Když kolagen pro krásu, tak s kyselinou hyaluronovou. Obě tyto látky naše tělo s věkem přestává tvořit, přitom jak kolagen, tak kyselina hyaluronová, jsou nezbytné pro náš vzhled, ale též pro zdraví. Kolagen s kyselinou hyaluronovou a biotinem je praktickou kombinací, která zvyšuje účinek těchto složek navzájem.

Pouhých 20 let si naše tělo tvoří kolagen zcela samo. Dalších 20 pak jeho tvorba zpomaluje, až se nakonec zastaví zcela. Je nám 40 a začínáme nepřehlédnutelně stárnout. Poznáme to nejen v zrcadle, ale obvykle na našich kloubech. Právě kolagen podporuje správnou funkci kloubů, a nejen to. Pokud jde o krásu, tak je to právě kolagen, který zvyšuje elasticitu pleti, podporuje růst vlasů i kvalitu nehtů. Jak nám kolagen pomůže, pokud jde o zdraví? Zlepší se nám funkce kloubů, kondice střev, jaterní funkce i paměť. Má schopnost rovněž detoxikovat tělo a snižovat cholesterol.

Kolagen s kyselinou hyaluronovou a biotinem – to je ideální anti-ageing kombinace.

Kolagen s kyselinou hyaluronovou a biotinem – to je ideální anti-ageing kombinace.

Kolagen pro krásu potřebuje sparingpartnery. Zkuste kolagen s kyselinou hyaluronovou a biotinem

Vypadat dobře je dnes povinností. Nikomu nesvědčí lámající se nehty, vlasy bez lesku, ale ani suchá a vrásčitá pleť. Benefity nám v této oblasti nabídne kolagen v kombinaci s kyselinou hyaluronovou a biotinem, který je důležitý pro růst a obnovu buněk. Nemusíte však užívat tři výrobky. Kolagen s kyselinou hyaluronovou a biotinem jako all in one nabízí Woldohealth, německý výrobce kvalitních doplňků stravy. V České republice produkty této firmy prodává Woldoshop.cz. produkt obsahuje hydrolyzovaný hovězí kolagen, kvalitní kyselinu hyaluronovou a biotin.

Přípravek s kombinací kolagenu, kyseliny hyaluronové a biotinu od Woldoshop.cz je lehce vstřebatelný, bez balastních aditiv, dokonce má certifikaci halal. Nemusíte se bát ani alergenů. Balení na měsíc získáte v praktické dóze, včetně odměrky.

Užívat kolagen, ale i kyselinu hyaluronovou, by mělo být pro ty aktivní z nás samozřejmostí. O klouby a kosti, šlachy i chrupavky, je nutné začít pečovat včas.

Užívat kolagen, ale i kyselinu hyaluronovou, by mělo být pro ty aktivní z nás samozřejmostí. O klouby a kosti, šlachy i chrupavky, je nutné začít pečovat včas.

Jak si smlsnout na kolagenu?

Kombinace účinného kolagenu s kyselinou hyaluronovou a biotinem od Woldoshop.cz je chuťově neutrální a dá se tak přidat do jakéhokoliv nápoje. Ideální jsou čerstvé džusy, smoohie, čaje a další nápoje. Ke správnému odměření množství je součástí balení taktéž vhodná odměrka. Trio pro krásu – kolagen, kyselinu hyaluronovou a biotin, užívejte jednou denně přidáním do vhodného nápoje.

 

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail