Pořizujete si nový nábytek do koupelny? Myslete nejen na barvu kachliček, ale i na to, čím vším dokáže koupelna přispět vašemu dobrému vzhledu.

Málokdo z nás najde v bytě jiné místo, kde by mohl pravidelně pečovat o svůj vzhled, než koupelnu. My ženy se v ní zavíráme i na dvě hodiny denně, přiznávám, že někdy i na déle. A muži na tom už nejsou o moc lépe. Je to místo, kde se ráno ze šeredky po probuzení měníme na femme fatale bílého dne. Kdy z hnízda na hlavě vykouzlíme účes. Kde měníme barvu svých vlasů, bojujeme s celulitidou i s vráskami a kde úspěšně dokážeme ukrýt, že nás příroda ještě pořád považuje za živočichy a ne a ne nás sama zbavit chloupků na nežádoucích místech. Pro ženu je koupena jako dílna, kde se věnuje svému hobby a kde dokáže opravit všechny chyby přírody. K tomu je však zapotřebí spousty praktického vybavení a pomůcek, které musíme mít kam schovat a uklidit. Základem naší denní údržby je umyvadlo se zrcadlem. To ale nestačí. Protože kam se všemi těmi krémy, vodičkami, elixíry a nedejbože ještě se všemi těmi serepetičkami pro vlasy – od vlasové kosmetiky až po všemožné gumičky, sponky či čelenky? Umyvadlo se skříňkou, kam lze tyto věci uklidit je základ. Že máte malou koupelnu? Věřte, že skříňka s umyvadlem se při dobrém naplánování koupelny vejde skutečně i do toho nejmenšího prostoru.

V dokonalé koupelně se proměňujeme v dokonalé ženy

V dokonalé koupelně se proměňujeme v dokonalé ženy

Skříňka s umyvadlem je místo, které vám uklidí koupelnu!

Kam v koupelně s kosmetikou, kartáči, natáčkami, žiletkami a všemi možnými pomůckami, které nás sice často zbavují vrásek, ale mnohdy nám je naopak přidělávají tím, že nikdy nevíme, kam je uklidit? Pořiďte si kvalitní koupelnový nábytek, který je přizpůsoben tomu, že dokáže dokonale a přehledně ukrýt vše, co v koupelně potřebujete. Od čistících prostředků, přes kosmetiku, ručníky nebo dokonce špinavé prádlo. Dodavatelem kvalitního koupelnového nábytku je společnost M&K stavební servis. V e-shopu firmy najdete vše, co vaše koupelna potřebuje – nejen skříňky s umyvadlem, ale celé nábytkové sestavy do koupelny, včetně celého sortimentu sanitární keramiky a sanity.

M&K stavební servis dodává skříňky s umyvadlem v mnoha velikostních a tvarových řešeních, včetně možnosti výběru dekoru, barvy nebo u vybraných modelů dokonce potisku.

M&K stavební servis dodává skříňky s umyvadlem v mnoha velikostních a tvarových řešeních, včetně možnosti výběru dekoru, barvy nebo u vybraných modelů dokonce potisku.

Koupelna díky M&K stavební servis

M&K stavební servis a jeho internetový obchod m-k.cz nabízí koupelnový nábytek a sanitu od A do Z. Sprchové kouty a sprchovací stěny, vanové zástěny, rohové vany, sprchové vaničky, koupelnový nábytek, ale rovněž například oblíbené designové granitové dřezy. Hledáte-li skříňku s umyvadlem, která se bude hodit právě do designu vaší koupelny, jste na správném místě.  V e-shopu M&K stavební servis si totiž snadno vyberete umyvadlo se skříňkou v barvě nebo dekoru podle vašich představ. Dokonce si u některých modelů volíte zcela samy zajímavý potisk dvířek nebo zásuvek koupelnového nábytku. Nábytek do koupelny a celá vaše koupelna tak získá šmrnc s puncem vaší vlastní individuality.

Zdroj obrázků: FL, M&K stavební servis

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail