Masážní pistole jsou ideální pro domácí i profesionální masáž. Jak si mezi nimi vybrat, aby se kvalitní domácí masáž povedla?

Kvalitní domácí masáž nabízí masážní pistole. Jenomže, kterou si vybrat?

Bolesti zad a s nimi často i přidružené bolesti hlavy, namožené svaly, napětí v končetinách, stres – to vše zažíváme dnes a denně, ať žijeme život pasivní nebo aktivní. Pomocníkem je masáž. Dnes si ji zvládneme užít i v soukromí, doma, bez nákladů. Nové přístroje, masážní pistole, jsou pro to ideální. Jak si mezi nimi vybrat? Ne každá totiž plní svůj účel a kvalitní domácí masáž se tak nemusí vůbec zdařit.

Kvalitní domácí masáž zažívá díky masážním pistolím revoluci

Zajít si na masáž je sice příjemné, ale drahé. Ne vždy na to máme čas a štěstí musíme mít i na maséra, který to nejen umí, ale rovněž dokáže vyhovět našim preferencím, co se týče masáže. Někdy máme doma partnera či jiného rodinného příslušníka, jenž nám rád masáž provede. Jenomže, kdo jej máme po ruce vždy, když masáž potřebujeme?

Pomocníkem dovedou být masážní pistole. Jde o poměrně nové přístroje, které nabízí ergonomická a technologická vylepšení, jež vedou skutečně k účinnému masírování. Na trhu jich však najdete vyšší desítky. Jsou všechny stejně účinné? To rozhodně ne a vyznat se zhruba v 60 aktuálně nabízených modelech není vůbec snadné. Kterou si tedy pro kvalitní domácí masáž vybrat?

Srovnávat masážní pistole podle ceny nestačí

I ten, kdo vybírá kvalitní masážní pistole podle vyšší ceny, může zažít zklamání. Tyto moderní přístroje dovedou zklamat, i když patří do kategorie těch dražších. Někdy nejsou totiž vhodné na automasáž. Může za to jejich ergonomie a též hmotnost. Udržet v ruce při masáží svépomocí tři až čtyřkilovou pistoli, to je jako cvičení v posilovně. Obecně by měla hmotnost masážní pistole překračovat jen mírně jeden kilogram. Kvalitní domácí masáž ovlivní celá řada parametrů přístroje: její typ (jestli je určena pro domácí, nebo profi masáž), výkon, schopnost hloubky masáže, velikost, hmotnost, ergonomie, hlučnost, odolnost, kapacita baterie, příslušenství i různé vychytávky ve srovnání s dalšími produkty na trhu.

Hledáte především masážní pistole levné? To je zcela logické. Vždyť profi produkty pro kvalitní domácí masáž nejsou vůbec levné. Řada značek též nabízí hned několik modelů současně. Vyznat se v rozdílech není snadné, a rozhodně nikdo nechce za masážní přístroj platit zbytečně moc. Jak si tedy vybrat? I levnější model může být pro nás dostatečným, nebo dokonce ideálnějším než model drahý.

Podívejte se na srovnání profesionálních masážních pistolí

Dopřejte si tu nejlepší masáž. Srovnání profesionálních masážních pistolí nabízí to nejlepší pro amatérské i profi sportovce, pro lidi s různými chronickými problémy, ale třeba i pro majitele beauty salonů, kteří touží zákazníkům nabídnout zážitek navíc. Proč třeba v kadeřnictví nenabídnou zákazníkovi i kvalitní masáž šíje? Nebo ve fitness centru neposkytnout možnost zahřátí svalů před cvičením i za pomoci masážní pistole? I pro tyto účely jsou tyto přístroje vhodné.

Ať již vás tedy zajímá kvalitní domácí masáž, nebo hledáte masážní pistole pro profi použití, je ideálním pomocníkem srovnání profesionálních masážních pistolí. Díky němu si vyberete nejlepší masážní pistoli pro své použití a nesáhnete po modelu předraženém, parametricky nevhodném, eventuálně po nefunkční levné napodobeniny tohoto skvělého přístroje.