Krabice na míru a obalový materiál umí snižovat náklady i udržet věrné zákazníky

Balíte své výrobky do krabic, nebo v krabicích zasíláte? Věřte, že i na tomto obalu záleží. Zákazníci jsou dnes citlivými třeba na ekologii a neradi vidí zbytečné nadužívání výplňového materiálu, či obecně příliš velké krabice se zásilkami. Nechte si vyrobit krabice na míru.

Kvalitně zabalené zboží by mělo být samozřejmostí. Obal musí chránit zboží před poškozením. Měl by být z vhodné lepenky, která zajišťuje dostatečnou ochranu i bez použití výplní. Jenomže sehnat vhodnou krabici nemusí být snadné. Mnohem snadnější cestou jsou krabice na míru. Ty nabízí výrobce krabic Packung s.r.o. ­­na svém e-shopu Box48.cz.

Krabice na míru si lze nechat vyrobit již od jednoho kusu.
Krabice na míru si lze nechat vyrobit již od jednoho kusu.

Nechte si vyrobit krabice na míru

Říkáte si, že krabice na míru jsou jen pro velké odběratele? To vůbec není pravda. Lze si je za rozumnou cenu nechat vyrobit dokonce již od 1 ks. Vlastní krabice navíc budete mít vyrobeny v expresním času do 48 hodin (plus si k tomuto času připočtěte dobu doručení krabic). Projekt Box48.cz se totiž zaměřuje na optimalizaci balení bez nákladů na výsekové nástroje. Nemusíte si nechávat zhotovovat speciální matrice pro své použití. Navíc při balení se eliminuje množství výplňových prostředků, které nelze v žádném případě považovat za ekologické ani ekonomické. Bez nich je zásilka vždy zaslána šetrnější k životnímu prostředí a levněji.

Proč jsou krabice na míru ekonomičtější?

Možnost ušetřit na výplňových materiálech jsme již zmínili. Ale nešetříte jen na nich. Díky snížení rozměru zásilky se šetří i náklady za dopravu. Přepravce dokáže jedním svozem odbavit více zásilek. I manipulace s menšími krabicemi je rychlejší.

Krabice na míru jsou EKOnomičtější i EKOlogičtější.
Krabice na míru jsou EKOnomičtější i EKOlogičtější.

Takto bude vypadat vaše krabice

Ne, teď se nepodíváte na vzhled té vaší. Ten bude totiž přesně podle vámi zadaných parametrů. Podívejte se ale, jaké máte možnosti co do výběru typů krabic. Box48.cz nabízí sedm základních typů krabic a jeden druh proložky. Ke krabicím je nabízeno též různé příslušenství. Krabice na míru se vyrábí z nekonečné lepenky a na vnější straně mají kraftový papír. Zadejte rozměry svých krabic a do 48 hodin (+ doba potřebná na doručení krabic) do nich můžete balit své zboží.

TIP

Chcete, aby vaše krabice vypadaly esteticky a módně. Můžete je dodatečně polepovat různými samolepkami, ale hitem jsou též velká razítka na krabice. Ať již balíte a posíláte hand made produkty, nebo luxusní módu, kraftové lepenkové krabice umí nabídnout skvělý minimalistický design a dávají prostor pro naše kreativní balení.

Začněte své zboží posílat chytře – v krabicích na míru.
Začněte své zboží posílat chytře – v krabicích na míru.

Kompletní obalový materiál

Hledáte přece jen jiná řešení? V e-shopu Box48.cz si objednáte nejen krabice na míru, ale i běžný obalový materiál: standardní krabice, lepicí pásky, papírové tubusy, fólie, tašky i dárkové obaly. Nechybí ani speciální obaly pro vinaře. Na jenom místě objednáte lepicí pásky, výplňový materiál i nástroje a stroje pro balení.