Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Na masopust 2020, tedy na třídenní karnevalový svátek mezi Vánocemi a postním obdobím, si ještě počkáme. Avšak karnevalové masky se nám budou hodit již nyní. Protože je tady Halloween. Tento anglosaský svátek jsme již převzali za svůj, a den před křesťanským svátkem Všech svatých, tedy každoročně 31. října, jej slavíme nejen vyřezávanými svítícími tykvemi, ale i večírky v parádních strašidelných maskách. Už máte své kostýmy na Halloween?

Bláznivými kostýmy na Halloween je proslulá topmodelka Heidi Klum

Heidi Klum je považována za nekorunovanou královnu Halloweenu. Každoročně se s napětím očekává, jaký kostým si obleče. Vidět jsme ji mohli již oděnou pouze v masu a kostech, bez kůže, jako by právě opustila pitevní stůl. Nebo v modré kůži s osmi rukama v kostýmu indické bohyně Kálí. Se svým exmanželem Sealem zabodovali jako opičí manželé z Planety opic, ale i jako Shrek a Fiona. Upírský kostým si zkusila hned dvakrát. A jeden z největších úspěchů zažila jako stařenka ve své vlastní, jen o mnoho let starší kůži. Pojďte ji trumfnout a každý rok na Halloween překvapte jiným kostýmem. Čím začít letos?

Zkuste si užít Halloween jako Heidi Klum.

Zkuste si užít Halloween jako Heidi Klum.

Kostým upíra a upírky nemůže zklamat

I proto upírský kostým oblékla vícekrát i Heidi Klum. Je slušivý a správně doplňuje strašidelnou až krvavou halloweenskou atmosféru. Kostým upíra v dámském, ale i pánském provedení, je navíc i sexy. Oblečte se jako upíři i s partnerem, a jak večer nakonec skončí, to závisí jen a jen na vás.

Zombie kostým je během Halloweena nejoblíbenějším

Je to velice variabilní typ kostýmu, protože vypadat můžete jako zelená mrtvola bez hlavy, kostlivec, zbloudilý mnich, krvavá Bátoryčka, ale třeba se i zkusit vysvléct z kůže a vystavit na obdiv své svaly a maso, jak to udělala Heidi Klum v roce 2011.

Strašidelné a sexy současně – tak vypadají oblíbené dámské halloweenské kostýmy.

Strašidelné a sexy současně – tak vypadají oblíbené dámské halloweenské kostýmy.

Takzvané morphsuity, tedy jakási druhá kůže, jsou velice oblíbenými i jako kostýmy na Halloween

Zmíněný kostým ukazující naši maskulinitu, ale i jiné kostýmy, přesně padnoucí na tělo, většinou zahalující i hlavu, jsou velkým hitem. Dostaly název morphsuit , neboli u nás „druhá kůže“. Rozhodně je lepší mít do nich přece jen trochu štíhlejší postavu, ale pokud ji máte, jsou těmi pravými i pro letošní Halloween. Nasadit si máte možnost druhou kůži v podobě pana Perníčka, Spidermana, obléct se do pouhého zlata, jako ufon, Santa Claus, i do klasického pánského obleku přesně na tělo. Hitem je již zmíněná muskulatura bez kůže, kosti, vnitřnosti nebo zjednodušená svítící postava. A na své si nejspíš přijdete i v kostýmu BDSM.

Hitem jsou karnevalové kostýmy, které zakrývají celé tělo včetně hlavy, tzv. morphsuity. Hodí se i jako kostýmy na Halloween.

Hitem jsou karnevalové kostýmy, které zakrývají celé tělo včetně hlavy, tzv. morphsuity. Hodí se i jako kostýmy na Halloween.

Na Halloween i v řádových kostýmech

Kostýmy jeptišek, kněží a rabínů, zejména s trochou krvavé dekorace, rovněž nikdo nepřehlédne. Rozhodně to nejsou kostýmy pro žádné stydlíny a čisté duše. A to nemusíte ani rovnou sáhnout po kostýmu nemravného kněze.

Nezapomeňte na doplňky, které vás vyparádí k dokonalosti

Krvavou šelmou ani upírem nelze být bez parádních tesáků a upířích špičáků. K mnoha kostýmům se jako doplněk hodí nosy a uši. Užitečnými budou i různé kontaktní čočky, dočasné tetování, hůlky a košťata, brýle a další doplňky. Parádní kostým je o detailu. A o Halloweenu zejména o tom krvavém.

Nezapomeňte ani na halloweenské dekorace.

Nezapomeňte ani na halloweenské dekorace.

K Halloweenu patří potoky krve

Tak si ji nezapomeňte pořídit. Ať již v podobě umělé krve ve spreji, jako krvavé tatoo a samolepky, nebo na doplňcích, kterými jsou například krví potřísněné punčocháče, podkolenky a jiné specialitky. Co třeba krvavá ruka se zatlučeným klínem? Nebo imitace upírského kousnutí? Eventuálně, je libo atrapu vražedné motorové pily i se zvukem? No, a pokud chystáte halloweenskou party, nezapomeňte ani na krvavé kelímky na nápoje. Ty sklidí úspěch.

Na Halloween i na karneval vás připraví Ptakoviny.com

Nečekejte na masopust a už na letošní Halloween si pořiďte parádní karnevalové masky Čím krvavější a strašidelnější, tím lépe. Nezapomeňte ani na halloweenské dekorace. Zejména pro pořádně strašidelnou party jsou nepostradatelné.

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail