Kotníkové boty z česané kůže z CCC jsou ideální pro konec zimy. V kolekci CCC jsou tyto boty ve třech barevných variací. Vtipným prvkem je šněrování na uzlík.

Jaro se pomalu plíživými kroky uchází o naši přízeň. Jak jeho příchod urychlit? Rozhodně ne oblečením, ve kterém nachladnete dříve než se nazdáte. Do jarní nálady vás ale naladí pestré kotníkové boty CCC.

Kotníkové boty CCC z česané kůže jsou ideální pro jarní počasí. Za partnera jim vyberte džínsy a bundičku do pasu. (Cena.: 899 Kč)

Kotníkové boty CCC z česané kůže jsou ideální pro jarní počasí. Za partnera jim vyberte džínsy a bundičku do pasu. (Cena.: 899 Kč)

Ideální pro předjaří jsou právě kotníkové boty. Takové, jaké ve své jarní kolekci nabízí obuv CCC. Jsou z česané kůže, kterou doporučuji před prvním použitím pořádně naimpregnovat prostředkem na semišovou kůži, aby vám vydržely dlouho jako nové. Barvy kotníkových bot CCC jsou výrazná červená, žlutá a neutrální béžová. Zvažte, kterou vynosíte nejvíce, ale nebuďte konzervativní. Značka Lasocki, kterou tyto boty CCC mají, nás vyzývá k odvaze, kreativitě a pozitivní jarní náladě. A co vás na kotníkových botách z CCC ještě zaujme? Rozhodně si všimněte vtipné šněrování na uzlík!

Kotníkové boty CCC z česané kůže v nejrůznějším barevném provedení

Kotníkové boty CCC z česané kůže v nejrůznějším barevném provedení

Kotníkové boty CCC z česané kůže v nejrůznějším barevném provedení

Kotníkové boty CCC z česané kůže v nejrůznějším barevném provedení

Zdroj obrázků: boty CCC

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail