Kreativní ředitelka salonu Libor Šula The Salon, Klára Vítová, představuje pomocí nové minikolekce účesů Feminine Streetstyle myšlený příběh odehrávající se v ulicích města. Ten nás seznamuje se třemi podobami ženskosti – se ženou sofistikovanou, elegantní a rebelskou. Kterou si vyberete vy?

Autorka nové kolekce účesů Feminine Streetstyle salonu Libor Šula The Salon, kreativní ředitelka Klára Vítová, se při jejím vytváření zaměřila na jediný cíl: vnést do každodenního života více ženské smyslnosti a ležérnosti.

„V této kolekci jde o realitu, kterou můžeme potkat na ulici. Nebo, lépe řečeno, kterou bychom tam chtěli potkávat,“ objasňuje hlavní myšlenku své práce kadeřnice Klára Vítová.

„Ženy, které tyto účesy osloví, nechtějí v běžném dni vypadat příliš „ fashion“. Netouží nosit něco, co za každou cenu upoutá. Přejí si naopak něco všedního, jako je culík nebo vlasy na bok, ovšem s nádechem originality a nenucenosti,“ pokračuje Klára, která si vedle stylingu důmyslně pohrála i s barvami. U těch se citlivě dotkla lehce provokativního medovo-zrzavého tónování, dále také techniky soft ombré v konečcích u stylu á la Stepfordské paničky, ale i odvážnějších prvků punku. Zemitými dřevitými odstíny tak znovu vrací slovo do každodenního ruchu ulic.

Feminine Streetstyle : Sofistikovanost

Feminine Streetstyle : Sofistikovanost

Feminine Streetstyle: Elegance

Feminine Streetstyle: Elegance

Feminine Streetstyle: Rebelie

Feminine Streetstyle: Rebelie

O kolekci účesů Feminine Streetstyle

Vlasy: Klára Vítová
Kadeřnický salon: Libor Šula The Salon
Make-up: Lucie Janků
Styling: Klára Vítová (oblečení zapůjčeno z butiků Tatiana a Klára Nademlýnská)
Foto: Viet Dinh

Zdroj obrázků: Libor Šula The Salon / Viet Dinh

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail