V letošním roce 2014 módní návrhářka Kateřina Geislerová poprvé ve své úspěšné tvorbě představuje exkluzivní kolekci, kterou vytváří na míru. 

Projekt exkluzivní módní kolekce se začal formovat před rokem, kdy se návrhářka Kateřina Geislerová poprvé setkala s topmodelkou Simonou Krainovou na své autorské přehlídce během Prague Fashion Weekendu 2013, kde uváděla novou kolekci s názvem „Arc“inspirovanou Johankou z Arku. Simona Krainová požádala designérku, aby pro ni navrhla šaty na významné společenské akce Ples v Opeře a o pár měsíců později také na Filmový Festival Karlovy Vary. Při tvorbě nechala Simona Krainová v obou případech volnou ruku a plnou důvěru Kateřině. „Při vytváření těchto večerních rób jsem se inspirovala osobností Simony, tím, jak na mě působí a snažila jsem se co nejvíce vyzdvihnout její osobní kouzlo a ženskost,“ uvádí Kateřina Geislerová.

Kateřina Geislerová navrhla exkluzivní kolekci večerních šatů inspirovanou Simonou Krainovou.

Kateřina Geislerová navrhla exkluzivní kolekci večerních šatů inspirovanou Simonou Krainovou.

Simona Krainová byla ze šatů nadšená a obě si tak uvědomily, jak k sobě mají ve smyslu propojení vnímání stylu blízko. Na základě společných setkání a sdílených dojmů se zrodil koncept  exkluzivní limitované kolekce večerních šatů inspirovaných Simonou Krainovou. Kolekci tvoří deset modelů a každý z nich může být reprodukován maximálně pětkrát. Všechny šaty jsou šité na míru klientky, která si určí z nabízených možností také barvu a materiál. Hlavním prvkem této exkluzivní kolekce Kateřiny Geislerové je korzet, který je vhodný pro každou ženu a je představen v zajímavých interpretacích včetně korzetu inspirovaného pánskou smokingovou vestou.

Kolekci Kateřiny Geislerové tvoří deset modelů a každý z nich může být reprodukován maximálně pětkrát. Necháte si ušít jeden z modelů?

Kolekci Kateřiny Geislerové tvoří deset modelů a každý z nich může být reprodukován maximálně pětkrát. Necháte si ušít jeden z modelů?

Společným jmenovatelem modelů v kolekci je jednoduchost, nenucenost, nonšalance a inspirace pánským šatníkem. „Nejdůležitější je pro mě střih šatů, kdy musím být spokojená s každým milimetrem. Je pro mě zásadní, aby šaty ženě perfektně seděly,“ říkáKateřina Geislerová. Mezi barvami je zastoupená žlutá ve více odstínech, černá a modrá. Hlavním materiálem je hedvábí. Šaty jsou v prodeji od září výhradně v showroomu Kateřiny Geislerové.

Společným jmenovatelem modelů v exkluzivní kolekci Kateřiny Geislerové inspirované topmodelkou Simonou Krainovou je jednoduchost, nenucenost, nonšalance a inspirace pánským šatníkem.

Společným jmenovatelem modelů v exkluzivní kolekci Kateřiny Geislerové inspirované topmodelkou Simonou Krainovou je jednoduchost, nenucenost, nonšalance a inspirace pánským šatníkem.

SHOWROOM PRAGUE Kateřiny Geislerové
  • V Kotcích 2, Praha 1
  • (schůzky po dohodě)
  • kontakt:: +420 604 873 864

Zdroj obrázků: kolekce Kateřiny Geislerové

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail