Snad jste v nadpisu poznali trochu kostrbatou parafrázi na známe rčení, kolik jazyk znáš, tolikrát si člověk. Kostrbatá možná je, ale přesně charakterizuje to, na co bychom neměli v našem partnerském životě zapomínat – na to, že potřebuje pestrost, změnu a invenci každého z nás.

Vrže vám to ve vztahu? Kdysi jste hádku ukončili tím, že jste na sebe „hupsli“ a bylo po problémech. Teď už nejenže se vám nechce na sebe „hupsnout“, ale už se ani nehádáte. Vztah je na bodě mrazu. Co s tím?

Někdy potřebuje vztah malinko opepřit.

Někdy potřebuje vztah malinko opepřit.

Nyní se můžeme vrátit k našemu úvodu. V něm se ukrývá pravda o tom, že stereotyp zabíjí jakýkoliv vztah. A pokud ten váš skomírá, zachráníte jej akcí. Pojďte svůj vztah ochutit: opepřit, přidat trochu pálivého chilli, možná zkusit kontrast sladké medové chuti… Prostě přestaňte se na sex koukat konzervativně a přizvěte si domů někoho navíc. Ne zrovna z masa a kostí, postačí nějaké erotické hračky. Třeba i jen zcela klasický vibrátor. A pokud už nějaký doma máte a budete argumentovat, že vám ve vztahu příliš nepomohl, je čas hledat dál. Sexshop RuzovySlon.cz nabízí tolik „koření“ pro váš sexuální život, kolik je jen libo.

Erotika s návodem k použití

Vyždímaný partnerský a milenecký vztah nás však jen stěží nakopne do nové etapy našeho sexuálního života s partnerem. Ztrácíme i zbytky sexuální fantasie. Držíme pak v ruce třeba novou erotickou pomůcku a původní entusiasmus, jak s ní okouzlíme partnerku či partnera, se rychle vytrácí. Pojďte se nastartovat. I pro sex se hodí kvalitní koučink. Růžový slon má nejen pro tyto případy k dispozici erotické videonahrávky. Ne, nejde o žádná lechtivá videa. Berte to jako rekvalifikační kurz, který vás naučí novým sexuálním praktikám. Zejména pokud jde o používání erotických hraček.

Řada erotických pomůcek je dnes natolik sofistikovaná, že bez návodu z nich ani nedokážete dostat všechen jejich potenciál. Takže se na partnera pořádně připravte. Než od vás dostane tento nový dáreček, třeba dildo, zjistěte, co všechno umí a kam dokáže nasměřovat vaše sexuální hrátky.

Přemýšlíte, jak se to používá? Na Růžovém slonovi si erotické hračky nejen koupíte, ale zjistíte i názory blogerek a dostanete doporučení, jak využít potenciál nové pomůcky na 100 %.

Přemýšlíte, jak se to používá? Na Růžovém slonovi si erotické hračky nejen koupíte, ale zjistíte i názory blogerek a dostanete doporučení, jak využít potenciál nové pomůcky na 100 %.

Nepřestaňte se vzdělávat: celoživotní vzdělávání je důležité i pokud jde o sex

Kvalitu mileneckého vztahu v jakémkoliv partnerství, ať už v tom neokroužkovaném snubním prstenem, či v tom okroužkovaném, je třeba aktivně udržovat. Než sklouznout ke sledování pornostránek s poněkud nereálnými inspiracemi, sledujte raději erotické inspirace na Růžovém slonovi. Pravidelně zde dostanete dávku rad na nové erotické dárky, najdete zde poradnu, ale i horké tipy na novinky v sortimentu v tom kterém měsíci. Ne, nebudete doma vypadat jako nymfoman či nymfomanka. Naopak. Získáte punc znalce.

Úřad práce již jako rekvalifikaci nabízí kurz (Ne)výchovy dětí. Kdo ví, jestli se nedočkáme i kurzu, který nás naučí udržet si vztah díky kvalitnímu sexu. A co byste řekli na rekvalifikační kurz „Seřizovač/obsluha erotických pomůcek“?

Úřad práce již jako rekvalifikaci nabízí kurz (Ne)výchovy dětí. Kdo ví, jestli se nedočkáme i kurzu, který nás naučí udržet si vztah díky kvalitnímu sexu. A co byste řekli na rekvalifikační kurz „Seřizovač/obsluha erotických pomůcek“?

Erotika je důležitá a neoddělitelná součást lidského života. A jelikož se permanentně vzděláváme ve svém pracovním oboru, nebo třeba ve zdravé výživě, je logické, že stejně tak si potřebujeme doplňovat vzdělání i pokud jde o sex a kvalitní sexuální život. Na Úřadu práce se raději na podobnou rekvalifikaci neptejte. Teď však už víte, že „všechno, co opravdu potřebujete znát, jste se nenaučili v mateřské školce“, jako známý spisovatel Robert Fulghum, snadno to ale najdete na Růžovém slonovi.

Zdroj obrázků: Růžový slon, Pixabay, Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail