu dospělého pejska. Kvalitní krmiva pro štěňata dodává Zveros.cz.
Šetřit na krmení štěňat se nevyplatí a vrátí se nám to na horším zdravotním stavu dospělého pejska. Kvalitní krmiva pro štěňata dodává Zveros.cz.

Kvalitní krmiva pro štěňata jsou dobrá investice

Šetřit na krmení štěňat se nevyplatí a vrátí se nám to na horším zdravotním stavu dospělého pejska. Kvalitní krmiva pro štěňata dodává Zveros.cz.

Období odstavení štěňátka od mateřského mléka je tím, kdy mu mnohdy dáváme do vínku to, jestli bude zdravé i jak nám vyroste. Vybrat si kvalitní krmiva pro štěňata je naprostý základ toho, abychom měli v budoucnu spokojeného a zdravého psa. A i když se někomu kvalitní krmivo pro štěňata může zdát dražší, věřte, že je to nejlepší investice, jakou uděláte. Není to totiž jen luxus pro čistokrevné pejsky. Pokud si nekvalitním krmením už v mládí zaděláte na zdravotní problémy svého pejska, vrátí se vám to v podobě vysokých investic do veterinární péče v jeho dospělosti. Nemluvě o tom, že nejlepšího přítele člověka se „sluší pozvat na kvalitní jídlo“.

Kvalitní krmivo pro štěňata nabízí Zveros.cz

Štěně není žádný nenáročný strávník. Kdo má štěnátko poprvé a má srovnání s dospělým psem, bude nejspíš překvapen, kolik toho dokáže spořádat. Není se čemu divit, je ve vývinu a roste. Překvapivě však na první pohled dražší granule pro štěňata nemusí být skutečně dražší. Štěně jich spořádá méně díky jejich vyšší výživové a kalorické hodnotě, do těla navíc nedostává zbytečný balast. V e-shopu Zveros.cz najdete granule pro štěňátka rozdělené podle velikosti plemena: granule pro štěňata malých plemen, středních plemen a velkých plemen. Je velice důležité vybrat si ty správné. Jen tak dostane váš pejsek správný poměr živin i kalorií a nevyroste vám například z papillona sedmi kilový obr. U čistokrevných výstavných a chovných pejsků to může být skutečně problém, který psa vyřadí z dalšího chovu.

Štěňátka různých plemen potřebují různá krmiva. V nabídce e-shopu Zveros.cz je najdete přehledně rozdělena podle velikosti plemene.
Štěňátka různých plemen potřebují různá krmiva. V nabídce e-shopu Zveros.cz je najdete přehledně rozdělena podle velikosti plemene.

Zveros nabízí pečlivě vybrané značky krmiva pro psy, včetně těch pro štěňata. Granule pro štěňata v nabídce neobsahuji konzervační látky ani přidaná barviva. Ve složení je dbáno na vysoký podíl masa a přírodních surovin. Krmiva pro štěňata jsou vhodné pro štěňata všech ras.

Tip na kvalitní krmiva pro štěňata N&D

Každý chovatel psů rychle zjistí, že psy milují ovoce. Pokud máte ovocnou zahradu, pejsek si ovoce obvykle najde sám spadané pod stromy, nebo si jej utrhne – což je ale z výchovných důvodů lepší pejskovi zakázat hned v počátcích výchovy. Optimální je do stravy psa, a to hned od štěněte, zařadit krmivo s podílem ovoce. Zajímavé krmivo pro štěňata je N&D Puppy S/M Chicken & Pomegranate Dog. Je to kompletní krmivo pro štěňata. Granule obsahují 70% podíl kuřecího masa a 30% podíl ovoce v jeho složení nechybí ani ovoce považované za superpotravinu a jeden z nejbohatších zdroj antioxidantů – granátové jablko. Granule N&D neobsahují žádné vysokoglykemické obiloviny, které se objevují v nekvalitních a levných krmivech.

Kvalitní krmiva pro štěňata nabízí značka. N&D. N&D Puppy S/M Chicken & Pomegranate Dog obsahuje 70 % kuřecího masa a 330 % ovoce. Koupíte jej v nabídce Zveros.cz.
Kvalitní krmiva pro štěňata nabízí značka. N&D. N&D Puppy S/M Chicken & Pomegranate Dog obsahuje 70 % kuřecího masa a 330 % ovoce. Koupíte jej v nabídce Zveros.cz.

Proč nakupovat na Zveros.cz

Internetový e-shop Zveros.cz nabízí kvalitní krmiva pro štěňata, pro dospělé psy i pro kočky. Obrovskou výhodu e-shopu je nabídka těch skutečně nejkvalitnějších krmiv a současně výhodné podmínky nákupu. Jako jeden z mála prodejců nabízí dopravu na veškerý sortiment zdarma! Doručení je rychlé a pro zákazníky z Brna dokonce v den objednávky kurýrem.  

Zdroj obrázků: FL, Zveros.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří žijí s aktuálními módními trendy.

Váš e-mail