Není lepší investice než do vlastní nemovitosti. Své by o tom měli vědět především zástupci mužského pohlaví, neboť i staré přísloví říká, že každý muž by měl zasadit strom, zplodit syna a postavit dům. V dnešní době spíše mít vlastní byt. Ale co když potřebujete jít do většího? Nikdo po vás nechce, abyste se ze dne na den stali nádeníkem, zedníkem či rovnou stavbyvedoucím, míchali maltu, oblékli se do montérek a jezdili s kolečkem. Nechte to na druhých. 

Taky si už dlouho pohráváte s myšlenkou, že chcete do většího a svůj stávající byt vyměnit nebo prodat? Být ve svém má mnoho plusů, vrásky nám přestane dělat neustálé zvyšování nájemného a nemovitost v osobním vlastnictví bude nejlepším zhodnocením vašich rodinných financí. Žádná banka na světě nebude lepší pokladničkou a rázem z vašich snů zmizí strašák v podobě výše roční inflace. Není těžké se rozhodnout, je těžké nešlápnout vedle. Obavy jsou jistě na místě, pakliže jste trhem realit zcela nepolíbení. Jak prodat svůj byt? Kde najít dobrou nemovitost podle svých představ? Jak zjistit tržní ceny bytu většího, než je ten náš? Od koho získat oficiální odhad ceny nemovitosti? Kdo mi pomůže? Není ostuda přiznat si nahlas, že sám na to nestačím a oslovit realitní kancelář.

Pokud nejste erudovaným specialistou v oboru realit nebo nemáte čas či náladu procházet tisíce bezejmenných inzercí developerů s nejistým výsledkem, svěřte se odborníkům z realitní kanceláře. Profesionálové z Edox reality mají přímý tah na branku. Díky schopnosti jasně zmapovat realitní trh zkompletují vaše požadavky a vyhodnotí reálné možnosti, které pak promění v konkrétní nabídky na prodej stávajícího bytu a koupi nového bytu nebo domu. Nelámejte si hlavu těžkostmi, které za vás mohou vyřešit jiní. Kvalitní realitní kancelář zajistí veškerý servis od A až do Z. Disponují on-line katalogem nemovitostí s dostatečným množstvím fotodokumentace, přičemž veškerou péči o váš minulý i budoucí příbytek snů zaštítí realitní makléř. Pracuje efektivně a „ušije“ vám nabídku na míru.

Do portfolia služeb se 100% garancí spadá mimo jiné odhad zdarma, bezúročná půjčka až do výše 2 milionů korun, hypoteční financování nebo mediační služby.

Staňte se i vy spokojeným klientem realitní kanceláře Edox reality v Praze, jíž reference dosavadních klientů hodnotí vysoko.

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail