Milujete kozačky a ještě více vysoké kozačky nad kolena? Tak to jsem i pro vás jsem zmapovala, jaké kozačky nad kolena se nosí v této sezóně!

Mne osobně dokáže fenomenální móda vysokých kozaček totálně uchvátit. I když vím, že se nijak pohodlně nenosí – vždyť kdo by toužil chodit v rybářských holínkách. I když také vím, že se na mne kozačky nad kolena jen těžce shání a i když nejsem žádná Twiggi, přesto jsou mi z nepochopitelných důvodů vysoké kozačky vždy příliš široké. A ještě jedno i když…. I když mi díky mé malé výšce (158 cm) často sahají nestydatě výš, než jen frivolně nad kolínka. Přesto je bezmezně miluji a obdivuji každý zdařilý model kozaček, který se objeví. Každý rok doufám, že si nikdo neusmyslí vyhlásit je za démodé. Protože vysoké kozačky nad kolena jsou jedním z fetišů díky kterým miluji zimu.

Kozačky nad kolena z módy nevyšly ani letos. Tyto od Tabitha Simmons jsou kombinované v nádherném outfitu s extra módním dekovým kabátem.

Kozačky nad kolena z módy nevyšly ani letos. Tyto od Tabitha Simmons jsou kombinované v nádherném outfitu s extra módním dekovým kabátem.

Kozačky nad kolena, po kterých budete nestydatě toužit!

Takže ve mne jste teď našli skutečného odborníka, který vám dokáže přesně poradit, které kozačky nad kolena se letos v designérských kolekcí vyvedly nejvíce, jak a s čím je nosit a také kolik stojí. Ale tím vám teď rozhodně chuť na vysoké kozačky nad kolena kazit nechci, protože nejdříve vám ukážu, proč vysoké kozačky tak miluji a naučím vás je také nosit.

Jak se nosí vysoké kozačky nad kolena? Inspirujte se skvělými outfity.

FOTOGALERIE: Kozačky nad kolena

12...9

Nejkrásnější kozačky nad kolena 2014/2015 – seznamte se s kozačkami Dolce&Gabbana!

I když miluji vysoké kozačky spíše v jemnějších tvarech, letošním vítězem je v mých očích zcela jiný typ boty – tedy vysoké kozačky. Heavy fashion á la Dolce&Gabbana je to, co mne skutečně dostalo nejvíce. Nádherné stříbrnočerné kozačky nad kolena s béžovým ornamentálním brokátem připomínají obuv zbrojnošů z historie nebo chcete-li z pohádek. Metalická kůže je doplněná brokátem i sametem v části nad kolenem. Řekla bych, že je to taková sametová revoluce našich zimních botníků. Škoda jen, že tento okovaný krasavec s ostny na špičce boty není zrovna vůbec levný. 1750 € je skutečně pro obyčejného smrtelníka nepředstavitelná cena za boty.

Vysoké kozačky nad kolena Dolce&Gabbana připomínají historické boty zbrojnošů.

Vysoké kozačky nad kolena Dolce&Gabbana připomínají historické boty zbrojnošů.

Obuv Dolce&Gabbana ale neskončila jen u tohoto jediného modelu. Další model vysokých kozaček má opět podobu těžkých bot. Připomíná vojenskou či oblíbenou punkovou obuv. Všimněte si nádherné zadní propásání přezkou a efektní otvory odhalující kousek nožky.

Vysoké kozačky Dolce&Gabbana odkazují na tradiční punkovou módu.

Vysoké kozačky Dolce&Gabbana odkazují na tradiční punkovou módu.

Jak nosit kozačky nad kolena?

Jak se tyto krasavci nosí? Úžasné vysoké kozačky nad kolena od Dolce&Gabbana vypadají skvěle s černými leginami, které mohou imitovat kůži. Můžete vsadit také na upnuté strečové džínsy. Přes obojí stačí dát dlouhou košili nebo svetr a vše završí dokonale vypadající kabát. Pozor ale, aby vám svojí délkou nádherné vysoké kozačky nad kolena zbytečně nezakryl.

Sexy šněrovací kozačky nad kolena od Emilio Pucci nahradí i punčocháče!

Značka Emilio Pucci letos ve své kozačkové noblese dokázala předběhnout i mistra této obuvi – Christiana Louboutina. Úžasné podpatky, přezky a šněrování na přední části boty dělají model vysokých kozaček neodolatelným a sexy. Nebojte se, šněrování je samozřejmě falešné. Nikdo po vás nechce, abyste půlku dne šněrovali své nadkolenní kozačky. Do boty – kozačky nad kolena – se dostanete snadno pomocí zipu.

Kozačky nad kolena z kolekce Emilio Pucci podzim/zima 2014/2015.

Kozačky nad kolena z kolekce Emilio Pucci podzim/zima 2014/2015.

Kozačky nad kolena z kolekce Emilio Pucci podzim/zima 2014/2015.

Kozačky nad kolena z kolekce Emilio Pucci podzim/zima 2014/2015.

A jak nosit kozačky nad kolena, které jsou téměř tak uplé kolem nohy, že nahradí punčocháče? Třeba s košilovými šaty, s dlouhými tunikami, nebo k oblečení v over sized stylu.

Zdroj obrázků: Net-a-porter

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail